No, to má souvislost s tím, že tohle všechno, na co se ptá už mu plno lidí vyjmenovalo už několikrát předem, když řešil, jestli něco takového koupit.
To je pravda o tom může povídat Medvěd co...ty jich máš...jeden dáš ven a hned druhej vedle něho vyroste
To byla spíš klika, že mi tu ten motor zbyl, už ty auta prakticky nedělám, jen když se naskytne jó něco, co za to stojí a mám na to čas a náladu. Ono ty díly už tu má tolik lidí, že když něco potřebuju, spíš zavolám Davidovi, že se stavím u něj, než abych sháněl a rozebíral nějaký vrak. Toho jsem si kdysi užil do sytosti, když jsem tu byl prakticky jediný...