Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. A co bys podle toho chtěl zjistit? Prostě víš barvu, do jaké nalakovat auto, včetně pod odstínu, to se hodí.
  2. Dřív bylo barev více, nyní moc zajímavých nenabízí. Pokud jde o tvoji modrou, existovalo hodně odstínů takové modré.
  3. černý lišty jsou normální pro model 97-99, jako máš ty. Ty kllky nevím ... nebylo to dle výbavy? Model 99- je má v barvě, to vím určitě. agressor, ted je prd na práci (nudím se při večeru), ale už jdu spát, takže už ode mne bude klid. Zítra ráno do práce, po pěti dnech volna se už těším.
  4. No samozřejmě, že to je bastl - rozdíl odstínu dveří a blatníku o tom jasně vypovídá. Někdo rovnou udělal facelift, má to kulaté mlhovky. Jenom je hodně zvláštní ten nelakovaný černý pás na nárazníku. Ten je u klasického modelu 99- v barvě karosérie. Takto se lakovaly jenom nárazníky modely 97- u GTI a cabrioletu. A Radime, bud máš unavené pružiny, nebo ten kolega tam bude mí 1.1 motor, protože to auto má opticky vyšší. Jinak barva je to samozřejmě krásná. Bohužel v dnešním světě se už zajímavé barvy moc nenosí. Peugeot nabízí snad jen tnavě modrou (název si nevzpomenu) a červenou Ultimate. Ostatní jsou takové nevýrazné. To u škodovky je větší výběr. modrá: Denim, Race, Pacific, červená: Corrida, Rio, zelená: Rallye
  5. MilanF1

    508sw nebo 308sw

    Udělat si radost, to je otázka ... nechce se mi kupovat auto jenom kvůli tomu, že je mladší a bez začínající koroze. S tím, že jízdní projev a komfort je srovnatelný s 306, která funguje a funguje dobře. Když si udělat radost, ať to auto jede. To u 308 s 1.6 HDi 84/88 kW nedostanu - poměr výkon/váha je stejný jako u 306 (mám přidané koníky). GTIčko je finančně sebevražda, GT v naftě pořád nepřinese kýžený zážitek a GT s 205 koníky? V tomto týdnu jsem jeden dvouletý auták projížděl a bohužel ty koně jsem necítil, odhadem jich bylo tak 150 (pocitově). Chtít nutně jiný auták a klidně s vyšší stavbou karosérie, koupil bych tu tříletou 3008, co je v zde v inzerci. Ještě jsem nedospěl do fáze, že potřebuji do auta pohodlně nastupovat. Ale to už jsem hodně off topic. Prostě tazatel má vybráno, jenom ladí detaily výbavy. To je ideální fáze. Já mám do této fáze hodně daleko.
  6. MilanF1

    508sw nebo 308sw

    To je snad každého věc, co si koupí a zda to ztrácí na ceně. Co si budeme povídat, nové auto je nové, na budíkách je nula a každý ať si ho zhuntuje sám. Případně nějaký demo vůz ještě s nějakou slevou. Já jsem ve fázi, kdy váhám nad nákupem novějšího auta, ale o kategorii níže. Je tu i varianta nového (skladovky), nebo i tříletého s vyšším nájezdem (pří výrazné slevě mi to nevadí), ale jasnou historii. Ale moje rozhodování je na delší debatu.
  7. MilanF1

    Pomoc s výběrem 306 cabrio

    Máš pravdu, toho jsem si nevšiml. A taky ten nápis Pininfarina na čelním okně. Ale je to model 99-03 (vzhledem k motoru 65 kW to je tak 99 nebo 2000, později se dělal motor 72 kW - má Ferry), má to úzké boční lišty, bílé boční blinkry a čirá světla. A taky v interiéru vidím stříbrné obložení okolo ovládání topení a u hodin. Interiér je Saint Tropez - takže v podstatě stejné jako má Roman Bazi. Ovšem na dveřích mi chybí modré oválné emblémy "Saint Tropez", takže asi lakováno. Ale ono co chtít za ty prachy.
  8. MilanF1

    Pomoc s výběrem 306 cabrio

    https://auto.bazos.cz/inzerat/77025896/Peugeot-306-Cabriolet.php Tohle vypadá dle fotek dobře, poslední model (tedy už vyztužená kára) a v zajímavé barvě Newport Orange.
  9. MilanF1

    Co jste dnes udelali...

    Dneska jsem štukoval. Jednu menší místnost a koupelnu (jenom prostor nad kachlíky, ale i strop dá zabrat ). Celkem cca 60 m2. Vcelku produktivní neděle.
  10. Stosun: lépe čti, viz výše. Ale zkontroloval bych pouzdra stabilizátoru, u mě klepaly a na STK na nic nepřišel, prostě koukal na ramena a čepy.
    • 7
  11. Nemluvím o jetých ... samozřejmě cenově budou nankang dobré. Na druhou stranu ten zvolený rozměr je šílený, se divím, že se tohle vůbec vyrábí.
  12. A ty gumy Nankang fungují? Když bych cpal tolik peněz do auta, na gumách bych nešetřil.
  13. Tak video už není dostupné ...
    • 71
  14. By mě zajímalo, kolik těch plusů nasbíral ve Vtipech ... Tam asi mnoho členům neporadil.
    • 30
  15. MilanF1

    Peugeot 306 gti

    Na práci se mi auto kupovat nechce, to jsem měl 106 GTI, ale raději jsem ho poslal do světa.
  16. Doufám, že všem je jasný, že nejvýhodnější je to pro Alzu, jinak by to nenabízela. To samé jak operák na autě. Já říkám, že to je o pohodlnosti lidí.
    • 17
  17. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    Přesně tě nechápu, ale asi vím, kde budu mít problém, nemám tam za reprákem parozábranu (dveře byly měněné), tak asi tudy tam bude téct.
  18. Myslím, že až po roce budou dobré reference. Zajímalo by mě, v jakém stavu ten telefon po roce máš vracet. Třeba u operáku na auto je to docela přísné. Takový produkt pro mě není, mám starou krasnu telefon a ten samý v šuplíku jako rezervní. Nicméně pro někoho, kdo chce furt nový telefon a dokonce i jednou za rok "záruku na poškození", to bude fajn. Ani po roce nemusí řešit opravu a případný prodej. Je to řekněme pro pohodlné lidi ... stejně jako u aut.
    • 17
  19. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    kudy přesně to teče okolo repráku? To by mě zajímalo, jelikož mám taky vodu v autě.
  20. Je dostatek chladiva?
    • 10
  21. MilanF1

    Peugeot 306 gti

    Nejednalo se o limitovanou edici, tudíž asi těžko někdo bude vědět, kolik bylo 306tek s tímto motorem a šestistupňovou převodovkou, proto se často označuje jako GTI-6. Tento motor se dával i do starého modelu, sice jen krátce, ale taky tam byl, takže se tohle auto prodávalo docela dlouho. Máš-li tohle auto, pochlub se v sekci Naše káry. S16/GTI-6 by se mi líbilo.
  22. MilanF1

    306 HTB - Modrý Lev

    není co tajit.
  23. MilanF1

    Peugeot 407 SW 2,2i by Fredy

    Hlásím se do fronty, že to klidně poleju barvou.
  24. MilanF1

    Nový Peugeot 3008

    Škoda, že na té fotce nevynikne - vypadá jak pastelka. Ale je v ní hodně perleti. Ale když bych nemusel, tak bych Ultimate nechtěl lakovat.
×
×
  • Vytvořit...