Udělat si radost, to je otázka ... nechce se mi kupovat auto jenom kvůli tomu, že je mladší a bez začínající koroze. S tím, že jízdní projev a komfort je srovnatelný s 306, která funguje a funguje dobře. Když si udělat radost, ať to auto jede. To u 308 s 1.6 HDi 84/88 kW nedostanu - poměr výkon/váha je stejný jako u 306 (mám přidané koníky). GTIčko je finančně sebevražda, GT v naftě pořád nepřinese kýžený zážitek a GT s 205 koníky? V tomto týdnu jsem jeden dvouletý auták projížděl a bohužel ty koně jsem necítil, odhadem jich bylo tak 150 (pocitově).
Chtít nutně jiný auták a klidně s vyšší stavbou karosérie, koupil bych tu tříletou 3008, co je v zde v inzerci. Ještě jsem nedospěl do fáze, že potřebuji do auta pohodlně nastupovat.
Ale to už jsem hodně off topic. Prostě tazatel má vybráno, jenom ladí detaily výbavy. To je ideální fáze. Já mám do této fáze hodně daleko.