Maminka jde se svoji hyperaktivní dcerou k psycholožce. Dcerka začne běhat po čekárně a pokřikovat na čekající lidi.
Maminka tichým hlasem povídá: "Kamilo, buď v klídku. Kamilo, buď v klídku."
Psycholožka říká mamince: "To je úžasné, jak klidně dokážete Kamilu napomenout. Z Kamily tak vyroste určitě přátelský, milující a šťastný člověk."
"Kamila jsem já, ten spratek se jmenuje Žofie!"