Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Za 10,--Kč to má neřád, řádný člen zdarma. Vždy plus poštovné. EDIT: Děkuji servismanovi za upozornění. [upravil dne 19.1.2014 14:36 od Peta]
  2. Za 10,-- Kč v našem eshopu
  3. Pexeso jsem vždy vyhrával, ale ta dy ani na druhý pokus nic Víc času tomu pravděpodobně nevěnuji Edit: Tak mi to nedalo a třetí pokus vyšel. Je to jednoduché [upravil dne 19.1.2014 11:23 od Peta]
    • 7
  4. Původně jsem chtěl dojet s Radkem, ale minulý týden jsem musel odstěhovat babičku z domu s pečovatelskou službou k moji máti a zítra musím uvolněný prostor vymalovat. A Radek má mimořádnou službu, tak bych sám stejně nejel, je to kus cesty
  5. Jak jsem se dostal na seznam v prvním příspěvku? Já nejedu
  6. Péťa

    Upozornění - plenky Pampers

    Já nevím, děti už plíny nenosí Tady píšou: Ostatní plíny by měly být dál ke koupi
  7. Péťa

    Dinosauři tohoto fora

    MilanF1 se vyjadřuje v hodně tématech ajko člen vedení a poslední dobou organizoval několik srazů (včetně velkých) - to příspěvky skáčou i bez honění
  8. Péťa

    Upozornění - plenky Pampers

    Používali jsme jednorázovky Huggies - to jsou ty z Jaroměře, stále je tam dělají. Původně to byla firma Boby z Velkého Poříčí u Hronova, která se neměla kam rozrůstat, tak postavila novou fabriku u Jaroměře, aby ji následně prodala američanům. Moje Martina tam po mateřské cca dva roky také dělala kvalitářku (kontrolovala, jestli vyráběné plíny odpovídají normě). Nikdy jsme opruzeniny neměli!
  9. Objednávám na pobočku telefonicky běžně, ale hned do telefonu hlásím, že to je na Peugeot-Club
  10. Péťa

    Zateplení domu - 5 cm je málo?

    Charlie, investice do dodatečného zateplení se Ti nemůže vrátit.
  11. Není to podvod?
  12. Péťa

    Dotaz na Slevu na daních

    No právě... (ale to je určitě hrubého a to asi vydělá)
  13. Přijď na Chatzy, tam je http://us12.chatzy.com/55213319336412 - ale potřebuješ heslo, to dává Hurvajz [upravil dne 16.1.2014 20:31 od Peta]
  14. Péťa

    Dotaz na Slevu na daních

    Mám měsíční slevu na děti. Na Martinu ne. Ale to je ten bordel. Kdyby nám měli dávat např. porodné, tak sečtou můj i Martiny příjem. To umí!
  15. Péťa

    Dotaz na Slevu na daních

    A jsme opět u toho. Pokud nejsme oddáni, ale máme společnou domácnost a děti, můžu taky uplatnit slevu na Martinu?
  16. Musím uvést na pravou míru - je ode všech, kteří na grillmasters jezdí, ne jen od nás tří Sorry za
  17. Péťa

    Zateplení domu - 5 cm je málo?

    Kolaudace 2005, 5cm polystyren Výrobce porobetonu si ťukal na hlavu, proč si zbytečně zvyšuji náklady na stavbu nějakým zateplením, které u jejich systému není potřeba. Já nelituji, kdyby nic jiného, tak se krásně zarovnaly nerovnosti stěn (každá tvárnice měla jiný rozměr).
  18. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    To je ten VŠ Mix?
  19. Péťa

    Venkovní markýza výsuvná

    Mě se líbí, jak dávají automaticky \"slevu\". Já teď u všech nabídek na tepelné čerpadlo taky dostal \"slevu\" Nechápu to, jak dělají z lidí blbce.
  20. Zase jste napřed
  21. Oldo, ty jsi teď v ČR? Ta akce v Lidlu je od pondělí 20.1.
  22. Péťa

    Upozornění - plenky Pampers

    Neumím si představit, že by Martina ještě ke všem dalším činnostem musela prát látkové pleny
  23. Péťa

    likvidátor pařezu

    Já bych řekl, že v místech, kde jsou zasypané pařezy, tak roustou houby
  24. Mám tohle: http://www.ekosimko.cz/index.php?id=88&lang_id=1&tparent_id=0&tgroup_id=154&group_id=184 - je to asi za stejné peníze, jako Vorwerk a neskonale lepší
  25. Péťa

    likvidátor pařezu

    Jak je máš velké? To je po těch obrovských stromech?
×
×
  • Vytvořit...