Jo, musí se tam dát i ta guma.
S těmi ostřikovači mám dobrou příhodu, když jsem je kupoval před víc jak 10 lety. Pán chtěl něco na dieselovou Felicii, to tehdy byla nějaká kára, a rozčiloval se, jak je to drahý. Prodavačka na něj, jó, pane, máte drahý auto, na to jsou drahý díly. Po něm jsem šel já, povídám ostřikovače na stodvacítku. prodavačka ještě na něj, podívejte tady pán má dobrý auto, na to jsou díly levný, tak jen poznamenávám, že dobrý, ale že to dávám na Peugeoty