Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Vydělek za čtení reklamy

    A to se vyplatí
    • 46
  2. MP4 přehraješ kdečím, AVCHD je avi v "jiném obalu". Já nahrávám a stříhám v AVCHD.
    • 10
  3. Péťa

    Deskové hry

    Máme Dinosaury v kostce a taky to kluky baví. Albi má v Červeném Kostelci podnikovou prodejnu a občas se tam dá levně výborně nakoupit Jinak Kimovky jsme hráli v Pionýru, nikdy mi nešly
    • 38
  4. Letos to bude poprvé, co si budu přát, aby Ti naši vypadli co nejdříve
  5. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Milane, co tohle: https://www.energomonitor.cz/ ???
  6. To budeš docela znevýhodněný v disciplíně "Běh na Ještěd v plynové masce s plnou polní"
  7. Péťa

    Tak už i Euro 3

    Lukaydo,j ak to souvisí s minimální mzdou? A jak to souvisí s množstvím bankovek, které měsíčně dostaneme?
  8. Můžeme hádat? Já začnu - poběží tam reklamy sponzorů srazu. Od pátka do neděle samý reklamní spot a ani jeden se nebude opakovat.
  9. Péťa

    fap a ford

    To není o ekologii, ale o slušnosti. Ale to Tobě nehrozí.
  10. On Radim jen místo "vás" napsal "Vás" a hned to má jiný význam. V poslední větě tyká
  11. Péťa

    Autosalon v Ženevě

    Až tam někdo budete, tak nám nafoťte holky. Pixly nikoho nezajímají, ty jsou pořád stejný!
  12. Péťa

    Deskové hry

    Naši kluci (9 roků) milují Citadelu, ale zjednodušujeme si ji, jinak by jedna hra byla snad na celý den
  13. U Dacie se to stát nemůže, protože jen málokdo si nechá namontovat za příplatek stěrače
  14. Já bych tu reklamaci zkusil. Třeba projde, přeci si nenaštvou dobrého klienta.
  15. Péťa

    Win 8.1

    Co konkrétně?
  16. Péťa

    Win 8.1

    Nechápu ani jednoho z vás, který má něco proti Win8.1. Používám ho s www.classicshell.net a nemám jediný problém. Instaluji je i poměrně hodně konzervativním uživatelům (momentálně desítky instalací) a málokdo si stěžuje (a kdo si stěžuje, tak vždy brzy přestane). Nahrazuji jimi i Win XP na slabých PC (P4, 1GB RAM) a práce s PC se zrychlí.
  17. Péťa

    Win 8.1

    Mám obojí Pochopitelně přejdi, aktualizace Windows mají svůj význam
  18. Já jen, aby jsi měl víc informací. Jak jsem psal, já osobně bych do toho šel!
  19. Tady je další nespokojenec Ale já bych to risknul. Už týden se chystám, že ho dám na svoji S4.
  20. 3 měsíce do srazu a je přihlášeno 28 posádek, 72 lidí Jen tak dál Ale neváhejte, žádaný typ ubytování se plní http://www.peugeot-club.com/index.php?/page/srazy/43.sraz_Liberec/jiz_prihlaseni.html
  21. Péťa

    Kamera do auta

    Franto, stíhá se Ti ten mobil dobíjet? Navigovat a natáčet video, to chce trochu hodně energie. Zkus tak jet třeba 400km
  22. V pátek mám pracovní schůzku, kde budeme řešit nájezd na Moravu. Podle termínu (pokud padne) se přihlásím nebo ne
  23. Povídá chlap v hospodě: "Včera jsem se po dlouhé době popral kvůli holce." "Neříkej, a s kým?" "S manželkou!"
  24. Péťa

    Dokumenty z excelu do xml?

    Office pro Android jsou i originál od Microsoftu Zadarmo!
  25. Péťa

    Dokumenty z excelu do xml?

    Tak jsem zkusil uložit přihlášku na sraz (http://www.peugeot-club.com/index.php?/page/srazy/43.sraz_Liberec/index.html) a do xml to šlo. Mám Office 2013.
×
×
  • Vytvořit...