Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Bruntál a okolí obhlídka auta?

    @Přema ?
    • 65
  2. Péťa

    807 2,2i r.v.2005

    Prostě žabožrout, zvykej si
    • 6
  3. Péťa

    čistička vzduchu - zkušenosti

    Uskřípneš kabel a dáš českou vidlici
  4. Péťa

    čistička vzduchu - zkušenosti

    Já osobně používám cca 2 až 3 roky (nevím přesně, mohu dohledat) Ionic-CARE. Koupil jsem ji právě na doporučení kolegy a to právě kvůli snížení prašnosti. Mám dvě a mohu potvrdit, že prašnost se snížila. Jen je opravdu potřeba pravidelně a často čistit elektrody, což se mi tak úplně nedaří (pár měsíců od koupi ano, teď to je horší a horší ). Mají dvě velká plus (asi na svých stránkách jich uvádějí víc, ale jsem líný to číst): + žádný spotřební materiál + nehlučné Na nevýhody jsem zatím nenarazil. Moje dvě fungují zatím bez problémů, doufám, že jim to vydrží. Kolega musel v rámci záruky nechat vyměnit ovládací panel, čistička nešla zapnout. Jako dárek jsem si nechal poslat jejich čistič a osvěžovač lednic, ale tam nejsou zase tak přesvědčivé výsledky. Ani jsem je tedy neočekával, protože to je bateriový přístroj a baterie v něm jsou pochopitelně podchlazeny, takže je pořád jen vyměňuješ.
    • 25
  5. Tři salka a z toho jsou dvě děti (teda holky)
  6. Péťa

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Když bude @Roman Bazi chtít, promažu mu to
  7. Hlásím, že obálka mi byla dnes doručena Nakonec to ta naše pošta zvládla
  8. Rodiče mají dvě děti. Velkého pesimistu a optimistu. Na Vánoce se rozhodnou, že je vyzkouší. Pesimistovi naplní pokojík dárky a optimistovi dají doprostřed pokoje hromádku hnoje. Pesimista otevře dveře a povídá: "To je zase dárků. To budu muset všechny vybalit. Určitě to bude elektronika, takže pořád vyměňovat baterky..." Optimista když vidí hromádku hnoje, sťastně se usmívá, začne tleskat a povidá:"Jééé, hnůj. To tady někde bude poník."
  9. Lidi neblázněte. Tak to dojde později. I kdyby to mělo být v lednu... Buďte rádi, že to neodesílám já
  10. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Opět sleva na Machinarium (1.99$)
  11. Péťa

    Diagnostika Lexia

  12. Péťa

    PF 2018

    @Scratch by měl radost, víte jak je na tu svoji plechovku pyšný
  13. Péťa

    PF 2018

    To vypadá skoro jako logo Fordu
  14. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já jsem třeba zjistil, že když si vezmu dovolenou třeba 5 dnů, tak ta práce na mě počká. Když si vezmu alespoň 2 týdny, tak se ta práce "udělá"
  15. Horší je, že mi nepřišlo přesně 10 balíčků z AliExpress, co byly vánoční dárky
  16. Ale jsou - a hodně https://www.peugeot-club.com/search/?&type=core_members&page=1842&joinedDate=any&group[4]=1&group[22]=1&group[18]=1&group[21]=1&group[20]=1&group[13]=1&group[23]=1&group[16]=1&group[3]=1&group[19]=1 Ale žádný řádný člen
  17. Já jsem "P", jako Péťa
  18. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Zodiak Ještě z roku 2016?
  19. Klííííííd, já taky nic Česká pošta, asi...
  20. KATOLÍCKE RÁNO PRI KÁVE V RÍME Štyria katolíci a jedna katolíčka si dali kávičku na námestí sv. Petra. Prvý katolík hovorí svojim priateľom: "Môj syn je farár. Keď vojde do miestnosti, každýmu hovorí ´Otče´. Druhý katolík šteboce: "Môj syn je biskup. Keď vojde do miestnosti, každý mu hovorí ´VašeVeličenstvo´." Tretí katolícky chlapík hovorí: "Môj syn je kardinál. Keď vojde do miestnosti,každý skloní hlavu a hovorí ´Vaša Eminencia´." Štvrtý katolík hovorí veľmi hrdo: "Môj syn je pápež. Keď vojde do miestnosti, ľudiaho oslovujú ´Vaša Svätosť´." Kým tichá katolíčka srká svoju kávu, štyria muži zľahka prehodia: "Dobré. Že...?" Tá hrdo odvetí: "Ja mám dcéru, ŠTÍHLU,VYSOKÚ, PRSIA 38D, PÁS 60 cma BOKY 90 cm. Keď vojde do miestnosti, ľudia povedia ´Ježiši Kriste´." . . . . .. . . .
  21. Taky jsme vždy stavěli v noci z 23. na 24. a ráno se těšili, jak budou kluci zírat. Letos poprvé ho budeme strojit společně v sobotu odpoledne, koupený už je. Taky už máme ty kluky v pubertě
  22. Ten článek ale píše jen o tom, že v Norsku mají problém s rychlým nástupem elektromobility, protože se tamním občanům vyplatí si je kupovat. Tak štědré dotace a tím i tak masové rozšíření u nás pravděpodobně nehrozí. Rozhodně je chyba mít veřejné dobíjecí stanice zdarma, protože pak všichni (i ti, kteří by mohli nabíjet doma) chtějí nabíjet na nich. Nikde jsem v článku nečetl, že elektromobilita jako taková je slepá cesta. Každá dotace je špatně.
  23. Péťa

    Už máte přezuto na zimu

    Klidně ji sem vlož, třeba se ještě bude někomu hodit
  24. Péťa

    Koupě Berlinga po totálce?

    @Lukáš R. Když jsi Cebii zaplatil, tak bych jim položil stejný dotaz, jak je to možné. Ať se snaží zjistit víc...
    • 7
×
×
  • Vytvořit...