Jump to content

xbata

User
 • Content Count

  301
 • Joined

About xbata

 • ID člena
  44910
 • Rank
  Pozorovatel

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 306
 • Rok výroby
  2001

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Praha - Brno
 • Stát
  Česká republika
 • Nálada
  Nálada upravena moderátorem - nepovolená komerční reklama

Kontakty

 • ICQ
  306677094

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nové jímky lze koupit normálně v autodilech?je k tomu potřeba speciální nářadí? Dnes jsem vyměnil turbo, vyčistil EGR, vše dál dohromady, motor jde poslechově pěkně, ale stále kouří bíle. Když přidám plyn, tak jako by jde kouř i z prostoru za motorem. Už si nevím rady. Měděný těsnění pod vstriky jsou taky měněny.
 2. Dobrý den, dnes jsem se dal do demontaze dpf filtru na focus 1.6tdci (hdi) s tím, ze ho odvezu na čištění a k mému překvapeni tam je katalyzátor. Vzhledem k tomu, ze na tom motoru jde nafta do oleje a ošklivě to huli bile, myslel jsem ze tam bude problém. Muže byt zaneseny katalyzátor? Čistí se také jako dpf? Čím ještě by to mohlo byt způsobené?
 3. Tak jsem to rozebral, byl kousek namotaný na řemenici klikové hřídele a utáhla se tak, že se zastavil motor. Sundal jsem rozvoak, vymotal klinak z hřídele a dál vše zpět. Motor jsem ručně protočil a na vteřinu ho nastartoval. Asi bude o nějakej zub skočenej, ale vypadá, že se to nepotkalo. Uvidím až to srovnám. Zatím díky.
 4. Po dlouhé době se obracím opět s dotazem. Na 306 1.9d prasknul za jízdy klinak. V tu chvíli se zastavil motor a od té doby s ním nejde ani hnout. Ani dopředu ani dozadu. Je potkaný?
 5. je to xsara picasso 2005 1.6 hdi 80kW. jde to z míst kde jsou rozvody, ale odkud přesně nevim.. těžko to takhle odhadnout přesné místo.
 6. Po nějaké době mám zase dotaz se kterým si nevím rady. Na 1.6 hdi se začaly ozývat zvuky těsně nad volnoběžnými otáčkami. Motor hučí jako vysavač. ale je to rozsah odhadem 300 otáček, pak to stichne. Auto jede normálně. Turbo to není, spíš to zní jako servo v plným rejdu, ale mnohem hlučnější a děje se to i když jsou kola rovně. Díky za rady.
 7. Chlapi jak přesně (ideálně krok po kroku) resetuju počítadlo po dolití aditiva? Mam diagbox a asi jsem debil, ale nemůžu na to přijít.. D9ky
 8. xbata

  Diagnostika Lexia 3

  tedy po aktualizaci mi to půjde? Po připojení interface stále stejné.. Interface se připojí, třikrát zabliká, a pak svítí zeleně.. což by mělo být v pořádku..
 9. xbata

  Diagnostika Lexia 3

  Lidi je tady toho milion a nemužu se dočíst toho, co hledám.. Potřebuju nainstalovat diagbox na windows 10. Je to možné? Je někde ke stažení nějaká zaručeně funkční verze? Dostal jsem k lexii DVD s verzí 7.02 + několik aktualizací a nemohu to rozběhnout po instalaci mi to pořád píše, že se není možné načíst kartu vozidla.. Prosím HELP!! Potřebuju vynulovat FAP po doplnění aditiva a na technickou!!
 10. Zdravím, mám notoricky známou "nemoc" P 306. Klepe mi "něco" na předním kole. Vždycky se to řešilo výměnou stabilizátoru, ale já to ještě nedělal. Tak mě napadá, jestli vyměnit "jen" stabilizátor (tyčku) nebo stačí třeba nějaké uložení či silentblok. Nejde mi do hlavy, že by se to pořád tak kazilo a na jiných autech se stejným dílem (xsara, berlingo, swift) to je v pohodě. Díky
 11. Zřejmě hloupý dotaz, ale zkusim to: Mám tady focus 1.6tdci (motor skoro HDI) a potřeboval bych to napíchnout na diag. Chápu, že to je asi blbost, ale když je to motor od PSA, neexistuje nějaký software, přes který by se dal tento Ford diagnostikovat?
 12. doporučuji lepidlo Hosch-Kleber... pro více info SZ
 13. xbata

  Hodiny

  Já mylsim, že se vyjádřil dost jasně, to spíš někdo pomaleji chápe..
×
×
 • Create New...