Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. ... a šel bych se přebalit
  2. Péťa

    Nefunguje platební karta KB

    No já Ti nevím, já mám s kartou KB úplně opačné zkušenosti, tedy skvělé. Mám MasterCard.
    • 43
  3. Neměl by kdo svážet přepálený olej
    • 7
  4. To není zase tak strašný a výjimečný. V Olomouci mají zajímavější kauzu
    • 7
  5. Našel jsem klíče v registrech, ale zkoušet to nehodlám ;): Počítač\HKEY_CURRENT_USER\Environment Počítač\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\OneDrive A Microsoft nabízí toto. EDIT: Google mi napověděl další postup.
  6. Péťa

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Jo, jo. Dnes se propichují ve velkém
  7. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Myslím, že nezbyde nic jiného, než trpělivě volat ty měšťáky. Aby se to rozkřiklo a lidi tam už neparkovali.
  8. Péťa

    Jaké topidlo na chatu?

    Jestli jsem to dobře pochopil, tak nechce tím vytápět místnost, ale udržovat teplotu v již krbem vyhřáté místnosti. To by mohl jak olejový, tak i ten "topný obraz" vyhovovat. Já osobně bych šel do olejového.
  9. Blýská se na lepší časy, nabíječku Tesla si už může pořídit každý: https://shop.tesla.com/us/en/product/apparel/desktop-supercharger.html?sku=8756722-00-A
  10. Péťa

    FireFox

    Na Tebe jsem tady čekali I s tím Tvým Chrome
    • 51
  11. Péťa

    FireFox

    To je stejné, jako tady s fórem Prostě změna, která je vynucena... Třeba mě (na rozdíl od fóra) ta změna firefoxu vyhovuje
    • 51
  12. @Katushka18 Už jsi odpověď dostala od Lukáše. Stačí si kliknout na ten přiložený soubor "katushka18.pdf"
  13. Ty to fakt nechápeš? Vlevo to je přihlášený Veverka a pod ním Schreek. Vpravo to je jen poznámka, kde jsou ubytovaní. A protože Veverka spí se Schreekem, logicky bude i Schreek spát s Veverkou
  14. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Jsi zase nezaplatil elektriku, tak doma svítíte svíčkama?
  15. Pokud chceš si sám hledat v katalogu, stačí se registrovat zde
  16. Péťa

    FireFox

    No já na Seznam prakticky nelezu, ale teď jsem ho zkusil a docela slušný, i když trochu pomalejší než jiné weby A to rozhodně nebyl uložený v cache.
    • 51
  17. Péťa

    FireFox

    Teď jsem taky koukal, že se Firefox aktualizoval. Za mě ale super, je podstatně rychlejší.
    • 51
  18. Péťa

    Peugeot 3008 DKR 2017

  19. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    To je nestandardní? Neřekl bych
  20. "Miluji Tě tak, že bych napsal Tvé jméno na můj dům!" . "Jestli mě miluješ, tak napiš Tvůj dům na mé jméno!"
  21. Maminka jde se svoji hyperaktivní dcerou k psycholožce. Dcerka začne běhat po čekárně a pokřikovat na čekající lidi. Maminka tichým hlasem povídá: "Kamilo, buď v klídku. Kamilo, buď v klídku." Psycholožka říká mamince: "To je úžasné, jak klidně dokážete Kamilu napomenout. Z Kamily tak vyroste určitě přátelský, milující a šťastný člověk." "Kamila jsem já, ten spratek se jmenuje Žofie!"
  22. Nejsem ten typ rodiče, co bere svým dětem za trest elektroniku. Já jim prostě vezmu nabíječky a pak jen sleduji strach v jejich očích, jak se jim všechno pomalu víc a víc vybíjí
  23. @pajik999 Koukni na toto
×
×
  • Vytvořit...