Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Milane, prosím, pošli mi odkaz na firmu. Voda-voda je pro mě zajímavá, ale firmy nemívají moc zkušeností. Většinou dělají jen vzduch-voda, případně země-voda. Vzhledem k Tvému bydlišti doufám, že to není německá firma.
    • 50
  2. Péťa

    Držáky na kola

    Máš to odzkoušené? 4 kola je docela hodně. Já radši šel do tohoto: - ale to pro Méďu nemá cenu, nebude si montovat kouli.
    • 41
  3. Péťa

    Prohlídky SSZ v Praze

    To jako, kdyby byl regulovčík ignorant, tak by ho ta hlídka trestala? Třeba za trest naprogramovat další funkcionalitu ETŘ :D :D
    • 39
  4. Zítra je ustanovující schůze nového vedení. Věřím, že nové vedení bude mít o čem diskutovat, ale osobně bych byl rád, kdyby se na program dostala i debata o odměně pro staré vedení. Např. vyfotografování před rozvinutou zástavou Peugeot-clubu.... . . . . . . . ... aha, my žádnou zástavu nemáme Tak třeba nějaké peníze pro končící vedení...
  5. Jo, by jsem tam
    • 13
  6. Skauti: www.youtube.com/watch?v=zVWXSnQLg2M
  7. Dlouhodobě používám Total Recall, maximální spokojenost. Jen při změně telefonu mi vždycky chvíli trvá, než ho \"naladím\".
  8. To jen dokud si tady prodejce nepřečte, co všechno jsi do motoru nalil...
    • 90
  9. \"Fér\" jednání je vždy do prvního problému. Až by bazar měl platit, bude to horší.
    • 90
  10. A řešíš projekt celého domu, nebo chceš měnit stávající systém? Protože pokud budeš nahrazovat starý systém, nechal bych si poradit od specialisty podle konkrétní situace. Jinak (ač nejsem příznivec) bych volil podlahové vytápění a tepelné čerpadlo doplněné elektrokotlem. Výhoda nízkého tarifu elektřiny téměř po celý den je nesporná.
    • 50
  11. Pěkný sestřih!
  12. Na klubovou kartičku Ti slevu na tento zvedák nedají Většina vybavení dílny tam je se slevou 0%
    • 39
  13. Péťa

    Vestavěné skříně - Praha

    Laguna? Co to je? Kování jedině Blum nebo Hettich !!! EDIT: tak jsem tu Lagunu našel: http://www.laguna.pl/ [upravil dne 9.7.2013 22:15 od Peta]
    • 29
  14. Není čas do konce července?
    • 11
  15. Péťa

    Peguot 406-kolísání otáček

    Nejdřív se musí seřídit benzín, aby vše bez problémů fungovalo. A pak teprve LPG. Nesnaž se odstranit vše najednou.
    • 8
  16. Péťa

    Kterou TV

    Není zákon, že od .... (teď nevím od kdy) bude muset být reklama stejně hlasitá, jako filmy?
  17. Kuk: http://www.loupak.cz/video/tv-a-radio/15651-zpravy-ve-3d
    • 7
  18. Já parkoval tady a vše fungovalo, jak slibují. A ještě kluci dostali při příletu lízátko http://www.parkujunas.cz/
    • 20
  19. Martina jede s klukama na Slovensko ve čtvrtek (snad ji 406tka nezradí), má rodinu ve městečku před Podhájskou. Takže Tatralandia se opět odkládá.
    • 20
  20. Zrovna jsem koukal, že přímo v Tatralandii můžeš být ubytovaný včetně vstupu. Mají akci \"7 dní za cenu pěti\".
    • 20
  21. Péťa

    Na STK kazdy rok ???

    Teď říkají na ČT, že návrh EK neprošel!
  22. Péťa

    partner klubu AUTOKELLY

    Tak jsem si ho také zakoupil, doufám, že skoro 24kg + přepravovaná nebude příliš velká zátěž.
×
×
  • Vytvořit...