Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Zdroj
    • 17
  2. Není to zbytečně velké?
  3. Kubo, jak to chrání před deštěm? Jinak velikost pergoly plně chápu. Já bych tam chtěl mít vířivku a letní kuchyň Ale to bude ještě dlouho trvat.
  4. Já tam nic nechci, ale naivně předpokládám, že když si něco najdu za 2.000,-- na www.mountfield.cz a ještě tam píšou, že to je na prodejně v Jaroměři, tak že to v té Jaroměři za 1.000,-- koupím.
    • 9
  5. A v Jaroměři mají tenhle víkend ještě 50% na vše
    • 9
  6. Ne, pouze řádi mohou rozhodovat o věcech klubových.
    • 9
  7. Tady normálně proletuje sníh. Na trávě a poli se drží
  8. Nejen Starline, ale také od nákupu za 2.000,-- a ještě tam mají výjimky (15W-40, 15W50, 20W-30, SAE 30, SAE 40, oleje pro nákladní vozidla a motocykly).
  9. Balonek s překvapením:
  10. Péťa

    alternativa za RAMku

    Má vyřešeno
    • 25
  11. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Nemyslím. Skrytí identifikace si může nastavit každý, i ty Asi to bude jiný důvod...
    • 64
  12. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Taky znám jednu takovou A když ji přijde mail od kohokoliv neznámého, okamžitě ho bez přečtení maže.
    • 64
  13. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    U nás se nezdůvodňuje, ale nařizuje ;(
    • 64
  14. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    Franto, technicky to není problém, ale prostě to máme zakázané interním nařízením. Tak mají všichni mobily a když nezvedneš skryté, musí volat z normálního mobilu.
    • 64
  15. Péťa

    Kdo mě volal? 974 366 928

    U PČR to bohužel řeší Ministerstvo vnitra a to nám zobrazení identifikace zakázalo. V Náchodě jsme původně identifikaci na moji zodpovědnost posílali, ale bylo mi to zakázáno. Proto se divím, že někdo tu identifikaci od PČR posílá. Takže to není tak, že kdo se skrývá, ví proč My nemáme jinou volbu. Ale osobně nevidím důvod nezvedat skrytá čísla.
    • 64
  16. Péťa

    Darování,darovací smlouva

    Možná bych našel smlouvu z roku 2003 (nebo tak nějak). Ale tenkrát jsem musel k notáři, jinak mi ji nechtěli uznat. Jednalo se i o daň darovací.
    • 19
  17. Péťa

    Teploty notebook HP 550

    Tak hlavně, že Tě to tak pobavilo
    • 55
  18. Nám se už stala, proto víme, jaké to je. Proti podrazákům zevnitř je těžké vybudovat obranu.
    • 29
  19. Práce tam máte teď víc než dost, to nezávidím. Ale nemusela být...
    • 29
  20. Péťa

    Kolik mate najeto?

    To se asi někdo uklepl, ale hned nemusí mít titul "blbec".
  21. Jen mě mrzí, že tam nikdo nenapsal, že jsme v ČR měli pravdu. Trochu by se to slušelo. Ale na to jsou moc hrdí, východňári... ... a vlastně, vždyť jsou "spolupachatelé", tak se přeci nepřiznají k vlastním prasárnám ...
    • 29
  22. Pro ty, kteří nedostali mail, dávám dva obrázky (ale vydrží tady jen rok, pak vyexpiruje doména). To černé je uvodní stránka, kterou dal na web původce všeho a do textu je dopisována odpověď dalšího "statečného":
    • 29
  23. Nevím na jaký e-mail mám posílat správnou odpověď, proto píšu sem: www.peugeot-club.com
    • 29
  24. Péťa

    Čelovka

    zajímá
    • 25
  25. Ahoj, protože tady se vždy najde dobrá rada, prosím o názor na kuchyňský robot: Kenwood KM286 Odkaz je sice na 287, ale asi jsou stejné. Případně nějaký jiný, podobný, do 7.000,-- (ten KM286 je za 5.500,--). Dík, rád si nechám poradit a na rady určitě dám.
×
×
  • Vytvořit...