No, asi tak. Já klidně uhnu i někomu, kdo jede po chodníku, i když tam nemá co dělat, když se to dá, mě neubyde. Akorát nějaké najíždění, vynucování si průjezdu, atak, to bych si líbit nenechal. Ohrožování dětí už vůbec ne, to by skončilo hodně špatně.
Na druhou stranu dost leckdy jezdím po chodnících sám, protože to leckde skutečně jinak nejde (akorát ne v centru nebo tam, kde chodí hodně lidí, to je stejně lepší slézt), a problémy s tím nemívám, na nikoho nezvoním a nikdo mi nenadává. Pokud by případně někdo začal s tím, že na chodníku nemám co dělat, dohadovat se s ním nebudu, není o čem...