ajven

náhradný kľúč

15 posts in this topic

čaute dávali ste si niekdo robiť kľúče tu:

www.ivos.peugeot.cz

??

som dohodnutý, že im pošlem zálohu na účet 1000kč a potom pôjdem preto, lebo sa to nedá urobiť na počkanie.

Cena kľúča pre zaujímavosť 562kč kovová časť +592 kč krabička bez diaľkového a aktivácia cca 700kč.

Moja otázka znie:

aktivácia sa rozumie to, že si spárujem pomocou návodu ten nový kľúč s mojim autom ?

Zabudol som sa ich to opýtať v mejli tak možno mi poradíte vy? čo rozumiete pod pojmom aktivácia. :roll

No jasně, musíš dát zálohu, aby jim to tam pak nezůstalo.

A oni ti to podle VIN objednají. Asi do 14-ti dnů to přijde.

Doplatíš zbytek.

Ale to může každý koncesionář Peugeot!

Jak je to s aktivací nevím.

Pokud by jsi chtěl klíč jen na odemčení auta bez možnosti nastartování tak by Tě vyšel jen na 100,- kč. :)

Aktivací se rozumí načtení kodu klíče do BSI aby s ním šlo nastartovat. Jinak by byl jen na odemykání. Budeš k tomu potřebovat všechny klíče a kodovou kartu, která byla k autu. Jestli kartu nemáš , dá se znovu objednat, ale stojí to zase peníze. Dle návodu si aktivuješ jen synchronizaci centrálu.

[upravil dne 8.1.2008 Milhaus65]

Původně zaslal: Dave_k

Pokud by jsi chtěl klíč jen na odemčení auta bez možnosti nastartování tak by Tě vyšel jen na 100,- kč. :)

Kde prosím sehnat pouze na otevření za 100,-? Přesně takový potřebuji.

2Leo: Mělo by to být skoro všude co dělají klíče do aut. Cena se podle mne bude lišit podle toho jak hodně chtějí vydělat. Mně to dělali u nás v Holicích (okr. Pardubice). Akorát jsem si asi 2 tejdny počkal než sehnali mustr na klíč. Ta cena mne dost překvapila. Když jsem to předtím zkoušel v Pardubicích tak mi v jednom klíčařství dokonce řekli že jim to nejde uchytit do držáku. Naštěstí se to u nás povedlo. :roker

Původně zaslal: Dave_k

2Leo: Mělo by to být skoro všude co dělají klíče do aut. Cena se podle mne bude lišit podle toho jak hodně chtějí vydělat. Mně to dělali u nás v Holicích (okr. Pardubice). Akorát jsem si asi 2 tejdny počkal než sehnali mustr na klíč. Ta cena mne dost překvapila. Když jsem to předtím zkoušel v Pardubicích tak mi v jednom klíčařství dokonce řekli že jim to nejde uchytit do držáku. Naštěstí se to u nás povedlo. :roker

U nás jsem to zkoušel na několika místech, ale buď Peugeot nedělají nebo to byl klíč i s imobilizérem :(. Budu to tedy zkoušet dál.

Nějak mi nedochází, na co by mi byl klíč jenom na odemykání auta. :myslim Když ztratím poslední klíč, kterým startuji, tak mi pouze odemykací klíč je k ničemu, protože s autem potom stejně neodjedu. Jedině, že bych si z něho udělal skladiště a zamykal tam věci, který se mi nevejdou do paneláku, :papa nebo chodil poslouchat rádio - vlastně ani to ne, protože při aktivovaným ekonomickým módu bych poslouchal 30 minut a pak bych byl stejně nahranej, protože další poslech by byl možnej až po nastartování auta. :P

Původně zaslal: vlacir1

Nějak mi nedochází, na co by mi byl klíč jenom na odemykání auta. :myslim Když ztratím poslední klíč, kterým startuji, tak mi pouze odemykací klíč je k ničemu, protože s autem potom stejně neodjedu. Jedině, že bych si z něho udělal skladiště a zamykal tam věci, který se mi nevejdou do paneláku, :papa nebo chodil poslouchat rádio - vlastně ani to ne, protože při aktivovaným ekonomickým módu bych poslouchal 30 minut a pak bych byl stejně nahranej, protože další poslech by byl možnej až po nastartování auta. :P

Třeba na toto: Náhradní klíč mám doma, ale na chalupě, když se vracíme tak nastartuji zmrzlé auto, nechám ho běžet ať se zahřeje a jdu do chalupy pro věci. Další klíč bych potřeboval právě na zamknutí nastartovaného auta, aby mi s ním někdo neodjel (podobný případ byl i v televizi).

Původně zaslal: LeoU nás jsem to zkoušel na několika místech, ale buď Peugeot nedělají nebo to byl klíč i s imobilizérem :(. Budu to tedy zkoušet dál.

Mně taky nejdřív říkali že nemají, ale pak vytáhnul katalog, já ukázal jakej potřebuju a on ho podle toho objednal. :papa

[upravil dne 9/1/08 Dave_k]

Původně zaslal: Milhaus65

Aktivací se rozumí načtení kodu klíče do BSI aby s ním šlo nastartovat. Jinak by byl jen na odemykání. Budeš k tomu potřebovat všechny klíče a kodovou kartu, která byla k autu. Jestli kartu nemáš , dá se znovu objednat, ale stojí to zase peníze. Dle návodu si aktivuješ jen synchronizaci centrálu.

[upravil dne 8.1.2008 Milhaus65]

diky Milhaus65,

kartu nastastie mam.

tak som v stredu 6.2. uz dostal druhy kluc bez dialkaca v peugeot Zlin.

ivos.peugeot

cena cca 1100 za kluc

a 714 aktivacia.

Taky som rad ze to fahciiiii :mrk:mrk

Bol som prekvapeny peknym prostredim a milimi ludmi. Pozrel som tam aj Simpsonovcov na CT1 lebo tam maju LCD v cakarni :super:D

[upravil dne 8.2.08 ajven]