Milhausekkk Odesláno 22. prosinec 2015 Odesláno 22. prosinec 2015 vyfotím zítra, jinak mám tohle http://autoklicecz.cz/produkt/k228-peugeot/857-vystrelovaci-klic-peugeot-2-tlacitka-baterie-ulozena-v-obalu-klice/ Citovat
Guest Pety Odesláno 23. prosinec 2015 Odesláno 23. prosinec 2015 Slepený kontakt nenajdeš, jsou tam mikrospínače. To spíš ten občasný zkrat. Citovat
martan01 Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 Kde mi Praze vymeni mikrospinace? Pripadne jdou alespon nekde koupit? Citovat
307rg Odesláno 7. leden 2016 Odesláno 7. leden 2016 pozri na nete, predajcovia ktorí predávajú púzdra kľúčov obyčajne ponúkajú aj mikrospínače za pár korún, samozrejme výmena je niečo iné Citovat
sušenka Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 Zdravim panove, ja jsem si objednal primo novy vystrelovaci klic i s dalkacem v peugeotu. Stal neco malo kolem 2500 korun. Citovat
martan01 Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 Take jsi potrebuji udelat 2 klic z dalkou. Je mozne jsi jej naparovat s jinou dalkou . Myslim tim kdyz nekde koupim jiny funkcni klic. Zda jej sparuji s vozidlem. Citovat
Guest Pety Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 ja jsem si objednal primo novy vystrelovaci klic i s dalkacem v peugeotu. Stal neco malo kolem 2500 korun. Já jenom nové pouzdro s ovladačem, klíč tam přišel původní a stálo to něco přes 1900 Kč. Citovat
pecino Odesláno 8. leden 2016 Odesláno 8. leden 2016 Ano i starší klíč z jiného auta jde pomocí diagnostiky spárovat s jiným autem. Citovat
martan01 Odesláno 9. leden 2016 Odesláno 9. leden 2016 pecino : myslis starsi ovladani dalky? Citovat
pecino Odesláno 9. leden 2016 Odesláno 9. leden 2016 Myslel jsem imobilizer, ale i dálka se dá naučit ale nevím jestli to jde uživatelsky nebo přes dia. A železo si nechát udělat v klíčařství. Na starém autě (ne 307) jsem měl taky dálkač a ten se dal běžně dokoupit a napárovat ale nebyl v klíčku. Citovat
Milhausekkk Odesláno 19. leden 2016 Odesláno 19. leden 2016 Ahoj, nic nepomohlo, po každé výměně baterky byla do pár minut vybitá ..... zanesl jsme klíč do jedné firmy tady v Novém Jičíně, opravili a vyčistili kontakty a vyměnili mikrospínače a baterku .... a zázrak, za 500 Kč co stála oprava mám opět funkční dálkové ovládání Jen jsem to musel dle návodu spároval, protože hned po opuštění obchodu a příchodu k autu to nefungovalo Taky jsem si v Praze objednal 2 ks náhradních klíčů na zamykání zpátečky za 970 kč i s poštovným. Zamykání zpátečky používám opravdu poctivě, tedy vždy, a už to šlo na klíčích vidět. Oba dva byly totálně ohoblované, že už je nešlo používat Citovat
kocid Odesláno 19. leden 2016 Odesláno 19. leden 2016 Chtěl bych vidět jak přihlásíte použitej klíč z jiného auta. Citovat
trinity102 Odesláno 20. leden 2016 Odesláno 20. leden 2016 Já jsem sehnal jen samotný tišťák (použitý), koupil obal, spároval imo přez diag (napřed jsem musel všechny klíče vymazat) a funguje, kupdivu jsem musel použít pújčenou diag Delphi, protože diagboxu se zrovna nechtělo. Stálo mně to cca 400 i s frézováním planžety. Nevidím důvod proč by použitý klíč neměl jít párovat. Do klíče se nic nezapisuje. Citovat
kocid Odesláno 21. leden 2016 Odesláno 21. leden 2016 jen napárování zamkne immo chip a ten už s jinou ecu napárovat nejde Citovat
pecino Odesláno 21. leden 2016 Odesláno 21. leden 2016 Jak zamkne? Je to jen RFID chip. Pokud ho napáruji z jiným autem tak bude tam. Citovat
kocid Odesláno 22. leden 2016 Odesláno 22. leden 2016 ID46? Jeste se me nestalo ze by se pouzitej dal znovu prihlasit k jinemu autu Citovat
307rg Odesláno 22. leden 2016 Odesláno 22. leden 2016 originálny čip imobilizére pokiaľ viem sa dá použiť iba v jednom aute ale otázka bola na dosku (plošák), t.j. diaľkové ovládanie, či sa dá použiť použitá z bazaru, to by ma tiež zaujímalo... na staršej 307čke je doska a imo čip osobitne takže by to teoreticky mohlo byť možné, po FL je ale čip priamo na doske tak to si potom neviem predstaviť ako ju použiť znova v inom aute... Citovat
kocid Odesláno 23. leden 2016 Odesláno 23. leden 2016 Jelikoz na plosnaku je pcf7941 ktery se stara o kodovani dalky a zaroven immo tak neda .jedina moznost je vymena tohoto io. Citovat
Petr V. Odesláno 28. duben 2016 Odesláno 28. duben 2016 Zdravím,mám dotaz trochu jiný,ale nechci zakládat nové téma.Jak zjistím typ čipu,který mám v dálkovém ovladači?Mám kartičku s kódem a tak si chci koupit klíč někde levněji i s čipem (abych měl dva plně funkční) a nechat si to spárovat u známého. Předem děkuji za ochotu. Citovat
pajas502 Odesláno 28. duben 2016 Odesláno 28. duben 2016 Jestli si to dobře pamatuju tak je to ID46 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.