Přejít na obsah

BoneDaddy

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 672
  • Registrace

Vše od uživatele BoneDaddy

  1. BoneDaddy

    spotřeba+ klima

    Ne, že to asi jde, to je sakra slušný. K tomu se ani nepřiblížím.
  2. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Kola origo nejsou. Jsou to 17\" Zender.
  3. Moc pěkný, prostě zvířátka.
  4. Hodně dobrý.
  5. BoneDaddy

    zvětšení fota

    Fíha, to je frajer. Invertovat barvy jsem zkoušel, ale takhle to neumím.
  6. BoneDaddy

    zvětšení fota

    Ano, z toho co si vložil. Pe.Tr: po mě to chce přihlášení, jinak v tom odkaze neudělám nic.
  7. BoneDaddy

    zvětšení fota

    Tohle neklapne.
  8. BoneDaddy

    zvětšení fota

    Jestli dobře vidím tak tam je 0 580 303 005.
  9. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Ooooo, další pěkná modrá barva. Ať slouží.
  10. BoneDaddy

    Jak sundat sterace?

    Tak jsem se právě zase pokoušel a zase nic. Takže na to kašlu. Nepomohlo ani WD ani Honzův způsob.
  11. BoneDaddy

    Jak sundat sterace?

    Jasný, já to zkoušel jen jednou, narychlo protože jsem měl ten stahovák půjčený. Způsob, jakým to zkoušel Honza a WDčko použiji příště. MACI: tuším, že odpovědi pastorka a ozzyho byli na mne.
  12. BoneDaddy

    Jak sundat sterace?

    Jo jo tak jak píšeš, malý jako na čepy. Stahovák to byl správný, ale prostě nikdo při jeho výrobě nepočítal s tím jak to má udělané 406. Při otevřené kapotě se nevejde, vadí samotná kapota, při zavřené se tam zase nedá ani nasadit. Ale na VW ten stahovák funguje, to je vyzkoušeno.
  13. BoneDaddy

    Renovace Alu Peugeot407-video

    Je to nejaka hodne dobre upravena 407cka SW, mozna koncept, nevim. ale vypada dobre :-) Hmm odkaz se jmenuje 407 Elixir tak co to asi bude. To bude asi koncept, ze kterého vycházela 407 SW, možná i klasická 407, který se jmenoval Elixír. :aut
  14. BoneDaddy

    Renovace Alu Peugeot407-video

    No, podle mě by tomu autu jak je na fotce slušelo přesně to, co má s koly Sobol. Myslím, že by to byla bomba.
  15. BoneDaddy

    Jak sundat sterace?

    Já se celé stěrače pokoušel sundat jednou. Měl jsem na to stahovák ale bez úspěchu jsem celou operaci vzdal. Stahovák byl speciální, na stěrače ale pro použití na 406 moc velký. Nevešel se pod kapotu. Pokud by měl někdo zaručený způsob jak je dostat dolů, prosím o návod.
  16. BoneDaddy

    Noční hlídání

    Taky ještě budu chvíli hlídat.
  17. Taky se mi to moc líbí.
  18. BoneDaddy

    Peugeot partner

    U nás ve firmě jsou Berlinga a klimu mají poslední modely 1.9D, tedy roky 2005->.... . Podle mě to zase tak neobvyklé není. Jinak máme auta bílá a vedro v tom je, že by se člověk.... zapotil. Lubko: to je ještě dobrý, jsou i Berlinga, co mají třeba el. zrcátko jen u spolujezdce, klimu mají a nemají centrál či podobný věci. Záleží, jaké byly požadavky kupujícího.
    • 27
  19. BoneDaddy

    Kastlik spolujezdce

    Tak jsem se taky zašel podívat. Nepadne jako mrcha, otevírá se pěkně postupně.
    • 34
  20. BoneDaddy

    pružiny 406

    Tak tohle přesně dělám já. Asi příští rok už mě čekají nové pneu. Zatím to vidím na těch 205/50 nebo 205/45 R17. Mám taky podvozek Weitec, snížení 40/40mm, kola s tímmalým profilem 205/40 R17 a dá se s tím jezdit.
    • 19
  21. BoneDaddy

    Genzerova 306ka

    Krásná 306. Ať slouží. Folie si dával zase v Pardubicích?
  22. BoneDaddy

    Kola vs. gumy

    Tak já taky vyměnil brzdy za větší z 2.0HDi, kvůli tomu co popsal Ferry. Teď to brzdí se 17\" řekl bych hodně podobně tomu co s menšíma brzdama na 16\"... Pneu mám 205 a příště dám nejspíše taky. Jinak strejda má na zelený 406 1.8 16V 81kw kola 225/50 R16 a jede a brzdí mu to hodně dobře, možná víc jak mě. :D
    • 13
  23. BoneDaddy

    Rodinný vůz-tuning

    No je to pěkně dole.
  24. BoneDaddy

    ukažte svoji 406

    Khoobo: vypadá moc pěkně. Ať slouží. A má pěknou barvu a pěkný kola.
  25. BoneDaddy

    206 - neznama vec pod pedaem

    Nevím sice jakou máš 206 ale mohla by to být 10-tka na obrázku.
    • 13
×
×
  • Vytvořit...