HonzaC2 Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 Pokud je olej v servu cerveny a olej v motoru ti neubyva, tak ti snad zbyva jen prevodovka - gufera na poloosach. Ten kratky rozsireny kousek, to je jenom guma prichytky. To potece jak pises ze shora. Ale z ceho, to musis nekde kouknout. Nejlepe na jame. Citovat
krtek 2 Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 (upraveno) to ti pravdepodobne tecie gufero kluky alebo prevodovky skor kluky a to potom steka po bloku motora a kape na tu hadiccu u 1.8 bezny jav ide len oto jak moc Upraveno 26. březen 2015 uživatelem krtek 2 Citovat
Guest Miky32 Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 A da se to rozumne opravit ? Nebo autoservis za tucne prasule? Citovat
ferinko2 Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 A da se to rozumne opravit ? Nebo autoservis za tucne prasule? Ešte nevieš čo tomu je a už sa pýtaš na cenu......... Citovat
Sagic Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 Nějakou mastnou hadici bych neřešil, bud rád, že to jezdí. Citovat
Guest Miky32 Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 ták prez vikend zkusim vypozorovat víc, kazdopadne vzadu pružiny nemam a bylo to jen nejak spatne sedle asi nerovnost pritom sem si myslel ze jsem na rovine... Takže prave zadni kolo vyřešené Citovat
Guest Miky32 Odesláno 26. březen 2015 Odesláno 26. březen 2015 Nějakou mastnou hadici bych neřešil, bud rád, že to jezdí. ja neřešim hadici ale resim tu loužicku oleje prez noc 4x4 cm Citovat
P607Olda Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 (upraveno) . Upraveno 27. březen 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Guest Sale Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 Je to evidentně olej z motoru. Ideálně to chce někde venku nastartovat, papír pod auto, pořádně protůrovat a nejlépe baterku a teleskopické zrcátko a musíš to najít odkud to kape. Citovat
Guest Miky32 Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 Tak sem to turoval a nic nezjistil tak sem nechal papiry pod motorem a uvidim Citovat
Guest servisman Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 mne občas kápla kapka chladící kapaliny přes dekl od oleje , ale co máš ty velkou kapku oleje pod autem denně, to by se časem projevilo jako úbytek kapaliny. Citovat
Guest Miky32 Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 Tak na papíře neni ani kapička jedine co me napada jesli az pojedu delši trasu a zastavim jestli tedy nepoteče něco z te převodovky Citovat
UhliC Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 (upraveno) nemoze ti to kvapkat cez prepadovu hadicu od veka ventilov do nalievacieho hrdla motoroveho oleja? ja som ju mal jak kamen a rozpadala sa tak som si zohnal novu ale stale to okolo nej prepusta a mam cely motor zakapkany. a este ti moze frkat olej jak je odmerka oleja a ta oranzova uchytka dobre nedosada na uzaver a tade ti to moze este frkat jemne. alebo cez vypustny srob oleja ti to nekvapka? to uz je taka banalita ale predca Upraveno 27. březen 2015 uživatelem UhliC Citovat
Kluci z Paky Odesláno 27. březen 2015 Odesláno 27. březen 2015 Tohle přes web nevyřešíme. Jdi po mastné stopě postupně nahoru a kde to už bude suché, tak ti to přesně ukáže místo netěsnosti. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.