Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Ze strany řidiče rozhodně ne, nevejdou se tam oba "A"čkové ovládače. Ale zda se vnitřek "A"čka vejde do toho jednoduchého u spolujezdce, to nevím ... A nevím, pokud by se z GB dal tapec a ovládač, zda by to fungovalo, podle mě bude jiný konektor.
    • 16
  2. Ten inzerát jsem viděl a konečně pochopil způsob. Takže si podal žádosti a nyní čeká až ho vyzvou na doplnění údajů. Reálné dohlášení bude, ač v tom článku nějak polemizují s odhláškou. Ono tu půjde o to, aby byly k dispozici doklady s historii na člověka v odhlášce. Vzhledem k tomu, kolik lidí bylo na konci června na evidenčkách bych čekal, že nějaké zájemce najde ...
    • 13
  3. Do goly doporučuji ale s hlubokým ořechem, klasický většinou nestačí. Ale vzhledem k tomu přístupu je ta gola opravdu fajn.
    • 6
  4. V tunelu, kam jsi dával nové bovdeny je napínání lanek, bohužel to jde jen centrálně. Takže doporučuji zvednou auto (nebo alespon zadek) a utáhnout bovdeny tak, aby kola začala přibrzodovat od prvního zubu (neustále kontrolovat točením kol). A pokud vše chodí v pohodě, lepšího brzdného účinku ručky nedosáhneš. Ona kotoučová ručka moc nebrzdí, na tohle jsou zlaté bubny.
    • 6
  5. Oběd bude v restauraci Na Vršíčku. Tam budeme muset dojít pěšky, parkování je zde hodně omezené. Mám tu nabídku jídel pro oběd a prosím o nahlášení, co budete chtít k jídlu. Můžeme si dát i polévku, ale musíme si /kvůli kapacitám kuchyně/ jenom jednu ... ale je otázkou, zda polévku si vůbec dáme během srpna: Hovězí vývar s masem a nudlemi 20,- Kč Bramboračka 20,- Kč Zelňačka 20,- Kč Hlavní chod: Krušovický hovězí guláš na černém pivu, HK nebo těstoviny 79,- Kč Svíčková na smetaně, houskový knedlík, citrón, brusinky 89,- Kč Vepřové řízečky z panenky, vařené brambory, citrón obloha 89,- Kč Havířská šlamastyka 130,- Kč "Co se týká havířské šlamastyky, tak to je naše specialita, taková vlajková loď. Je to lehce pikantní směs nudliček vepřové kýty se zeleninou, na domácích bramboráčcích a zasypaná strouhaným sýrem. Pro názornost připojuji v příloze foto šlamastyky. Fotka není příliš ostrá protože se při focení ze šlamastyky kouřilo."
  6. T16x4? Wow, 200 konová bestie Tohle bych taky někdy chtěl mít. Ale zatím stačí cabrio. Co sleduji ceny, tak 306tky šly dost dolů a hodně i 206tky. Pokud nějaké peníze přebývají, směle do koupě 306 cabrio. Po vytažení konektoru by snad měly běžet obě. Nevím, jak u TD, ale u mě se by se jedna sahara měla spínat při cca 97 a druhá při více než 100. Ale já vůbec nevím, zda se tak děje, mě se ten motor neohřeje.
  7. MilanF1

    205 Rallye

    Tohle ale není 205 rallye, ale v článku se píše o 205 Turbo 16. Ovšem chybně tam píšou T16, toto označení patří k modelu 405. Ale samozřejmě 205 v rallyových soutěžích, to bylo něco nezkutečného, taky kolik se prodalo GTiček ... Z linky také vyjela verze 205 rallye, mělo jich původně být jen 5 000, ale nakonec jich bylo 30 000. Drtivá většina s motorem 1.3 s cca 100 koníky, ale pro německý trh, který si žádá přísnější emisní limity, byly vyrobeny rallye s motorem 1.9 s pouhými 75 kW (s katalyzátorem). Verze rallye byla levnější a na výbavu chudší než GTIčko.
  8. Když už jsi nasypal do toho koruny ... to já raději koupil jiné auto. Celý týden jsem jezdil cabriem, takže pohoda. Najel jsem asi 1 000 km za ten týden a klima mi nechyběla. Tak 309 jen na díly, to chápu, taky najít nějakou dobrou je dneska sakra problém.
  9. Tu 309 chci vidět číslo na budíkách pěkné, ale co ty pytle? A na klimu se vykašlli, bude to stát mraky peněz a stejně nepojede ... PS: Co chladič, máš ho OK ... tam je většinou závada.
  10. Vrčí motorek? ANO: mohou být ucpané trysky (nebo prasklá hadička) NE: odešel motorek PS: Kapalinu jistě máš
    • 9
  11. Cabrio najelo dalších 500 km a toto ukazují budíky.
  12. MilanF1

