Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Tak blíží se konec měsíce tak je myslím dobré připomenout další minisrazek na Džbáně který se bude konat 3.11. (čtvrtek)

a to na tradičním místě v tradiční dobu v 18hodin na parkovišti u autokempu Džbán.

Tak doufám,že bude opět hojná učast jako vždy.

A možná bude i ta nějaká předváděčka, ale víc nepovím...

:P:P

:super:super

[upravil dne 26/10/05 John]

Odesláno

Bohous> Auto nech kdyztak doma, aby i nekdo jiny mel sanci vyhrat slalom :D

Odesláno
Původně zaslal: DD

Bohous> Auto nech kdyztak doma, aby i nekdo jiny mel sanci vyhrat slalom :D

Já to tušil........já jsem takovej chudáááák :D:D:D

No s největší pravděpodobností dorazím na sraz s bráchou jeho vozem - můj bude v servisu, takže slalom nejedu :mrk:mrk;)

Odesláno

bohous: jo, a pak si pujcis brachovo auto a zlepsis si jeste osobni rekord, takovy zname :D

asi zacneme vyhlasovat 2-4 misto :D

[upravil dne 26.10.05 Vvitty]

Odesláno

Jelikož budu na 100% přestěhovanej, tak pokud nebudu muset makat na baráku, tak přijedu (a možná i s přítelkyní- teda pokud bude hodná:D).

Odesláno
Původně zaslal: Ferry

Byt to tenhle ctvrtek tak jsem prijel i s autem :(

Tak si to doma zařiď a příští týden konečně přijeď mazlíka ukázat :mrk:mrk:mrk.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...