První olej na 3000 km jsem si platil sam.
Za sebe: Do běžného auta bych to neinvestoval. Kdo hodně jezdí - Pacho69 - tak to stojí raketu a ten, kdo málo, nic neopotřebí, tak jednu sadu destiček. Vadné díly z výroby se mění z klasické záruky.
Já mám GTi a tam jsme cenama jinde a proto to mám. 5let/80 tkm za 55 000 Kč. Výměna komplet předních brzd je za 50 000 Kč, každý rok jsou předepsané svíčky, každé dva roky olej v převodovce. U mě stačí jednou vyměnit brzdy a mám to zpátky. A já se postarám, aby se brzdy do 5ti let měnily. Možná to stihnu 2x.
Nebo ať si to pořídí někdo, kdo prostě nechce přemýšlet nad výdaji dalších 5 let, jen palivo, gumy, geometrii, STK ...