Přejít na obsah

oddie

Uživatel
  • Počet příspěvků

    24 639
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    25

Vše od uživatele oddie

  1. oddie

    Prolíná nafta kabeláží 406 HDI

    Diag za běhu jsem nedělal, zatím nebyl důvod, ale udělat můžu. Přepady do lahviček můžu otestovat taky.
  2. oddie

    806 zadní brzdy

    Normálně přednastavit samostav, aby se jen mírně donastavil při brždění.
    • 8
  3. Mám problém u jedné 406 HDI 80kW RHZ, prolíná nafta kabeláží motoru, je nateklá v konektorech ŘJ, dvojitého relé, vstřiků, váhy vzduchu, snímače tlaku v sání... Kabeláž bude na výměnu, tu naštěstí mám, ale potřeboval bych zjistit příčinu - kde to prolíná, kudy se ta nafta do kabeláže tlačí, který prvek to dělá. Nevíte někdo, co je na tuto netěsnost náchylné? Snímače, DRV, vstřiky? Příp. jak to zjistit... Díky. Diag bez chyb, auto jezdí, ale dlouho by s tím asi nefungovalo.
  4. oddie

    Test ojetiny P 308 na auto.cz

    Škrtící klapka u HDI bohužel moc k smíchu není, má ji už 406 - slouží k přivírání sání při otevření EGR...
  5. oddie

    Test ojetiny P 308 na auto.cz

    No jo, nedávno novinka, dnes ojetina... Stárne nám to, stárne.
  6. oddie

    Hledání 405Mi16

    Vzhledem k tomu, že je velký problém sehnat slušnou 406, tak není divu, že použitelné o mnoho starší 405, navíc natahané sem v nejdivočejší době lepení pastí, už v podstatě neexistují. Úvahy jestli 10 nebo 20tis jsou k smíchu, u takového auta o to víc platí, že se vyplatí investovat do stavu. Osobně bych se díval spíš do Německa, jestli to tam někomu nezbylo ve stodole. 50tis bych pak viděl jako rozumné minimum, s nějakým prvotním servisem, když se sežene pěkné.
  7. oddie

    golas sada 3/4 noname

    35 nebo 36 by se mi hodil, ten jsem zrovna ztratil
  8. oddie

    Cenzůra odkazů

    DObře mu tak
    • 7
  9. Ježiš, moje cena 7300, no fuj. DO 406 dávám orig z vraku, našel jsem tu jeden kat K134, za ten jsou ve výkupu ani ne dva litry, to se nevyplatí nahrazovat. Nový vlnovec za 300 a něco vaření, a bude to.
  10. oddie

    golas sada 3/4 noname

    Ta ráčna je spíš na ozdobu, smysl má jen ten trhák... 2m nástavec zvládne.
  11. oddie

    Kovovýroba

    Tchán dělá, ale nevím, jestli něco potřebuje.
  12. Kolik stál? Já jsem našel náhradu v nákupu asi za 1600.
  13. oddie

    Ventilová vůle

    Je to při 20 °, v mrazu jsou o něco menší.
    • 8
  14. oddie

    golas sada 3/4 noname

    To budou mít i jinde, aukro, nebo např. http://czhobby.cz/zbozi/produkt-803/vorel-gola-sada-vorel-21-dilu-3-4.html - ta samá, jen jiná barva. Klidně ti nechám i tu svoji nekompletní, je mi naprd...
  15. oddie

    golas sada 3/4 noname

    Vyprodáno Jinak přesně tu mám, jediný problém s ní byl, že se mi dva ořechy ztratily... což není vina té sady Na matice náboje kol na osobáku dimenzované až až. Jinak na přední 35, co na pažoutech bývá, stačí i redukce 1/2\"-3/4\" a jeden ořech, tu 35 ta 1/2\" s kvalitním trhákem ještě unese. Nebo možná i někdo dělá 35 či 36 ořech přímo na 1/2...
  16. oddie

    6ti rychlostní převodovka

    Osobně jsem chtěl 6-kvalt dávat do 406 80kW HDI, a to právě proto, že má menší skoky mezi rychlostmi. 5-kvalt je totiž v té 406 dlouhý, takže je fajn, že po dálnici můžu jet téměř 150 na 3000 otáček, jenže díky tomu jsou mezi kvalty dost nepříjemné díry. Hlavně 3-4 je nepříjemné, po městě skoro nepoužitelná 4 nebo jen s brutálním podtáčením motoru, 4-5 jakbysmet, na trochu zatáčkovité silnici je to furt dávat 4, kdežto s 6-kvaltem je to posunuté do rychlostí, kde to přesně a nádherně sedí - město čistá 4 akorát, zatáčkovitá silnice v pohodě 5 a dálnice 6, byť je jen o chlup (asi o 10km/h) rychlejší než ta původní pětka. Nebýt toho, že jsem tu 406 tehdy prodal, už by tam ten 6-q byl, byť do 406 by to znamenalo další úpravy, které ve 407 nejsou nutné.
  17. oddie

    607 2.2HDI

    Značně nedůvěryhodný inzerát, navíc automat...
  18. oddie

    Ventilová vůle

    0,15 S a 0,30 V.
    • 8
  19. oddie

    6ti rychlostní převodovka

    Dá se. Není to jen přidaná šestka, má menší skoky.
  20. Jestli chceš ušetřit, mám tu starší setrvák.
  21. oddie

    Tak jsem si udělal radost

    Co dáš, když nebudu přihazovat?
  22. oddie

    dvouhmoťák-co s ním?

    Neví někdo, kdo je skutečným výrobcem jednohmotového kompletu Starline, jen tak pro zajímavost? Kdyby to bylo jako u některých altíků Valeo... [upravil dne 1/9/14 17:33 od oddie]
  23. oddie

    Tak jsem si udělal radost

    Dík za tip
  24. oddie

    co chctít za zneužití fotky

    Proč za takovou hovadinu platíš 250 Kč, když reálně stojej s bídou třetinu?
×
×
  • Vytvořit...