Oběd bude v restauraci Na Vršíčku. Tam budeme muset dojít pěšky, parkování je zde hodně omezené.
Mám tu nabídku jídel pro oběd a prosím o nahlášení, co budete chtít k jídlu.
Můžeme si dát i polévku, ale musíme si /kvůli kapacitám kuchyně/ jenom jednu ... ale je otázkou, zda polévku si vůbec dáme během srpna:
Hovězí vývar s masem a nudlemi 20,- Kč
Bramboračka 20,- Kč
Zelňačka 20,- Kč
Hlavní chod:
Krušovický hovězí guláš na černém pivu, HK nebo těstoviny 79,- Kč
Svíčková na smetaně, houskový knedlík, citrón, brusinky 89,- Kč
Vepřové řízečky z panenky, vařené brambory, citrón obloha 89,- Kč
Havířská šlamastyka 130,- Kč
"Co se týká havířské šlamastyky,
tak to je naše specialita, taková vlajková loď. Je to lehce pikantní směs
nudliček vepřové kýty se zeleninou, na domácích bramboráčcích a zasypaná
strouhaným sýrem. Pro názornost připojuji v příloze foto šlamastyky. Fotka není
příliš ostrá protože se při focení ze šlamastyky kouřilo."