Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak tohle je z našich cest.


Recommended Posts

Na Webu jsou vidět obvykle jen záběry z *.ru - tady jsem našel obrázky z našich silnic aneb "Co vás může potkat a máte jen tu smůlu, že jste byli v nesprávnou chvíli na nesprávném místě" Taky docela síla.

https://www.youtube.com/watch?v=0QpC5yBUo6k

Po skončení si zvolte další, je jich tam 5 a potom další a další... Máme okolo sebe na silnicích hodně pitomců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno mi kolega v práci říkal, že nerad jezdí do naší čtvrti, protože by musel odbočit doleva z ulice, kde uprostřed jezdí tramvaje :o

 

podotýkám, že na té křižovatce jsou semafory :D, jinak žádný nováček--jezdí snad 25 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno mi kolega v práci říkal, že nerad jezdí do naší čtvrti, protože by musel odbočit doleva z ulice, kde uprostřed jezdí tramvaje :o

podotýkám, že na té křižovatce jsou semafory :D, jinak žádný nováček--jezdí snad 25 let...

U Havany? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přátelé všimli jste si také jak stále narůstají "Honičky" zdrogvaných a ožralých debilů s x počtem zákazů řízení ve městech? To je prostě běs a hrůza. A naše zákony??? Za přehlédnutou DOČASNOU značku zákaz stání v místě, kde se běžně parkovalo, jsem vyfasoval "pětikilo" a zdrogovaný debil - ty ty ty to se nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu, proč ty zdrogované/ožralé tupce poliši honí jak v US filmech, měli by totožnost řešit elektronicky,výměnou dat mezi hlídkama, pomocí helikoptéry atd., u té honičky je přece extra riziko, že to odnese nevinný :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...