Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co rikate na zakaz koureni?


macik.83

Co rikate na zakaz koureni?  

  1. 1. Co rikate na zakaz koureni?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

no tak ze by se kourilo stale na zastavkach sem si fakt nevsimla, nikomu zä to ta pokuta nestoji a udelaj tech par kroku pryc....

no a smrdim i z nekurackejch podniku proste kuli kuchyni....

PRAHA - PALMOVKA, NOVE BUTOVICE..... hodně často kouřej, a když tam na ně nějaká starší pani vyjela tak že prej co jí je do toho a "ať si trhne" :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: aka

no tak ze by se kourilo stale na zastavkach sem si fakt nevsimla, nikomu zä to ta pokuta nestoji a udelaj tech par kroku pryc....

no a smrdim i z nekurackejch podniku proste kuli kuchyni....

PRAHA - PALMOVKA, NOVE BUTOVICE..... hodně často kouřej, a když tam na ně nějaká starší pani vyjela tak že prej co jí je do toho a "ať si trhne" :((

tak zrovna palmovku mam za rohem a nikdy se mi to nestalo....i kdyz je fakt, ze jezdim spis tramvajema, tak o autobusovejch zastavkach nic nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: aka

no tak ze by se kourilo stale na zastavkach sem si fakt nevsimla, nikomu zä to ta pokuta nestoji a udelaj tech par kroku pryc....

no a smrdim i z nekurackejch podniku proste kuli kuchyni....

PRAHA - PALMOVKA, NOVE BUTOVICE..... hodně často kouřej, a když tam na ně nějaká starší pani vyjela tak že prej co jí je do toho a "ať si trhne" :((

tak zrovna palmovku mam za rohem a nikdy se mi to nestalo....i kdyz je fakt, ze jezdim spis tramvajema, tak o autobusovejch zastavkach nic nevim :)

kdyz vylezes z metra tak busova zastavka smer prosek, ráno školáci.... jinak přez den už pak v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: aka

no tak ze by se kourilo stale na zastavkach sem si fakt nevsimla, nikomu zä to ta pokuta nestoji a udelaj tech par kroku pryc....

no a smrdim i z nekurackejch podniku proste kuli kuchyni....

PRAHA - PALMOVKA, NOVE BUTOVICE..... hodně často kouřej, a když tam na ně nějaká starší pani vyjela tak že prej co jí je do toho a "ať si trhne" :((

Jů, kde, kde, už jsem se dloho nepral :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spatne volena anketa :) ale ono je tezke dat vhodne odpovedi...

je fajn, ze clovek vyleze z restauracky a nesmrdi kourem, na druhou stranu kdyz jdu do nekterych ctyrkovych putyk, tak je mi to celkem jedno :)

akorat moc nerozumim tomu, ze kdyz nekdo kouri tak prestane ciste kvuli tomu, ze se v hospodach uz nesmi kourit... ty krasne napisy na cigaretach nestaci? hotl si nezapalis u stolu, ale pujdes ven...

osobne jsem uz par let pouze prilezitostny kurak, namisto kuraka... to jen aby me nekdo neobvinoval ze nevim jak slozite je prestat. prestat je totiz strasne jednoduche, ale znovu nezacit, to je tezsi ;)

stejne to zase skonci nejakym paskvilem, uplne me staci pokrytecky nazor pana doktora ratha - koureni v restauracich bysme meli zakazat, ale majitele baru by si mohli koupit licenci na kuracky bar.

penize opet az v prvni rade...

[upravil dne 17.1.08 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... prestat je totiz strasne jednoduche.....

No jistě, já sám jsem přestal nejméně 200 - 300 - 500 x

...ale znovu nezacit, to je tezsi ....

Co těžší to je k*revsky nejtěžší - sám jsem zatím neuspěl. :(

Proto obdivuji toho kolegu - viz. nahoře, kterej to ukončil před 20ti lety. Přeju mu aby mu to vydrželo. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě osobně taky dost otravuje pach všudypřítomných kuřáků (čehokoli) a takový zákon o zákazu kouření budu všemožně podporovat - jen aby taky fungovala kontrola jeho dodržování, aby to nedopadlo jako na zastávkách MHD, kde ty skvělý nálepky o zákazu kouření jsou některým jen pro smích (pro Aku - konkrétně mám na mysli TRAMVAJOVOU zastávku na Letenském náměstí).

Oddie - ty nekuřácké hospody se opravdu velice pomalu otvírají - jedna je třeba kousek od Technického muzea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: myryn

.... prestat je totiz strasne jednoduche.....

No jistě, já sám jsem přestal nejméně 200 - 300 - 500 x

...ale znovu nezacit, to je tezsi ....

Co těžší to je k*revsky nejtěžší - sám jsem zatím neuspěl. :(

Proto obdivuji toho kolegu - viz. nahoře, kterej to ukončil před 20ti lety. Přeju mu aby mu to vydrželo. :super

chce to pevnou vůli ,měl jsem taky kdysy solidní spotřebu ,ale nyní to vrážím jinde :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No mě osobně taky dost otravuje pach všudypřítomných kuřáků (čehokoli) a takový zákon o zákazu kouření budu všemožně podporovat - jen aby taky fungovala kontrola jeho dodržování, aby to nedopadlo jako na zastávkách MHD, kde ty skvělý nálepky o zákazu kouření jsou některým jen pro smích (pro Aku - konkrétně mám na mysli TRAMVAJOVOU zastávku na Letenském náměstí).

Oddie - ty nekuřácké hospody se opravdu velice pomalu otvírají - jedna je třeba kousek od Technického muzea

pak mam asi stesti na slusny lidi.....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradoxní je, jak jsme naučili v minulosti lidi kouřit a bohatlo se na tom. Dneska budem lidi kouřit odnaučovat různejma nikotinovýma náplastma a podobným svinstvem a zase se na tom bohatne:myslim.. Není to ironie?:nevim Jó, člověk holt dokáže vydělat naprosto na všem..

Jinak s tím zákazem naprosto souhlasím. Do hospody pomalu nelezu, protože tam skoro nevidim a pak smrdim úplně strašně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...