John Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Tak blíží se konec měsíce tak je myslím dobré připomenout další minisrazek na Džbáně který se bude konat 3.11. (čtvrtek) a to na tradičním místě v tradiční dobu v 18hodin na parkovišti u autokempu Džbán. Tak doufám,že bude opět hojná učast jako vždy. A možná bude i ta nějaká předváděčka, ale víc nepovím... :P :super [upravil dne 26/10/05 John]
Jirkap Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Johne díky za echo Já se určitě přijedu podívat
Ferry Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Byt to tenhle ctvrtek tak jsem prijel i s autem
Tazman Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Boužel zase nedorazím:roll, mám jako každy čtvrtek školu. :-(
Bohouš Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Pokud na mě budete hodný, tak vás poctím svou přítomností :D;)
Guest DD Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Bohous> Auto nech kdyztak doma, aby i nekdo jiny mel sanci vyhrat slalom
Bohouš Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 Původně zaslal: DD Bohous> Auto nech kdyztak doma, aby i nekdo jiny mel sanci vyhrat slalom Já to tušil........já jsem takovej chudáááák :D:D No s největší pravděpodobností dorazím na sraz s bráchou jeho vozem - můj bude v servisu, takže slalom nejedu :mrk;)
John Odesláno 26. říjen 2005 Autor Odesláno 26. říjen 2005 Bohous: ty a chudááák jooo :D:D, ok takže budeme očakat další ,,pomalý¨přibližovadlo... ;)
Vvitty Odesláno 26. říjen 2005 Odesláno 26. říjen 2005 bohous: jo, a pak si pujcis brachovo auto a zlepsis si jeste osobni rekord, takovy zname asi zacneme vyhlasovat 2-4 misto [upravil dne 26.10.05 Vvitty]
Dundee Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 Jelikož budu na 100% přestěhovanej, tak pokud nebudu muset makat na baráku, tak přijedu (a možná i s přítelkyní- teda pokud bude hodná).
Guest MilaS Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 Původně zaslal: Ferry Byt to tenhle ctvrtek tak jsem prijel i s autem Tak si to doma zařiď a příští týden konečně přijeď mazlíka ukázat :mrk:mrk.
paul jane Odesláno 27. říjen 2005 Odesláno 27. říjen 2005 Cau ja zkusim zlanarit plzencou bandicku a prijeli by jsem )
Petr 406 red Odesláno 30. říjen 2005 Odesláno 30. říjen 2005 Jestli mi to vyjde tak se tam ukážu www.peugeot-club.com?clen=2209 [upravil dne 30.10.05 Petr 406 red]
Medvěd Odesláno 30. říjen 2005 Odesláno 30. říjen 2005 Taky snad nebudu chybět - leze na mě nějaká choroba či co
Murdoc Odesláno 30. říjen 2005 Odesláno 30. říjen 2005 Opetovne nas snad dorazi vic.... Minimalne ja.
Bohouš Odesláno 31. říjen 2005 Odesláno 31. říjen 2005 Původně zaslal: oddie No vidím to pro změnu zase pěšky pivo je pivo :D:D
Jirkap Odesláno 31. říjen 2005 Odesláno 31. říjen 2005 Že bych taky přijel MHD? i když to asi na 99,9% nehrozí…
Recommended Posts