U nás ve firmě jsou Berlinga a klimu mají poslední modely 1.9D, tedy roky 2005->.... . Podle mě to zase tak neobvyklé není.
Jinak máme auta bílá a vedro v tom je, že by se člověk.... zapotil.
Lubko: to je ještě dobrý, jsou i Berlinga, co mají třeba el. zrcátko jen u spolujezdce, klimu mají a nemají centrál či podobný věci. Záleží, jaké byly požadavky kupujícího.