V úterý 17.7. musím být v 10:00 v Dobrovízi (http://parkujunas.cz/). Mám se spolehnout na Waze nebo mi doporučíte nějakou trasu? Prý je Praha rozkopaná skoro jako celá republika
Těžko se hledá, kde takovou diskusi začít Já to přesunul do pokecu, snad to nevadí.
Otázku Ti už odpověděl @Charlie 1, je to prostě o tom obvolat firmy likvidující vraky a domluvit si podmínky.
A o tom to je Není pro to děcko v tomhle věku lepší se cachtat v bazénku na zahradě? Než absolvovat dlouhou cestu pixlou s velkým rizikem nehody. U některých je moře vynikající ze zdravotních důvodů, ale pak letecky.
Já mám 28m3, takže liju od oka, ono se to ztratí Na jednu desetinu tak 2dcl. Takže v Tvým případě bych začal těmi 2dcl a podle toho o kolik to spadne, tak bych pak přidal.
Ty si hraješ s čísly přesně tak, jak potřebuješ. Aby to bylo pro Tvé argumenty výhodné.
Započítej také další náklady na dopravu po dráze a pak začne to srovnávání být zajímavé. Bohužel železniční dopravě "ujel vlak". Což je škoda.