Jezdím půl na půl, příjezd domů mám dost rozbitý. Ale taky slušnou D10 do práce.
Jak jsem psal, aktuálně je tam mám cca 100 tkm, jenom nedávno jsem zjistil, že mi slezla prachovka, tak jsem jim tam natáhl zpět.
Asi ta druhovýroba je šmejd, ona i ta značka, co se dodává do Peugeotu bude stejná, ale kvalitou odlišná. Pokud si dobře vybavuji, kladky motoru bývají origo SKF, ale zase jsem slyšel, že na druhovýrobu SKF je větší procento reklamací než u jiných značek.