Nechápu ani jednoho z vás, který má něco proti Win8.1. Používám ho s www.classicshell.net a nemám jediný problém. Instaluji je i poměrně hodně konzervativním uživatelům (momentálně desítky instalací) a málokdo si stěžuje (a kdo si stěžuje, tak vždy brzy přestane). Nahrazuji jimi i Win XP na slabých PC (P4, 1GB RAM) a práce s PC se zrychlí.