Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

StibTova 407 2,2 - KONEC


Guest StibTo

Recommended Posts

No to vůbec nevím myslíš, že by to někde udělali ? .. To by pak stálo za to vyčistit i tu parabolu .. Ale zas by to nesmělo stát moc, aby to pak pomalu už nevyšlo líp nechat vyměnit i druhé světlo tj. 6.000Kč (nebo možná míň v Peugeotu, byla-li by sleva na stáří vozu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je problém ve velikosti nádoby, aby se tam parabola vešla. V Praze jsou podniky (firmy) co se zaobírají čištění ultrazvukem.  Cenově by to mělo být mnohem levnější, než nová parabola (světlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nové světlo Tě asi nemine, jednou jsem srazil se 406kou  psa a odnesla to jen mlhovka, taky vyměnili jen tu jednu, po měsíci jsem vyměnil i tu druhou--na to se nedalo dívat :bojim, ale cena mlhovky tehdy 1000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ozzy56  Jo, taky to tak vidím no ... Dnes jsem měl sraz s jedním klubákem a taky si toho všiml, že to svítí každý úplně jinak, toho si prostě nejde nevšimnout  :grr   Možná to zkusím vyčistit tím způsobem, který jsem výše popsal, ale upřímně pochybuju o velké změně (na tom "cvičném" světle jsem moc bordelu na čočce neměl, tak ta "matnost" nebo "zakalenost" při svícení může být ještě něčím jiným) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je možný, no :) Jen jsem prostě netušil, že to bude vypadat natolik odlišně (a hlavně svítit). Inu - taky zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem si, že mám celkem velkej ultrazvuk, tak jsem to obešel s metrem a vana má 37 cm a to světlo asi dvakrát tolik :-) tak nic, no :-) Jinak celkem fajnovou věcičku mají zubaři na odstranění zubního kamene a dělá se i zubní kartáček, co čistí ultrazvukem, každopádně to jsou všechno takový fantazie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

V týdnu vyměněny doma na základě rad zde na fóru obě trysky ostřikovačů předního skla. Zatím spokojenost, pokud by to někde protékalo vyměním ještě hadičku s rozdvojkou k tryskám. A snad bude klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Štěpáne 407 s 2.2 je asi o 150kg těžší :) 7,2 dlouhodobý ? A to jezdíš město / mimoměsto / dálnice ? Já mám poslední asi 3 tisíce km 9,7, je to po zimě (během zimy) a navíc jsem snad od podzima s 407 nikde nebyl, v podstatě jen "město"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jen ještě dodám, že "na spotřebu" nejezdím, na to jsou tu jiní borcí. Když mám správně zahřátý motor a mám chuť trochu auto občas proženu. Navíc cesta do práce a/nebo do centra Prahy je vcelku vzato styl "brzda-plyn" už tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...