Sign in to follow this  
Followers 0
Syro

Lapače nečistôt

15 posts in this topic

Čaves.Chcel by som namontovať predné a zadné zásterky, ale neviem ako to bude potom vyzerať. Nemohol by niekto poslať foto? Veľmi pekne ďakujem.

Tak já tam letos dával neorigo zástěrky \"uni-sport\" (přední a zadní) a šly tam celkem v poho. Chce to si vyhrát, aby byly na obou stránách zhruba stejně vysoko a do toho plastu jdou krásně našroubovat :super Jak jsou gumový, tak se pěkně připlácnou k blatníku+nárazníku, takže vypadaj celkem solidně, ikdyž na origo to samo nemá :nevim

Z Peugeotu mi mailom zaslali ceny - predné (1043 Sk), zadné (1043 Sk). Zdá sa mi to priveľa a dnes som pozeral na kámošovú 406-tku s univerzálnymi zásterkami a vyzeralo to úplne v pohode. FERRY dík za ochotu, ale fotky mi neide zobraziť - vraj stránka neplatná.

Já mám vzadu origo, vpředu žádné, vypadá to docela dobře - je to takový nenápadný. Kdyby mi nebylo líto vyhozených prachů, tak bych pořídil i dopředu, auto se tak neza*írá.

[upravil dne 6.10.2006 MilaS]

post-0-14109594906129_thumb.jpg

Na predesle 406tce jsme mel zadni - z vrakoviste a nestali ani polovinu co nove..

Jelikoz je to \"nedostatkove\" zbozi, jezdim zatim bez zasterek :D

Originaly jsou drahy jak prase, taky jsem je chtel dodelat. Ale kdyz jsem videl tu cenu, tak jsem si to rozmyslel. Ptal jsem se i na vrakacu, ale bohuzel, zadny zatim nemeli... :nevim

Osobne si myslím, že pokiaľ dopasuješ univerzálne, tak to nevyzerá vôbec zle a chcel by som predné hlavne kvôli jazdeniu v zimnom období, aby som nemal obitý celý bok auta. Predtým som dával predné na VW Golf - 4 samorezky a držali celý čas (len treba kúpiť nejaké z mäkčenej gumy). :aut

Původně zaslal: Syro

Čaves.Chcel by som namontovať predné a zadné zásterky, ale neviem ako to bude potom vyzerať. Nemohol by niekto poslať foto? Veľmi pekne ďakujem.

čauko dríči,

ja by som mal otázku okolo lapačov - zásteriek :

čo hovorí vyhláška na tieto lapače? Sú povinné alebo nepovinné?:myslim:myslim:myslim Díky za odpovede.

Aby som to upresnil môja 406ka bola dovezená z Belgicka a nemá lapače. Tak som si pre istotu kúpil Uni Sport tie stoja 200SK predné aj zadné 200SK.

:papa

[upravil dne 13.2.07 ajven]