Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla vs displeje v autě


Stejsn

Recommended Posts

před 52 minutami, jarokare napsal:

Když zesílíš při rozsvícených světlech podsvícení na max , tak to nestačí ?

Vůbec. Mám podsvícení vytažené na max a jak rozsvítím světla, pohasne to na polovinu. A pokud svítí sluníčko a mám tmavé brýle, nevidím na displejích vůbec nic.

Nevím jestli je to ovládané kostrou, právě se ptám jestli to někdo už prakticky neřešil. U 406 jsem zapojil automatické svícení, které rozsvítí světla a přitom nepotemní displeje, ale to auto na to má už jednoduchou přípravu (bočníky vs relátka), to ta 206 asi nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych teda spíš udělal to, že se světla rozsvítí po nastartování samy a nic se ti tlumit nebude. Až se setmí, tak si otočíš páčkou a rozsvítí se ti palubka a displeje se ztlumí, což je v noci lepší - neoslňuje to :myslim 
Jinak bacha na sluneční brýle s polarizačním filtrem - to pak ty digi displeje nejsou vidět ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, MJSytic napsal:

Já bych teda spíš udělal to, že se světla rozsvítí po nastartování samy a nic se ti tlumit nebude. Až se setmí, tak si otočíš páčkou a rozsvítí se ti palubka a displeje se ztlumí, což je v noci lepší - neoslňuje to :myslim

Jo, takhle přesně to mám ve 406ce, ale tam byla úprava triviální, nic se nemuselo nikde natahovat nebo zapojovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm , tak schémata dnes nefungujou , tak se podívám zítra . Můžeš se ještě podívat zespodu v okolí BSI jednotky pod volantem , jestli tam někde není neosazená žlutá a modrá patice na minirelé (příprava na denní svícení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem na to koukal , ale ty schemata pro starsi auta trochu kecaj , kazdopadne je to ovladany plusem , takze by melo stacit odpojit konektor displeje , zkouseckou zjistit do kteryho dratu jde proud pri zapnutych parkovackach a ten odstrihnout , zrovna jako u ty 406 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí odpojit jeden kabel z displaye a jeden kabel z klímy a oboje se nebude tlumit.. nevýhoda je v tom, že na klímě přestanou svítit tlačítka :(

Myslím, že kabel č.4.. ale chce to proměřit.. na daném pinu se po zapnutí světel objeví proti kostře 12V ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, ChouLu napsal:

stačí odpojit jeden kabel z displaye a jeden kabel z klímy a oboje se nebude tlumit.. nevýhoda je v tom, že na klímě přestanou svítit tlačítka :(

Myslím, že kabel č.4.. ale chce to proměřit.. na daném pinu se po zapnutí světel objeví proti kostře 12V ;) 

Jo to by šlo. Panýlek klimy neřeším tolik jako ten horní s hodinama a teploměrem, na ten fakt nevidím vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejede mi v tuto chvíli SB, takže nevím, jak stará je tvá 206, ale u mé MUXové funguje po zásahu přes diag denní svícení automaticky po nastartování, displeje svítí normálně a jak je tma, tak otočím páčkou a podsvítí se tlumeně budíky a ztlumí se displeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...