    prahy

    Prahy jsou přinýtované a jak tam drží ta guma, to ti tedka neřeknu, ani se nemohu podívat, protože nyní je můj povoz černoch bez střechy. Když to navrtáš, ty otvory bych asi stříknul barvou a pak nýtoval, to by mělo pomoci.
    • 14
  13. 24, na EEEPC 1000H. Hýbat s monitorem mě nenapadlo, to bych uspěl více. Některé barvy byly jasné hned, jiné to prostě nedokázalo pořádně ukázat - nebo jsem slepý
    • 23
  14. Pořídil jsem chybějící poklici Tristan, kterou jsem ztratil (na kole zůstalo jenom mezikruží ). Cabrio již letos najelo přes 700 km, zítra ho provětrám cestou do práce, lepší než 306tkou bez klimy.
  15. Ta zadní náprava, nemáš náhodou lehce zataženou ručku, že by se pakny posouvali v bubnu?
    • 8
  16. Pochopitelně, že Cyclony jsou těžší než 14" plechy. Na spotřebě se to ale moc neodrazí, protože jsem již dříve jezdil na 16" Avantage, které i s gumou měly 20 kg a spotřeba nebyla o moc vyšší, asi o 0,3l / 100 km. Cyclony jsou prostě Cyclony, nejhezčí kola na 306tku. A že Schreek pocituje nižší spotřebu na 18", není to třeba i pneumatikou, myslím značkou a dezénem? Každá pneumatika se chová jinak. Doufám, že Schreek neporovnával letní a zimní provoz, pak by rozdíl byl na snadě.
  17. Tak jsem si udělal radost, pořídil jsem Cyclony. Po roce na plechách auto vypadá zase jako auto. Foto nemám, ale stříbrnou 306tku na Cyclonech si snad dokáže představit každý.
  18. MilanF1

    Peugeot 306 2.0 16v le mans

    Takže návrat do origo stavu, k tomu mohu jenom Ať se dílko zadaří a dělá jenom radost.
    • 21
  19. U cabria není pravda, to bylo vždy s kulatými mlhovkami, stejně tak GTI-6. A pokud byla výbava chudá, byl nárazník - troufám si říci raritní - se záslepkami na kulaté mlhovky. Je to bohužel ... nebo jak se vezme ... starý model: http://auto.bazos.cz/inzerat/49286377/306-Cabrio.php
    • 12
  20. Bohužel bez mé účasti.
    • 63
  21. Gábo, jako vždy se trefím do data, kdy jsi v práci.
  22. To bude tím, že sundal klubové nálepky, autu se po nich stýská a dává to najevo.
  23. MilanF1

    Peugeot 306 2.0 16v le mans

    Na tohle jsem koukal s trochu i váhal. Odradily mě neoriginality. Hlavně to nikde nemá emblémy Le Mans a mělo by to mít i pořadové číslo, to asi taky není. Z toho mi plyne, že to někdo stříkal. Ty emblémy bude asi problém sehnat Ale tohle je auták, který patří do širokého okruhu těch, které bych chtěl doma mít. Však jich bylo vyrobeno jenom 400 kusů. Pokud jde o kola, dal bych tam jedině kola S16 ... nic jiného tam podle mě nepatří, ale to je každého věc.
    • 21
  24. Víme, přijedeme si pro tebe a pověsíme za koule do průvanu.
  25. MilanF1

    Jacobsoon ~ 306 ~cabriolet

    Mazec, na cenu se raději ptát nebudu
×
×
  • Vytvořit...