Používali jsme jednorázovky Huggies - to jsou ty z Jaroměře, stále je tam dělají. Původně to byla firma Boby z Velkého Poříčí u Hronova, která se neměla kam rozrůstat, tak postavila novou fabriku u Jaroměře, aby ji následně prodala američanům. Moje Martina tam po mateřské cca dva roky také dělala kvalitářku (kontrolovala, jestli vyráběné plíny odpovídají normě).
Nikdy jsme opruzeniny neměli!