Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    P406 - tlumení dveří

    Tak hlavně, že se povedlo. Už se těším na návod.
    • 40
  2. BoneDaddy

    to je moja 406ka

    Pěkná.
    • 53
  3. BoneDaddy

    Koroze 107

    Tak to mi přijde divné taky. Jsem zvědav na vyjádření.
    • 48
  4. BoneDaddy

    Další 106 GTI

    Ouragany.... Ty černý kola jsou hnusný a ty Kosei se na 106 nehodí.
  5. Děkuji.
    • 15
  6. BoneDaddy

    jaké tlumiče zvolit?

    Největší přehled o tom bude mít čakom. Jeho se zkus zeptat. Podle mě je nejlevnější D2 TADY.
    • 18
  7. BoneDaddy

    Moje nová hračka

    Pěkná. Ať slouží.
    • 34
  8. BoneDaddy

    žhaviče

    Přesně.
    • 15
  9. Super. Škoda jen, že ročník 97 ale alespoň něco.
    • 15
  10. BoneDaddy

    406 coupe - neznámé tlačítko

    To tlačítko na tempomat co tam má být vyjde na 1300kč podle serviceboxu jestli se nepletu.
    • 14
  11. Super kolo!
  12. BoneDaddy

    Moje 306 HDI

    Parádní garáž. Ten nápis WELCOME HOME je super.
    • 34
  13. Ani bych se nesnažil. Při mém stylu couvání by byla jistota, že se bude lovit, čistit a odbahňovat kamión.
    • 29
  14. BoneDaddy

    tapecirunk

    Tak se mrkni do vlákna tom406 a jeho coupé. Ten tuším tapec dveří potahoval.
  15. BoneDaddy

    Rodinný vůz-tuning

    Slušný.
  16. A taky bych řekl schopnosti funkce.
    • 60
  17. Pěkná bejkárna.
    • 14
  18. BoneDaddy

    disky na 406 r18

    Tak ty kola co měl na zkoušku bostich k tomu autu vůbec nepasují... Jinak to zase tak hrozně nevypadá. 20\" už jsou pro šílence nebo na výstavy. Ferry: máš recht. Dělat Ouragany v 17\" tak nic jinýho nechci.
    • 32
  19. BoneDaddy

    disky na 406 r18

    Na tom jsem taky zkončil... A ješte u pomyšlení na to, jak se mi auto nechce rozjet.
    • 32
  20. BoneDaddy

    ručka nebrzdí

    Na boudu leda...
    • 19
  21. BoneDaddy

    Peugeot 4007

    Proti DSG nic, proti automatům všechno..... Prostě tomu neholduji... Zatím řadím a řadit budu dokud to půjde...
    • 6
  22. BoneDaddy

    disky na 406 r18

    Jo, to je možný. Pokud jsou z 307 tak budou mít ET cca30, takže asi podložky 15-20mm. Čakom ti prozradí víc.
    • 32
  23. BoneDaddy

    Peugeot 4007

    Já tedy doufám v přesný opak.
    • 6
  24. BoneDaddy

    Pridelani nahradniho klice

    V Peugeotu. Cena se odvíjí podle toho co budeš chtít, zda budeš mít kartičku s kódem apod.. Někdo kdo to řešil nebo to ví přesně ti to jistě upřesní.
  25. BoneDaddy

    disky na 406 r18

    Origo 17\" z čeho??
    • 32
×
×
  • Vytvořit...