Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. Nemusí v něm být motor ani nemusí mít určitou hmotnost.
    • 7
  2. oddie

    Má tu vůbec někdo 806???

    Měl jsem před časem. A nedávno jsem uvažoval, že bych si ji pořídil zas, ale po probrání několika desítek inzerátů mě to zase hodně rychle přešlo...
    • 42
  3. ... zato větší náchylnost na praskání hlavy a těsnění a zadření ojničních ložisek na klice... kór u těch starých orvaných kousků s podivnou historií, co se za tuhle cenu nabízej.
    • 46
  4. Tak šlo to, no akorát tatarák nedoporučuju, byl poněkud slabší...
    • 58
  5. No fuj, od mekáče radši nikomu nevolej Asi taky nakonec na chvíli dorazím, aspoň se mrknout.
    • 58
  6. Co je to za hovadinu?
    • 19
  7. Ano, dotyčný hledá něco za 30, to je opravdu ilustrativní dávat příklad auta za kilo. A na to druhé bych se už podle fotky nejel ani podívat, škoda času.
    • 46
  8. Za 30tis už se stejně koupí jen polovrak, s kterým se hraje hra na Černého Petra dojížděním bez údržby, dokud se nevysype něco většího, a je třeba si uvědomit, že tuhle hru už takové \"auto\" hraje docela dlouho, takže riziko Černého Petra je hodně velké. Takovému autu už pak nepomůže ani investice dvojnásobku pořízovací ceny, aby za něco stálo... O HDI si pak za tuhle cenu může nechat jen zdát. Co se zmiňovaných 200tis km týče, 406 s 200tis vypadá a funguje jak nová, ty vraky, co se inzerují za levno s 200-250 na hrbu mají min. dvojnásobek a jsou podivně poslepované po bouračkách. A co se týče stavu celkově, vzhledem k tomu, jak jsou ta auta stará, je dnes velký problém sehnat i pěkné HDI, i to jsou v drtivé většině orvané stočené poslepované vraky, natož pak starší TD.
    • 46
  9. Zkusím, neslibuju, mám toho nějak moc.
    • 58
  10. oddie

    Xtdt a hdi

    Spíš si nech vyjmenovat, co potřeba vyměnit není, bude toho o dost míň.
    • 6
  11. Tak si je udělej sám
    • 14
  12. oddie

    Kamera do auta

    Správná kamera do auta je hlavně širokoúhlá, což je na běžné použití na houby.
  13. oddie

    Petřín - kde zaparkovat?

    Jo, nech to nahoře na Strahově, zdaleka nejlepší řešení.
    • 12
  14. oddie

    Petřín - kde zaparkovat?

    Leda tak kolo. Dole u lanovky je park, a pod ním zóna.
    • 12
  15. Kelly, Benex, APM... naprosto běžná věc.
    • 7
  16. oddie

    witwortův závit

    www.fabory.cz
    • 9
  17. oddie

    atmosferický komůrkový diesel

    ... což je jen výhoda, protože komůrka přináší spíš problémy a byla zavedena jen proto, že se kdysi nedařilo zvládnout problémy s vysokou hlučností přímovstřiku. SDI/TDI s rotačním řerpadlem, kde už to zvládnuto bylo, je podstatně lepší řešení, značně eliminující např. praskání hlav.
  18. oddie

    TwinAir od Fiatu - motor roku

    Já jsem se na to nekoukal. Nicméně když odtud odpálím HDIčkem do kopce, trochu to přišlápnu a předtím vynuluju počítadlo, udělám za pár km průměrnou klidně přes 10, ačkoliv dlouhodobý průměr za pár tisíc km je hodně pod 6. Takže tyhle hodnoty beru hodně s rezervou, zvlášť když to někdo \"testoval\".
    • 18
  19. oddie

    TwinAir od Fiatu - motor roku

    Okamžitá spotřeba 9,1 se dá udělat na čemkoliv, to není ani za mák relevantní údaj.
    • 18
  20. oddie

    naftové čerpadlo

    Záleží na tom, na koho natrefíš, u nás si za totéž jeden servis řekl 1800 a druhý 7000...
  21. oddie

    naftové čerpadlo

    Hlavní gufero čerpadla, vymontovat čerpadlo a odnést do příslušného diesel servisu.
  22. Bude pršet a není tam signál
    • 18
  23. oddie

    Spotřeba Corolly

    Myslím, že by ses mohl vejít jen pokud bys byl současně brzda provozu (tzn. pomalé rozjezdy, vyřazování a dojíždění před křižovatkami s minimálním využitím brzd apod.). Pokud ale chci, abych na semaforu neprojel jen já, ale i několik dalších aut, pak je třeba plyn polechtat a už jsme v těch nesmyslných hodnotách. Zlatej nafťáček - tomu je v podstatě jedno, jak dupeš na plyn - spotřeba se tím zvyšuje o pár deci, nikoli o litry. Velký omyl. Pomalé rozjezdy ničemu nepomůžou, vyřazování u automatu je nesmysl sám o sobě a co se týče brzdění provozu, vynervovaní frustráti protáčející při rozjezdu gumy a kličkující jak šílení z pruhu do pruhu zásadně na desátém semaforu stojí max. jedno auto přede mnou, dost často i za mnou. Takže tím to skutečně není - nadto při rozjezdech do křižovatky tak, aby člověk nikoho nebrzdil nezáleží ani tak na tom, jak moc akceleruje, ale KDY se rozjede, stačí se naučit rozjíždět zároveň s autem před vámi, kdo čeká, až to auto odjede, prudkou akcelerací to nezachrání. A co se týče toho diesela, s úplně stejným jsem oproti tvé spotřebě čistě ve městě o 2 litry níž, takže ani tam není jedno, jak se s tím jezdí.
    • 18
  24. oddie

    Spotřeba Corolly

    Do 8 bych se s tím vešel
    • 18
  25. Před měřením jsi to pořádně neprotáhl a jezdíš s lehkou nohou, že?
    • 22
×
×
  • Vytvořit...