Milane, prosím, pošli mi odkaz na firmu. Voda-voda je pro mě zajímavá, ale firmy nemívají moc zkušeností. Většinou dělají jen vzduch-voda, případně země-voda. Vzhledem k Tvému bydlišti doufám, že to není německá firma.
Zítra je ustanovující schůze nového vedení. Věřím, že nové vedení bude mít o čem diskutovat, ale osobně bych byl rád, kdyby se na program dostala i debata o odměně pro staré vedení. Např. vyfotografování před rozvinutou zástavou Peugeot-clubu....
.
.
.
.
.
.
.
... aha, my žádnou zástavu nemáme Tak třeba nějaké peníze pro končící vedení...
A řešíš projekt celého domu, nebo chceš měnit stávající systém? Protože pokud budeš nahrazovat starý systém, nechal bych si poradit od specialisty podle konkrétní situace. Jinak (ač nejsem příznivec) bych volil podlahové vytápění a tepelné čerpadlo doplněné elektrokotlem. Výhoda nízkého tarifu elektřiny téměř po celý den je nesporná.