Jump to content

Změny a novinky pro rok 2015


FrantaCV
 Share

Recommended Posts

jen tady soudruzi třeba zapomněli dopsat ,že i v tkz . nových lékárničkách jsou věci s expiračkou třeba už 2017 a máme rok 2015,takže namátková moje kontrola mojí lékarny v autě ,tak cca 6  věcí ,co jsem dle expirace vyřadil a musel koupit nové -tak ta sranda vyšla na 50 procent ceny celé lékarny .

A blbost největšího kalibru je termoizolační folie ,kus hliníkové folie za 80 korun s životností 4 roky,tady mi hlava nebere ,proč nepoužitá jen ty 4roky ...hliník je prakticky při nepoužití skoro věčný....

moc bych se nedivil ,kdyby to výrobci naschvál mixovali dle expiraček do jednoho obalu a kdo se na to nekoukne ,se pak diví

Edited by myšut
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Jen bych upozornil na překvapení týkající se

 

Zákaz vjezdu nákladním automobilům

 

Nově platí, že je-li úsek osazen touto značkou bez udání hmotnosti, platí PRO VŠECHNA VOZIDLA REGISTROVANÁ JAKO NÁKLADNÍ (tedy i pick-upy + hlavně různé Octavie, 307y, 807y, Sharany apod., které si před lety podnikatelé přestavovaly na N1 kvůli odpočtu DPH). Řeší se to v jiné skupině na netu, jíž jsem členem a kde se vyskytují i policajti a školitelé profi řidičů a já mám zatím k jejím hlavním představitelům důvěru. Každopádně se domnívám, že brzo dojde k nějakýmu doplňku zákona, páč je prostě trotlovina, aby transity, pick-upy a podobná verbež měla být omezována víc než osobáky,, když mají povětšinou stejnou hmotnost. Dal bych B4 od 3,5 tuny jak to bylo a kde je žádoucí to omezit (třeba kvůli mostu v havarijním stavu), tak bych nepouštěl ani dvoutunové Mergly, Audiny a off-roady a omezil bych to příslušnou dopravní značkou.

Edited by Medvěd
Link to comment
Share on other sites

Jsem Ti ho smazal. Musí se použít "Plný editor"

Nevím, třeba dělám něco špatně, ale mám dostupný jen "Rozšířený editor" a tam přílohu odmazat nejde - jen editovat text. Nicméně dík za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...