Jump to content

M@chy

User
 • Content Count

  79
 • Joined

1 Follower

About M@chy

 • ID člena
  14780
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Birthday 08/16/1979

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 806
 • Rok výroby
  1998

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Bařice
 • Stát
  Česká republika
 1. ok díky díval jsem se ale přeci jen se poradím
 2. podle toho kodu co poslal HC MAREK je to toto?? https://www.autokelly.cz/Product/PSA-117431/1001824549
 3. a má někdo 806 2.1 td a měrku by poměřil??
 4. tak co se venku ochladilo na 20 stupnu jiz není problém s teplotou celou dobu to bylo na 80 občas lehce k 90. jen nevím proč občas chvilku svití stop a červená teplota vody, nikde jsem nenašel vyřešení
 5. myslíte že na různých motorech je měrka jiná nebo je pořád stejná at jde o benzín či diesel?? nebo 1.9 a 2.1 atd
 6. jasný nechci se opařit jen jsem chtěl vědět jestli je tam vubec nějaký tlak nebo jestli netěsní, asi dám nové víčko na expanzku a uvidím. díky za info.
 7. zkoušel jsem když to bylo tak horké šáhnout na expanzku a byla fakt vařící. taky si myslím že to dělá to horko venku. a kyž jsem v rukavicích a bundě zkoušel povolit víčko expanzky tak tam byl mega tlak jen jsem to lehce povolil a začala voda syčet ven takže tlak tam bude. ale ještě mě zajímá ta odtoková trubička na expanze funguje jak?? tam je nějaký tlakový ventl?? protože když jsem otevžel kastlu tak to u expanzky malinko syčelo ale ne z té trubičky možná u víčka to jsem nezjistil. PS: asi budu za hlupáka ale co máte pořád s těm ztvrdlýma hadicama??
 8. Zdravím, mám velkou prosbu na majitele P 806 2.1 TD, nemám měrku na olej a nemohu sehnat (řídím se jen podle budíku na palubovce) prosím byl by někdo tak laskav a poměřil svou měrku s body min a max. děkuji moc.
 9. Tak víčko sem dotáhl , dolil vodu po risku a při zaběru do kopce stupa teplota 100 stupnu. ventilatory s tváří v pohodě, po startu s klimou běží, při vypnutí klimy se jen lehce točí. a když zastavím a nechám nastartované tak po chvíli vetřáky sníží otáčky. když stojím na volnoběh tak se přes 90 stupnu teplota nedostane. a občas zlobí kontrolka stop a červená teplota vody ale v tu dobu je teplota na budíku 85 supnu nebo 90, to vše jsem vypozoroval během výletu (300km). uff snad jsem popsal vše
 10. víčko na expanzce nemám utáhlé, borec co mi auto prodal říkal že to tak měl schválně. a kde odvzdušnit?? jo auto je peugeot 806 2,1TD s auto klimou.
 11. Zdravím pánové. tak já mam snad všechny zde uvedené závady . Občas blikne červená u teploměru (80C) a červená stop. Poslední dobou leze teplota přes 90C, obě sahary běží za chvili po nastartování. na co se zaměřit a podívat. díky za rady.
 12. M@chy

  kabinovy filter

  Havlicek.Lukas náhodou na prodej by nebyly?? jen se ptám
×
×
 • Create New...