Přejít na obsah

Reso

Uživatel
 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Reso

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 12.5.1999

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Valašské Klobouky
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Reso

  Nefunguje ventilátor

  Ještě doplnění- teď jsem se pokusil nastartovat. Startér se trochu cuknul a nic. Zkusil jsem to podruhé a zase nic. Baterkou jsem před nedávnem nabíjel do plna. Bude tento problém souviset se spínací skříňkou ?
 2. Reso

  Nefunguje ventilátor

  Zkoušel jsem vyměnit pojistku (původní byla v pořádku, ale raději pro jistotu jsem tam dal druhou). V tom místě, kde jsem měřil (červený tlustý kabel) při otočeném klíčku jsem naměřil 0.04V, což je nereálná hodnota. Jaký je další postup? Myslím, že víc složitějších operací nezvládnu a uvažuji nad tím, že bych to nechal opravit...
 3. Reso

  Nefunguje ventilátor

  Přikládám fotografie pojistkové skříně pod volantem a pojistkové skříně v motorovém prostoru.
 4. Dobrý den, přestal mi fungovat ventilátor topení. Možná to bude jen pojistkou, jenže nevím která to je :/. Prosím o nějaké doporučení co zkontrolovat a čím by to mohlo být. Motorizace 1.1 r.v. 98. Děkuji
 5. Pojistka OK, ta zásuvka má patici aby to nešlo prohodit (prostě kus a protikus). Asi si ten mulťák pořídím v nejbližší době
 6. Ten led pásek bych mohl zkusit. Díky
 7. Zdravím,potřeboval bych asi větší pomoc s konkrétní věcí. V autě když jsem ho dostal tak tam myslím nikdy nefungovala 12V zásvuvka původní byla tak zoxidovaná, že jsem koupil novou. Zásuvku jsem vyměnil, hodil 20A pojistku do slotu. Zkusil jsem zásuvku otestovat na laciném adaptéru z aliexpressu, ze kterého se začalo kouřit a poté přestal zcela fungovat (vcelku komedie ). Nastává otázka, jestli ten adaptér mohl být zmetek a nebo je nějaký problém s el. v autě, bohužel nemám doma Multimetr se kterým bych to zkusil přeměřit. Ocením jakýkoliv rady.
 8. Reso

  Zapalovač.

  Asi tak.
 9. Reso

  Zapalovač.

  Je to opravdu ulomené, pokud to je má jen význam kontrolky,že do zásuvky jde proud tak u mě todle nehraje velkou roly. Spíš mě s tímhle spojuje jiný problém, na který založím jiné téma.
 10. Reso

  Zapalovač.

  Paráda, myslel jsem si to (chtěl jsem se od někoho ujistit), Děkuji.
 11. Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli zapalovač bude normálně fungovat bez tohohle bočního světýlka (ulomil se mi tam na jedné straně ten kontaktní plíšek- je to nový kus). Díky za rady.
 12. Ano, dostal jsem se zde demontáží podběhu
 13. Reso

  Kolik se dá zaplatit za takovou blbost ?

  To je věc každého, mě jen zajímalo kolik vám za to naúčtují páni policajti .
 14. Zdravím, zajímá mě jaká může být pokuta za použití svítících čepiček ventilků na osobním autě (jelikož se svým způsobem jedná o osvětlení, které tam nemá co dělat).
 15. Je to hodně drahá součástka i když je to jen kus ohýbaného drátu. Možná to někdo bude mít, já většinou podobné díly nakupuji ze zahraničí, nebo na vrakovišti.
×
×
 • Vytvořit...