Už jsem to našel taky. No jo, na to si pamatuju, to byl tehdy můj asi tak pátej Peugeot (ale první benzínovej), koupil jsem to od kamaráda dovozce nefunkční. On to v Německu koupil asi za 100 DM, motor nešel do otáček, myslel, že to bude nějaká prkotina, ale nepřišel na to. tak jsem si to vzal já, taky jsem na nic nepřišel (byla zřejmě v háji váha vzduchu), tak jsem to rozsekal na díly, jako ostatně většinu těhle aut. Naučil jsem se nejvíc na rozebírání, to je fakt, plus k tomu vedle příležitostnej servis.