Nevidím z fotky, zda se to loupe kvůli korozi nebo proto, že to někdo lakoval a špatně (málo) obrousil.
Pokud je tam koroze, i s vyjmutym oknem to bude oprava tak na rok... pak to zase poleze ven. V tom případě jiné vrata.
Pokud je to jen oloupané, rozbrousit, základ a lakovat ... opět i nyní ideálně bez okna. Tohle vydrží a nemůže to být vidět. (jedině špatně zvolený odstín).