Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Jsem rád (vlastně nejsem), že má někdo podobný názor jako já. Ten e-shop můžou zavřít a přiznat si, že to nebyl povedený projekt.
  2. Jeden rekord: https://ostrava.idnes.cz/tatra-810-4x4-centrum-bezpecne-jizdy-libros-ostrava-svetovy-rekord-unikatni-vykon-prejeti-nejvys-ik1-/ostrava-zpravy.aspx?c=A171018_185330_ostrava-zpravy_sme
    • 93
  3. Péťa

    Aditivum, nadržka, FAP filtr

    @Lubik83 Stejný dotaz v jiném vlákně jsem Ti smazal, stačí se ptát jednou...
    • 18
  4. Péťa

    Sporťák

    Na klubu je mnoho starších pleček a jak je obdivujeme
  5. Kdyby někdo chtěl zainvestovat, má možnost
  6. Péťa

    PEUGEOT 407 2.0 HDI - nestartuje

    Jak by Ti mohlo něco přijít, když poslední příspěvek (před Tvým) je z 10.10. ve 22:32 hod a ty sis zaškrtl sledování 18.10. v 04:03 hod?
  7. Napiš dotaz na Dopravní inspektorát
  8. Rozstříhá ten autobus, co jím přijedou pražáci
  9. Péťa

    Už máte přezuto na zimu

    To dáváš před každou zimou nový akumulátor? Tam to tak píšou:
  10. Myslím, že @MotoMoto jezdívá Liberec - Praha a zpět. Ale jestli má prostor a možnost se stavit, to už netuším.
    • 7
  11. Dotace? Aha, dotace!
  12. Péťa

    Kola

    Tady se to řešilo, máš i inspiraci na obrázek:
  13. Péťa

    Jaký univerzální nůž?

    Auta ne, ty jsou klasika. Zapomněl jsem na ně
  14. Péťa

    Kde prodat auto?

    Nevím, nikdy jsem jim auto neprodával, ani u nich nekupoval.
    • 40
  15. Péťa

    Jaký univerzální nůž?

    A co mám dělat já, když klíče nenosím vůbec? Všechno jsem si předělal na ID karty
  16. Péťa

    Ověření VIN

    Já vím, že naháníš příspěvky, ale na poděkování máme "Palec nahoru", zde formou "Šipky nahoru"
  17. Péťa

    Kde prodat auto?

    Prý většinou méně smlouvají, aby neodjeli s prázdnou
    • 40
  18. Péťa

    Ověření VIN

    Dotazem sem: https://www.peugeot-club.com/topic/24247-zjisteni-servisni-historie-dle-vin-vozu-data-vyroby-podle-dam-kodu/?tab=comments#comment-292196
  19. Péťa

    Peugeot 206 1.4hdi

    Přesunuto, ještě si zedituj název vlákna, aby byl výstižnější. Dík.
  20. Péťa

    Jakou autobaterii

    Dávám s co nejvyšší kapacitou, která se vejde do kasliku. Na dobíjení to nemá vliv.
  21. A bylo to určitě originál? Já osobně bych s tím zajel do servisu, kde mění autoskla, tam něco mít budou. Než kvůli jednomu zrcátku kupovat lepidlo...
    • 8
×
×
  • Vytvořit...