Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Akumulator

    jo udržovač, ale stačí že nemusím baterku nabíjet
  2. Haryk

    Akumulator

    http://www.auto-way.cz/13245-nabijecky-akumulatoru/4054-udrzovac-napeti-12v mám něco podobného, děláno doma, tráfko 230/24V dioda KY 710, přijedu šoupnu do zásuvky pod sedlem a pohoda, v létě nepoužívám tráfko je podobné tomuto http://www.pselectronic.cz/k7005-0422-tr-15-24v-pz.html
  3. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    je to ten modrý, silný, na vývodu do topení
  4. Haryk

    tak už mi stojí

    no nevím, dal jsem ho kbelíku s vodou a je totálně zamrzlej
    • 97
  5. Haryk

    Ovládání nezávislého topení

    proč to chčeš dát na 8097, vypinač musíš zapojit na modrý, zapojení
  6. Haryk

    Vánoce

    Vánoce se kvapem blíží, ať Vám vůbec neublíží nemoci a starosti. V tomto,také v příštím roce a nejenom na Vánoce ať se kolem Vás jen šíří láska,štěstí radosti. Spokojenost a pohodička ať Vám padnou do srdíčka. Ať Vám zvonky v duši znějí a Vaše oči se jen smějí. Krásné Vánoce,v roce 2014 hodně zdraví a štěstí Vám všem přeje Haryk s rodinou.
    • 35
  7. já už dneska radši jen tu bečku!
  8. díky, je doma
  9. Věděli jste o tom, že na každém volantu je schovaná tajná páčka, kterou když stlačíte nahoru nebo dolu, tak vykouzlíte světlo na levé či pravé straně vozidla? Legendy praví, že tak dáte ostatním motoristům najevo, kudy chcete jet! Sdílejte, ať se o tom dozví i ostatní řidiči
  10. ceník http://aplikacefolii.com/vodni-tisk.html
    • 8
  11. odpoledne jedu : http://www.mapy.cz/#!q=da%25C5%2588kovice&x=16.162435&y=49.658509&z=12&d=firm_427762_1&l=16 jaké je v okolí počasí?, moc se mě ani nechce vyjíždět,ale musím díky
  12. mrholí a mrzne, pěkná klouzačka -0,3 ráno -7
  13. ráno -2 nyní +0,2 a trožku padá
  14. Haryk

    Pravda o Janouškovi

    :super
    • 6
  15. Haryk

    Vánoční kýč....

    Medvěd :
    • 6
  16. Haryk

    Zemřel zpěvák Pavel Bobek

    :( musíme tam všichni, ale někteří tady zanechají velkou stopu
    • 7
  17. Haryk

    Noční hlídání

    přišel jsem s plvka a půjdu hajat
  18. 20 z 21, hned druhá, dal jsem 30km
    • 52
  19. 152582
    • 34
  20. tak dlouho???, u nás se snad sež..e za den
  21. Haryk

    Silničáři - zimní období

    v zimě sněží ? !,,co to, jak to že padá sníh, já nemůžu jed, mám přec letní gumy! tak tu srač..u ukliďte!\" když je zima tak padá a nemůžeme nadávat, že to včas neuklidili ti chlapi co jezdí s pluhy nemůžou za to, že padá a padá
    • 14
  22. taky vše nejlepšÍ, pevné nervy a na zdraví
    • 24
  23. Haryk

    Hnědá skvrna

    spíš to vypadá na plíseň od vlhka, skusit umýt jarem [upravil dne 4/11/13 12:35 od Haryk]
    • 19
  24. Haryk

    podezdrele levne vozy

    už tam nic není, inzeráty smazal
    • 31
×
×
  • Vytvořit...