http://www.auto-way.cz/13245-nabijecky-akumulatoru/4054-udrzovac-napeti-12v
mám něco podobného, děláno doma, tráfko 230/24V dioda KY 710, přijedu šoupnu do zásuvky pod sedlem a pohoda, v létě nepoužívám
tráfko je podobné tomuto http://www.pselectronic.cz/k7005-0422-tr-15-24v-pz.html
Vánoce se kvapem blíží, ať Vám vůbec neublíží nemoci a starosti. V tomto,také v příštím roce a nejenom na Vánoce ať se kolem Vás jen šíří láska,štěstí radosti. Spokojenost a pohodička ať Vám padnou do srdíčka. Ať Vám zvonky v duši znějí a Vaše oči se jen smějí. Krásné Vánoce,v roce 2014 hodně zdraví a štěstí Vám všem přeje Haryk s rodinou.
Věděli jste o tom, že na každém volantu je schovaná tajná páčka, kterou když stlačíte nahoru nebo dolu, tak vykouzlíte světlo na levé či pravé straně vozidla? Legendy praví, že tak dáte ostatním motoristům najevo, kudy chcete jet! Sdílejte, ať se o tom dozví i ostatní řidiči
odpoledne jedu :
http://www.mapy.cz/#!q=da%25C5%2588kovice&x=16.162435&y=49.658509&z=12&d=firm_427762_1&l=16
jaké je v okolí počasí?, moc se mě ani nechce vyjíždět,ale musím
díky
v zimě sněží ? !,,co to, jak to že padá sníh, já nemůžu jed, mám přec letní gumy! tak tu srač..u ukliďte!\" když je zima tak padá a nemůžeme nadávat, že to včas neuklidili ti chlapi co jezdí s pluhy nemůžou za to, že padá a padá