Já dnes odpoledne vertikutátorem pojezdil trávník, s dětma pohrabal a už po tmě naložil na káru. Když počasí vydrží, tak zítra doposbírám zbytek sekačkou (nerad vrčím v neděli, ale v pondělí by se mi blbě jezdilo po sněhu), odvezu pryč a třeba ještě pohnojím Už jsem si myslel, že to letos na podzim ani nestihnu