Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Odtah Vyškov - Brno - prosím o radu

    V dnešní době bych to ani omylem nezkoušel na laně, za to riziko to nestojí.
    • 24
  2. Mimochodem starý setrvačník z mého 80kW HDI tu ještě mám, kdyby jej někdo chtěl. Měnil jsem jej spíš pro formu a pro radost. Vůli má prakticky stejnou jako nový.
    • 23
  3. oddie

    eliptický trenažer

    To se kupuje na zimu, teď už může běhat venku.
    • 13
  4. oddie

    2.0 Hdi na co si dát pozor?

    No, to má souvislost s tím, že tohle všechno, na co se ptá už mu plno lidí vyjmenovalo už několikrát předem, když řešil, jestli něco takového koupit. To je pravda o tom může povídat Medvěd co...ty jich máš...jeden dáš ven a hned druhej vedle něho vyroste To byla spíš klika, že mi tu ten motor zbyl, už ty auta prakticky nedělám, jen když se naskytne jó něco, co za to stojí a mám na to čas a náladu. Ono ty díly už tu má tolik lidí, že když něco potřebuju, spíš zavolám Davidovi, že se stavím u něj, než abych sháněl a rozebíral nějaký vrak. Toho jsem si kdysi užil do sytosti, když jsem tu byl prakticky jediný...
    • 29
  5. oddie

    2.0 Hdi na co si dát pozor?

    Jasně, spojka smrdí, ale neklouže A od čeho by asi tak smrděla? Jinak rozvody a spojku bych učitě neměnil, říká se přeci, že HDIčka jsou nesmrtelný, tak se určitě nemůže nic stát
    • 29
  6. oddie

    olej divinol

    Už asi tisíckrát bylo řečeno, že výraz \"plně syntetický\" je nejmíň 10 let zcela prázdným a nicneříkajícím reklamním blábolem nevypovídajícím vůbec nic o skutečném složení oleje.
    • 16
  7. Je to podmínkách, prachy si můžou nechat jen za tu dobu, co jsi byl pojištěn, zbytek musí vrátit.
    • 14
  8. oddie

    Netesny pal. filter

    Tohle by mělo bejt v Udělej si sám, já to najdu podle toho, že vím, že to řešil Dundee, jinak by to mělo jít ještě podle \"nádobka filtru\".
    • 13
  9. Do 2 měsíců od uzavření jej můžeš v klidu vypovědět
    • 14
  10. oddie

    Netesny pal. filter

    • 13
  11. oddie

    Netesny pal. filter

    Už se tu řešilo několikrát, včetně fotek vnitřku.
    • 13
  12. oddie

    panty dveří na 405

    V Peugeotu, kde asi... A nebo od někoho, kdo je má z vraků dobré. Já tu možná ještě pár kousků mám, pokud jsem je nevyházel. Pozor na to, že je tam větší a menší typ a dělítko mezi nimi není starý/nový model, ale zhruba rok 90.
  13. oddie

    Spojka

    Jo, ten popis je tady, i s fotkama: Ten příplatek skutečně není nijak velký, ceny se dnes už dost srovnaly, tehdy byl rozdíl v ofic. koncových cenách okolo 7tis, dneska je ten rozdíl v ofic. koncových cenách cca 2tis (dle ceníku Kelly).
    • 15
  14. oddie

    Osvědčené autosklo Praha?

    Doplatíš za práci? Tak to je dobrej fór. U jiných nedoplácíš nic a ještě dostaneš v ceně dálniční nálepku, čištění interiéru nebo něco podobného.
    • 15
  15. oddie

    Osvědčené autosklo Praha?

    Viník musí pochopitelně podepsat, že se zaviněním souhlasí.
    • 15
  16. oddie

    Netěsný vstřikovač

    1. je to možné. 2. nedá, ničemu to nepomůže, musel by se rozebrat a zaleštit. 3. bude to vadit a navíc ti to nepomůže, ta nafta ti padá kvůli nádobce filtru.
    • 9
  17. oddie

    Osvědčené autosklo Praha?

    autosklosos.cz
    • 15
  18. Já bych do takového místa nešel ani za čtvrtinu ceny, radši menší horší v pěkném prostředí
    • 49
  19. Proč by se měl byt ve starém domě špatně shánět? Furt se shání líp než novostavba, které jsou jedna horší než druhá.
    • 49
  20. To je jen otázka peněz...
    • 23
  21. oddie

    Spojka

    Kdo je hluchej jak poleno a bez citu, ten to opravdu nepozná.
    • 15
  22. Kdyz budes davat i setrvak, to uz tam rovnou muzes dat i ten 6kvalt...
    • 23
  23. Nemám šajnu kolik vydrží pneu, ale 45tis je málo, ne? Jinak berte to jako technickou otázku od nezkušeného Na 406 HDI na předku je to výdrž víc než solidní, to není žádná krabička od sardinek a když se s tím jezdí rychleji...
    • 51
  24. Já si přezouvám a vyvažuju sám Jinak Barum už mi na auto nesmí, na 205D byly ještě tak nějak dobré, ale v porovnání s jinými, co jsem kdy na autě měl, nedrží a jsou pekelně hlučné. A vzhledem k dnešním cenám ostatních gum, když už se to dávno nevyplatí ani cenově, už ani náhodou.
    • 51
  25. Pirelli Cinturato Jinak jsem rád, že někdo gumy 4-5 mm kupuje, aspoň je nemusím vyhazovat a ještě z nich nějaká stovka zbyde. Lidi, co je kupujou ale nechápu.
    • 51
×
×
  • Vytvořit...