Přejít na obsah

Reso

Uživatel
 • Počet příspěvků

  17
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Reso

 • ID člena 63391
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)
 • Datum narození 12.5.1999

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 206

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Valašské Klobouky
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Pojistka OK, ta zásuvka má patici aby to nešlo prohodit (prostě kus a protikus). Asi si ten mulťák pořídím v nejbližší době
 2. Ten led pásek bych mohl zkusit. Díky
 3. Zdravím,potřeboval bych asi větší pomoc s konkrétní věcí. V autě když jsem ho dostal tak tam myslím nikdy nefungovala 12V zásvuvka původní byla tak zoxidovaná, že jsem koupil novou. Zásuvku jsem vyměnil, hodil 20A pojistku do slotu. Zkusil jsem zásuvku otestovat na laciném adaptéru z aliexpressu, ze kterého se začalo kouřit a poté přestal zcela fungovat (vcelku komedie ). Nastává otázka, jestli ten adaptér mohl být zmetek a nebo je nějaký problém s el. v autě, bohužel nemám doma Multimetr se kterým bych to zkusil přeměřit. Ocením jakýkoliv rady.
 4. Reso

  Zapalovač.

  Asi tak.
 5. Reso

  Zapalovač.

  Je to opravdu ulomené, pokud to je má jen význam kontrolky,že do zásuvky jde proud tak u mě todle nehraje velkou roly. Spíš mě s tímhle spojuje jiný problém, na který založím jiné téma.
 6. Reso

  Zapalovač.

  Paráda, myslel jsem si to (chtěl jsem se od někoho ujistit), Děkuji.
 7. Reso

  Zapalovač.

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli zapalovač bude normálně fungovat bez tohohle bočního světýlka (ulomil se mi tam na jedné straně ten kontaktní plíšek- je to nový kus). Díky za rady.
 8. Ano, dostal jsem se zde demontáží podběhu
 9. To je věc každého, mě jen zajímalo kolik vám za to naúčtují páni policajti .
 10. Zdravím, zajímá mě jaká může být pokuta za použití svítících čepiček ventilků na osobním autě (jelikož se svým způsobem jedná o osvětlení, které tam nemá co dělat).
 11. Je to hodně drahá součástka i když je to jen kus ohýbaného drátu. Možná to někdo bude mít, já většinou podobné díly nakupuji ze zahraničí, nebo na vrakovišti.
 12. Dobrý den, potřeboval bych vědět, co za součástku je tento černý válec umístěný v pravém podběhu. Díky
 13. Zdravím, chtěl bych se už lehce připravit na zimu a tak jsem si dneska proměřoval hustoměrem chladící kapalinu. Při vícenásobném měření to ukazuje teplotu zamrznutí okolo -27°C až -28°C . Barva kapaliny vypadá výborně, neobjevil jsem tam žádnou rez ani jiné nečistoty. Jen bych se chtěl zeptat jaká je doporučená minusová hodnota teploty chladící kapaliny v zimě.
 14. Díky za info. Když jsem se o to pokoušel poprvé tak jsem nevěděl, jak se k tomu dostat. Doufám, že bude o víkendu pěkné počasí ať se na to můžu podívat.
×