Jakub407 Odesláno 5. březen 2015 Odesláno 5. březen 2015 Chci vyměnit tlumiče vpředu i vzadu,chci se zeptat na vaše tipy a zkušenosti..jakou značku ,typ ?dík za rady Citovat
milanblatnica Odesláno 5. březen 2015 Odesláno 5. březen 2015 Ja mám KYB EXEL G.Na 407-čke,aj 306-ke.Som s nimi spokojný. Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. březen 2015 Odesláno 8. březen 2015 Mam tam Sachs Advantage, bez problemu. Citovat
Jakub407 Odesláno 9. březen 2015 Autor Odesláno 9. březen 2015 A co kayaba?koukám že asi spíš sachs Citovat
Mike407 Odesláno 9. březen 2015 Odesláno 9. březen 2015 Vždyť ti milanblatnica psal, že je tam má a je s nimi spokojený. Citovat
foxo Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 koukal sem na ty KYB. Su to plynove tlumice. Origo Peugeot su plynovo-kapalinove. Ktere su komfortnejsi? Citovat
Guest StibTo Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Dej tam co tam dle vyrobce (OEM kodu) ma byt a neres, ne ? Citovat
foxo Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 origos je ajtak dost tvrde, preto to resim... A myslim, ze ty KYB by mohli byt ladene oneco komfortnejsi, kedze su plynove, ne plyn-kapalina... Citovat
baffy Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Auto som kúpil jazdené pri cca 120k km ,takže neviem či boli alebo neboli menené.Skôr nie ako ano a tak som ich vymenil za kayaby excelG .Pravdupovediac nejaký rozdiel v tom nevidím,teda necítim. Citovat
foxo Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 nasel sem tento clanek: "Oproti predchádzajúcej generácii (peugeot 406) síce ubudlo mierne mäkkosti, za čo môže najmä tuhšie naladenie pružín a tlmičov v prvej časti ich zdvihu, čo sa prejavuje väčšou citlivosťou aj na menších nerovnostiach." S tym nejde nesuhlasit, ale... Co to je jake ladeni v prvej casti zdvihu?? Citovat
rhinos Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 a na kolik zhruba vcetne prace by mela vyjit vymena zadnich tlumicu v neorigo servisu? Citovat
merlin99 Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 a na kolik zhruba vcetne prace by mela vyjit vymena zadnich tlumicu v neorigo servisu? na darwinovu cenu to este neni, ale blizi sa. A my vieme do ktoreho neorigo servisu pojdes??? Co keby si si najskor zohnal navrhy cien, a potom ked treba konzultoval ktora je rozumnejsia? Cenu materialu si najdes na x-strankach na nete.... Citovat
rhinos Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 tak predpokladam ze cena by mela byt srovnatelna pokud nenarazim na autoservis Jura Janosika a nebude me povazovat za grofa Citovat
merlin99 Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 jeden servis moze uctovat 5€/h druhy 15€/h, a kazdy ine hodiny povedat. takze si mudrejsi presne o nic, kym si nezavolas do servisov ktore mas vo vybere... Citovat
milanblatnica Odesláno 13. duben 2015 Odesláno 13. duben 2015 a na kolik zhruba vcetne prace by mela vyjit vymena zadnich tlumicu v neorigo servisu? Ak chceš ušetriť,kúp len tlmiče a vymeň si ich sám.Výmena zadných je veľmi jednoduchá .Niet sa čoho báť.Ja som kupoval KYB za 44 eur /ks odtiaľto:http://eshop.autocentrumm.sk/partscatalogue/partslist.aspx?a=00088&b=05123&c=18016&d=0002&node=00854&pnode=0100011,0100121 Citovat
filipino Odesláno 4. duben 2016 Odesláno 4. duben 2016 Zdravím vás pánové, potřebuju poradit s tlumičema. Jsou totiž zralý všechny na výměnu. Na sránkách, kde si občas něco objednávám, mají pro moje auto dva typy za rozdílné ceny: Přední http://www.autodily-cardo.cz/podvozek/tlumic-perovani-monroe-moe2062-mo-e2062-predni-peugeot-407/ http://www.autodily-cardo.cz/podvozek/tlumic-perovani-monroe-mo26670-mo-26670-predni-peugeot-407-e2062/ A zadní http://www.autodily-cardo.cz/podvozek/tlumic-perovani-monroe-mo26671-mo-26671-zadni-peugeot-407/ http://www.autodily-cardo.cz/podvozek/tlumic-perovani-monroe-moe2064-mo-e2064-zadni-peugeot-407/ Takže pokud mi poradíte, i třeba podle ,,vinka,, budu rád. A další věc je, jestli s tím mám kupovat ještě nějaké věci okolo, jako třeba ,,horní uložení tlumiče,, apod.............Děkuji Citovat
Laďa Odesláno 6. duben 2016 Odesláno 6. duben 2016 Kde parkuješ? Aby jsme si mohli opsat to tvé VINko. Citovat
Lada78 Odesláno 6. duben 2016 Odesláno 6. duben 2016 Pokud jsi byl na testu tlumicu, tak s tim trochu opatrne. Taky jsem je menil a docela zbytecne. Pri testu zalezi i na tlaku v pneumatikach. Ve zkratce. Nove origo tlumice letni pneu Barum Bravuris 215/55 R17 tlak dle tabulky u dveri a test 75%. Pri testu bylo na tlumicich nalitano cca. 500km. Takze nenech se hned nahlodat vetou "Ty tlumice jsou v hajzlu a za par kacek je Vam vymenime" Citovat
filipino Odesláno 13. duben 2016 Odesláno 13. duben 2016 Omlouvám se, že jsem nereagoval na vaše příspěvky dříve, ale ležím doma nemocný a neměl jsme náladu řešit takovéto věci. to Laďa: no myslel jsem to tak, že bych popř. to vinko poslal na SZ dotyčnému...... to Lada78: byl jsem na testech koncem minulého roku a výsledky byly takové, že zadní jsou už na výměnu a přední skoro na výměnu. Mám doma nějaké výsledky, grafy, ale já se v tom nevyznám. Auto ale už má 6 let a tak možná že už jsou opravdu na výměnu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.