Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Děkuji všem za kladné ohlasy. Budu sem průběžně psát pocity z vozu. Samozřejmě se můžete také ptát a pokud budu znát odpověď, rád odpovím.
  2. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Už jsme na znackach. Jenom s těma podtabulkama budu muset něco udělat...
  3. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    @StibTo ano, nepotřebují ale chci.
  4. MilanF1

    Nový Peugeot 508 už jezdí

    Peugeot si nadělal do kalhot s 1.6 a 200 kw ... když budou chtít dávat 2.0 tak by výkon měl být logicky vyšší... takový motor se jim vyvíjet nechce, to chápu.
  5. MilanF1

    Přidělaní intercooleru

    Tohle asi nechceš slyšet, ale musím to napsat: Prodej a kup silnější. Třeba RHR s 100 kw. A kdyz k tomu dáš chip, bude ti mít cca 120 kw. To už by mohlo stačit a netřeba vymyslet nějaké úpravy, o kterých toho sám moc nevíš.
    • 9
  6. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Náhodou převodovka je suprove poskladana. Oproti 208 GTi tam není šestka jenom na spotřebu.
  7. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Tento stav km jsem musel vyfotit.
  8. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    I s tím GTi se to nějak dá, ten kdo vymyslel ten podvozek, musel být génius. Podle mě Octavie III na 16" je uskakanejsi. Ja si cestu protáhl do Zdib (všude pořád něco opravují ) a přes sever Prahy domů. Na sjezdu z Kbelske na novovysocanskou radialu je krásná zatáčka... a spolujezdec ani nedutal. aneb samosvor funguje.
  9. MilanF1

    308 GTi by Peugeot Sport by MilanF1

    Spotřeba se u tohoto auta neřeší. Jen mě překvapilo tak nízké číslo na čerstvý motor. Auto je z Kladna, po dlouhé době jsem si vyzkoušel hromadnou dopravu a pořád dobře funguje... Ale cesta autem je o něčem jiném. Auto bude sloužit mě a já jemu... nejprve se bude zajizdet motor a pak brzká výměna oleje, aby koníci mohli vesele řechtat.
  10. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    A já na tebe v Měšicích myslel Musím ji trochu provětrat... ač ty cesty nic moc.
  11. Vážení přátelé francouzských aut. Dneska jsem si vyzvedl další přírůstek do rodiny. Peugeot 308 v nejsilnější motorizaci 1.6 THP 200 kw, těchto vozů po českých silnicích jezdí cca 100. Vůz vyvíjen divizí Peugeot Sport, to znamená o 11 mm nižší světla výška, hliníkové tehlice, odlehčená 19"kola s pneumatikami Michelin. Motor též upraven, jako například kované hliníkové pisty atd. Relativně krátká převodovka, která byla též posílena. Mechanický samosvor mezi předními koly. Aby bylo možné vše zastavit, jsou vpředu obrovské kotouče o průměru 380 mm a 4 pistkove brzdice. Výbava vozu taky nechybí, včetně dvoubarevneho lakování, 9 reproduktorů Denon, masaznich vyhrivanych sedaček, plně LED diodove osvětlení atd. První pocity po 150 km? Suprove sedačky, pohodlné a zároveň tuhé. Ihned jsem si našel svou pozici za malým volantem, iCocpit super, dotykac mi vůbec nevadí. Při jízdě bych netipoval 19" kola na autě. Mohou za to hydraulicke dorazy tlumicu. Motor jsem nezkoušel, je stále čerstvý, budu zajizdet postupně. Ale překvapila mě nízká spotřeba 100 oktanoveho benzínu, vešel jsem se pod 7 litrů. To jsou zahadne nízká čísla. Čekal jsem cca 10. Foto mám jen toto a velmi špinavé.... bohužel dnes nebyl ideální den na převzetí vozu. Časem doplním lepší. Servisní historie: 06/2018 - 4 000 km: Olej, filtr 11/2018 - 13 800 km: Olej, filtr, pylak, stiratka, olej v převodovce a svíčky. 11/2019 - 19 500 km: olej, filtr, pylak, palivak, vzduchac, stiratka, svíčky a brzdovka
  12. MilanF1

    Registrační značky na přání

    To už ale není ono... 308GTI nebo 3086TI je opravdu rozdíl.
  13. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    A vnitřek modrý, aby to ladilo.
  14. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    růžový
  15. MilanF1

    Registrační značky na přání

    Já tohle moc nesledují, ale dneska potkan rolls royce s RZ 777777RR Ale je pravdou že jsem uvažoval o značce na přání... Ale když nejde písmeno "G", tak to nechci.
  16. Rado se stalo, ale příště buď opatrnější. Alespoň jsem si vyzkoušel, jaký jsem modelář.
  17. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    A hlavně jak budou vypadat růžový kola na červeném autě.
  18. MilanF1

    206 2.0 HDI olej Total

    Já ani nevim, jakou variantu jsem do mého HDi lil... a motor má přes 400tkm a mezi výměnou nedolevam, takže to opravdu bude fuk, jak píše MJ.
  19. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    Ale až na podzim ... na dlouhé zimní večery u televize...
  20. MilanF1

    306GTi-6 by Béďa

    Chci vidět toho blázna, který by dobrovolně připravoval a lakoval pavučiny.
  21. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    On tam oxidaci neměl, takže jen oprava skrabancu. Pokud mu to nevadí tady foto.
  22. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Pokud je to trochu, pak to obrousim... jinak skutečně odlakovat... ale já to nedělám... to by si klemon musel zajistit sám.
  23. MilanF1

    renovace alu kol vč změny barvy

    Tak foto té oxidace zvenku. Třeba to nebude zas taková tragédie. To že nejsou tak komplikované je fajn, ale pořád je to práce v řádu hodin.
  24. Ano, reklamovat ... spínač nebude úplně zacvaknutý ve své poloze ... je možné, že má menší průměr a nedrží ve své poloze - ale to ti může být jedno, když ti to dělal servis.
    • 31
  25. @Milan+ @Hafity Nejsem detailista, nespecializuji se na malé díly. Na staré motorce lakovat trubkový rám a obroustranně blatníky, to je pro mě neštěstí a ani by mě to nebavilo. Raději když tam mohu pod plným tlakem naládovat co nejvíce materiálu ... často jedu jako robot bezmyšlenkovitě ... denně jsem schopný v práci pistolí prolít až 15 litrů materiálu, a to se bavíme pouze o autodílech. Obdivuji lidi, co si umí hrát s malými díly třeba na Stadiona a pak zalepovat na 100% preciznost při dvoubarevném lakování. Já nepotřebuji přijímat výzvy, když si nejsem jist kvalitou odvedené práce. Prostě takovou práci odmítnu. Takže klasickou motorku nedělám.
×
×
  • Vytvořit...