Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Olej pod autem (kde začit ?)


Recommended Posts

Odesláno

Pokud je olej v servu cerveny a olej v motoru ti neubyva, tak ti snad zbyva jen prevodovka - gufera na poloosach. Ten kratky rozsireny kousek, to je jenom guma prichytky. To potece jak pises ze shora. Ale z ceho, to musis nekde kouknout. Nejlepe na jame.

Odesláno (upraveno)

to ti pravdepodobne tecie gufero kluky alebo prevodovky skor kluky a to potom steka po bloku motora a kape na tu hadiccu  u 1.8 bezny jav ide len oto jak moc

Upraveno uživatelem krtek 2
Odesláno

A da se to rozumne opravit ? Nebo autoservis za tucne prasule?

Ešte nevieš čo tomu je a už sa pýtaš na cenu.........

Odesláno

ták prez vikend zkusim vypozorovat víc, kazdopadne vzadu pružiny nemam a bylo to jen nejak spatne sedle asi nerovnost pritom sem si myslel ze jsem na rovine...

Takže prave zadni kolo vyřešené :)

Odesláno

Nějakou mastnou hadici bych neřešil, bud rád, že to jezdí.

ja neřešim hadici ale resim tu loužicku oleje prez noc 4x4 cm

Odesláno

Je to evidentně olej z motoru. Ideálně to chce někde venku nastartovat, papír pod auto, pořádně protůrovat a nejlépe baterku a teleskopické zrcátko a musíš to najít odkud to kape.

Odesláno

Tak sem to turoval a nic nezjistil tak sem nechal papiry pod motorem a uvidim

post-39947-0-85223600-1427475615_thumb.j

Guest servisman
Odesláno

mne občas kápla kapka chladící kapaliny přes dekl od oleje , ale co máš ty velkou kapku oleje pod autem denně, to by se časem projevilo jako úbytek kapaliny.

Odesláno

Tak na papíře neni ani kapička jedine co me napada jesli az pojedu delši trasu a zastavim jestli tedy nepoteče něco z te převodovky

Odesláno (upraveno)

nemoze ti to kvapkat cez prepadovu hadicu od veka ventilov do nalievacieho hrdla motoroveho oleja? ja som ju mal jak kamen a rozpadala sa tak som si zohnal novu ale stale to okolo nej prepusta a mam cely motor zakapkany. a este ti moze frkat olej jak je odmerka oleja a ta oranzova uchytka dobre nedosada na uzaver a tade ti to moze este frkat jemne. alebo cez vypustny srob oleja ti to nekvapka? :) to uz je taka banalita ale predca

Upraveno uživatelem UhliC

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...