Přejít na obsah

Péťa

Moderátor
  • Počet příspěvků

    24 448
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    767

Vše od uživatele Péťa

  1. Péťa

    Nejde nastartovat, immo ko?

    Nemůže to být jen nárazový spínač (nebo jak se to jmenuje)? Jestli ho teda má...
  2. Jak to, že má status "Uživatel"?
  3. Najel a taky se moje auta něco natahají vozíku
  4. Já teda u své 406tky ji dělal 2x A k nošení si vlastních dílů do servisu se ani nebudu vyjadřovat Pokud by to nebyly nějaké speciální díly.
    • 31
  5. @Agrafik Třeba jezdí na svoji oblíbenou pumpu a tady tankoval jen tolik, aby k ní dojel...
  6. To by Ti ty dárečky stejně do večírku nepřišly
  7. Péťa

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes jsem v Červeném Kostelci potkal @Zodiaka. Byl to takovej fofr, že jsme se jen pozdravili...
  8. Péťa

    Pokus

    Jsem rád, že jste můj pokus pochopili
  9. Péťa

    Pokus

    smrdělo
    • 48
  10. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Sekačkou doposbíráno. Tentokrát jsem dělal jen kousek, tak 150 až 200 m2 a na káře 2480 x 1220 x 390 mm to vypadá takto:
  11. Péťa

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Nevím, jak to tam přesně vypadalo, ale když stěhují, tak se dočasné omezení komfortu pro chodce snad dá pochopit.
  12. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Není to sice aplikace, ale nechtěl jsem zakládat samostatné vlákno Kdyby chtěl někdo S8 64GB za pouhých 9.499,-- https://www.euronics.cz/akcni-cena-samsung-s8-jen-za-9-999-kc/li-4994 + zadat slevový kód ONADNES50018
  13. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    @Havlicek.Lukas Je, ale já v říjnu nestíhal
  14. Péťa

    Co jste dnes udelali...

    Já dnes odpoledne vertikutátorem pojezdil trávník, s dětma pohrabal a už po tmě naložil na káru. Když počasí vydrží, tak zítra doposbírám zbytek sekačkou (nerad vrčím v neděli, ale v pondělí by se mi blbě jezdilo po sněhu), odvezu pryč a třeba ještě pohnojím Už jsem si myslel, že to letos na podzim ani nestihnu
  15. Sandále měli jen ti prachatí. Ostatní si museli vystačit s bačkůrkama
  16. Péťa

    zajímavé aplikace pro Android

    Kdo používáte waze, koukněte na tohle.
  17. Péťa

    Kamera do auta

    Ono stačí, když Ti někdo vyjede z vedlejší a nedá přednost. Pak se můžeš snadno stát "spoluviníkem", protože ten na vedlejší předpokládal, že dodržuješ rychlost a jedeš 90, ne 145 Já teda GPS v kameře nechci
  18. Péťa

    Kamera do auta

    Já tedy stále nedám dopustit na B40 z Ali. Malá, nenápadná, GPS lze připojit (ale to nemám), radary neumí.
  19. Péťa

    CAN zpravy

    @Havlicek.Lukas Když dekóduješ CAN zprávy, můžeš klidně "ovládat" auto Takové blbinky, jako kliknutím na počítači stahovat okýnka, nastavovat si teploty, ladit rádio... Prostě "kdo si hraje, nezlobí"
  20. Péťa

    Kouřivost motoru

    To jsou přesně rady, kvůli kterým sem přišel. Super
  21. Odemne poslední série Urbanů:
  22. Škodovka má řešení: https://www.novinky.cz/ekonomika/489123-skodovka-ukazala-mobilni-nabijecku-pro-elektromobily-baterii-priveze-kolo.html
  23. @MotoMoto Mě by to třeba nevadilo, ale doma by to určitě neprošlo, kdyby jsme si neměli jak pustit vodu Myšlena je pochopitelně vodovodní baterie: https://www.ravak.cz/cz/vodovodni-baterie-dle-typu
×
×
  • Vytvořit...