Jump to content

Změny a novinky pro rok 2015

FrantaCV
 Share

Recommended Posts

jen tady soudruzi třeba zapomněli dopsat ,že i v tkz . nových lékárničkách jsou věci s expiračkou třeba už 2017 a máme rok 2015,takže namátková moje kontrola mojí lékarny v autě ,tak cca 6  věcí ,co jsem dle expirace vyřadil a musel koupit nové -tak ta sranda vyšla na 50 procent ceny celé lékarny .

A blbost největšího kalibru je termoizolační folie ,kus hliníkové folie za 80 korun s životností 4 roky,tady mi hlava nebere ,proč nepoužitá jen ty 4roky ...hliník je prakticky při nepoužití skoro věčný....

moc bych se nedivil ,kdyby to výrobci naschvál mixovali dle expiraček do jednoho obalu a kdo se na to nekoukne ,se pak diví

Edited by myšut

• 8 months later...

Jen bych upozornil na překvapení týkající se

Zákaz vjezdu nákladním automobilům

Nově platí, že je-li úsek osazen touto značkou bez udání hmotnosti, platí PRO VŠECHNA VOZIDLA REGISTROVANÁ JAKO NÁKLADNÍ (tedy i pick-upy + hlavně různé Octavie, 307y, 807y, Sharany apod., které si před lety podnikatelé přestavovaly na N1 kvůli odpočtu DPH). Řeší se to v jiné skupině na netu, jíž jsem členem a kde se vyskytují i policajti a školitelé profi řidičů a já mám zatím k jejím hlavním představitelům důvěru. Každopádně se domnívám, že brzo dojde k nějakýmu doplňku zákona, páč je prostě trotlovina, aby transity, pick-upy a podobná verbež měla být omezována víc než osobáky,, když mají povětšinou stejnou hmotnost. Dal bych B4 od 3,5 tuny jak to bylo a kde je žádoucí to omezit (třeba kvůli mostu v havarijním stavu), tak bych nepouštěl ani dvoutunové Mergly, Audiny a off-roady a omezil bych to příslušnou dopravní značkou.

Edited by Medvěd

Jsem Ti ho smazal. Musí se použít "Plný editor"

Nevím, třeba dělám něco špatně, ale mám dostupný jen "Rozšířený editor" a tam přílohu odmazat nejde - jen editovat text. Nicméně dík za pomoc.