Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 449
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Kralupy ne, objíždět Prahu nebudu Dík.
    • 14
  2. Proč máš v kuchyni troje hodiny?
    • 6
  3. V úterý 17.7. musím být v 10:00 v Dobrovízi (http://parkujunas.cz/). Mám se spolehnout na Waze nebo mi doporučíte nějakou trasu? Prý je Praha rozkopaná skoro jako celá republika
    • 14
  4. Péťa

    Citroen ZX

    Zvednutí by mu slušelo. A mamka by se nemusela bát každého příčného prahu
  5. Péťa

    renovace alu kol vč změny barvy

    Protože si lidi kupují auta, aby s nima jezdili. Ne na okrasu
  6. Cítím se diskriminovaný. Je tady jeden, ketrý by měl také mít přidělenou novou hodnost
    • 30
  7. Péťa

    Peugeot 508 2.0 HDI, 120kW

    Proč by ho myl, když na pojistku dostane nové, čisté
  8. Péťa

    Registrační značky na přání

    Sešrotuje Favorita, koupí nejnovějšího Superba. Značka mu zůstane. Co je na tom divného? Každý nemusí pořád měnit auta, když mu staré jezdí
  9. Péťa

    Likvidace auta a prodej dílů.

    Těžko se hledá, kde takovou diskusi začít Já to přesunul do pokecu, snad to nevadí. Otázku Ti už odpověděl @Charlie 1, je to prostě o tom obvolat firmy likvidující vraky a domluvit si podmínky.
    • 12
  10. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Tak nám sem ty stránky napiš Ať víme, komu se vyhnout...
  11. Není ona náhodou od vás, z Lelekovic?
  12. A o tom to je Není pro to děcko v tomhle věku lepší se cachtat v bazénku na zahradě? Než absolvovat dlouhou cestu pixlou s velkým rizikem nehody. U některých je moře vynikající ze zdravotních důvodů, ale pak letecky.
  13. Pak pošli fotku interiéru auta, jak jste se zabalili Není Vašík ještě maličký?
  14. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Trvám si na Otakárku fenyklovém
  15. Péťa

    Donate

    Test https://www.paypal.me/PetrRousek/50
  16. Péťa

    Fotím, Fotíš, Fotíme

    Máme pokračování a vlastně i závěr seriálu
  17. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @radim.1008 příště kamarádovi poraď pomocníka: Není sice nejlevnější, ale ušetří moře času a práce. Já ho měl na stavbě 3x a opravdu se vyplatí.
  18. Péťa

    106 sport projekt na VÍC LÉT :D

    Mazat nejde, můžeš si ten příspěvek nahlásit a nějaký moderátor Ti to smaže
  19. Péťa

    Bazénový koutek(úprava vody)

    My máme zimu i ve skleníku :O Divný místo...
  20. Péťa

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Mám kruh 5,5m, hloubku 120cm. Ten solár je naprd, neohřál nám ani s ten bazén s nafukovacím límcem o průměru 3,6m.
  21. Na AliExpress si můžeš připlatit za DHL. Pak to je rychlé
  22. Péťa

    Bazénový koutek(úprava vody)

    Já mám 28m3, takže liju od oka, ono se to ztratí Na jednu desetinu tak 2dcl. Takže v Tvým případě bych začal těmi 2dcl a podle toho o kolik to spadne, tak bych pak přidal.
  23. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Fruktis Tomu, co Ti zbývá (po rozborce - sborce) se odborně říká "Kurvítka"
  24. Ty si hraješ s čísly přesně tak, jak potřebuješ. Aby to bylo pro Tvé argumenty výhodné. Započítej také další náklady na dopravu po dráze a pak začne to srovnávání být zajímavé. Bohužel železniční dopravě "ujel vlak". Což je škoda.
  25. Péťa

    Externí USB zvukovka....

    Jo, už jsem si pročet vlákno a kouknul na ten jeho odkaz. Omlouvám se za zmatky, je to jak píšeš
×
×
  • Vytvořit...