Klemoň Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 Tak abych trochu "pošťouchnul" @StibTo . Byl jsem u Domanského na Černém Mostě (mám to prostě při cestě z práce) jen na diagnostiku kvůli handsfree a nakonec jsem je požádal o kompletní. Stálo mne to 800,- vč DPH. A teď proč to píšu - dostal jsem 20% slevu na práci - takže to jde . Pravda ale je, že mi ji dal přijímací technik, když podle ze všech stran polepeného auta poznal, že patřím do klubu. Tímto zdravím a doufám, že dorazí na vánoční večírek - jak slíbil.
Klemoň Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 (upraveno) jj , jinak jsem to měl jak ty nějakých 1060,- s DPH (pokud tě to opravdu zajímá, radši se doma podívám, mám to ještě na stole) - vím že to není zdarma. Zase tam " chvíli" nepojedu Upraveno 24. listopad 2017 uživatelem Klemoň
Guest StibTo Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 A to Ti dělali 60 minut diagnostiku ? To je asi tak jako ten příspěvek výše, že se mám příště ozvat a bude to "za flašku" - ChouLu taky zvládne diagnostiku za pár minut, určitě né hodinu (akorát to trvá ho uhnat, no )
Klemoň Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 (upraveno) No hlavní účel bylo najít ten problém na Handsfree a tam to nedopadlo dobře - problém je mobil . A víš jak je to s odpočtem času po 15 minutách, takže 48 minut = 60 minut , ale to je nehájím, taky si myslím, že by stačilo 30 minut . . . Ale jak říkám - mohu se doma podívat jak to je na tom účtu přesně, abych jim nekřivdil . . . Upraveno 24. listopad 2017 uživatelem Klemoň
Guest StibTo Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 Aha takže neúspěch a stejně 800,- v řiti. No, proto jsem tak trochu váhal jet do běžného pneuservisu. A ty máš v 308 BT nebo nějaký modul dokoupený ?
Klemoň Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 Hahahaha To je přesně stejná otázka, kterou mi položili u Dománi - odpověď = NE , mám originál součást palubního PC / rádia.
RichVa Odesláno 24. listopad 2017 Odesláno 24. listopad 2017 @Klemoň máš stejný problém jako měl já - origo BT modul přestal komunikovat s novými androidy, ale např. s nokií s mikrosftím systémem se spojí. Akorát, že já to řešil v autorizáku v auto Kalný Srakonice při výměně navijáku na rezervu jako službu v rámci "dobrých" vztahů. Nicméně teď mi BT modul přestal fungovat i s tou nokií takže mám pocit, že je vadnej. (podle servisní historie byl už jednou měněn). Ale to patří do jiného vlákna (omlouvám se @StibTo)
Guest StibTo Odesláno 25. listopad 2017 Odesláno 25. listopad 2017 Dnes po zase cca 15.000km vybrán, vyčištěn a naimpregnován Simota CDA vzducháč - už je tam kluk přes 2 roky
Guest StibTo Odesláno 27. prosinec 2017 Odesláno 27. prosinec 2017 407 dostala pod stromeček krom (opět) 2ks California Scents taky nové originální bezpečnostní šrouby. Teď už si fakt musím dávat v pneuservisech majzla ...
Guest StibTo Odesláno 27. prosinec 2017 Odesláno 27. prosinec 2017 A druhý dnešní update - večer po cestě z Říčan zpět do Prahy naskočilo na velkém počítadle dlouho očekávané super číslo Ve tmě se fotka moc nepovedla, ani na vícero pokusů, tak alespoň takhle je to jakžtakž čitelné - magických 222.222
HalaFrantisek95 Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 Co jsem četl o těch sportovnějších vzduchových filtrech, tak je to dobrý zabiják motorů , pokud jsou to ty, co mají větší propustnost vzduchu Pokud máš ten klasický, co nezvyšuje výkon, tak je to v pořádku . Charlie 1 ohodnotil 1
Guest StibTo Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 (upraveno) @HalaFrantisek95 : Mám tam už od září 2015 tenhle : https://www.auto-doplnky.com/sportovni-sani-vzduchu-kit-simota-carbon-fiber-77-mm-bb-253-2-p8131 Upřímně o zvýšení výkonu asi nemůže být moc řeč, jen to má lepší zvuk plus jednou za 10.000km filtr rozeberu, vyčistím a naimpregnuju olejem k tomu určeným, takže nekupuji nový vzducháč. Předchozí majitel tam měl K&N filtr v originálním airboxu. Upraveno 28. prosinec 2017 uživatelem StibTo
HalaFrantisek95 Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 (upraveno) Já jen že jsem se dočetl v jendom článku, že jak má sportovní filtr větší propustnost, tak víc bordelu nabere do sebe i motor , když má na sobě filtr napsáno, třeba až 40% větší nasávání vzduchu, tak jak se toho docílí, než tim, že ten filtr je ,, více děravý ,, nevim co je na tom pravdy, ale četl jsem to , proto jsou sportovní filtry určené hlavně do závodních aut, kde ten motor vydrží pár jízd a dává se jinačí, tam je jendo, že ten motor bere i nějaký ten bordel se vzduchem Upraveno 28. prosinec 2017 uživatelem HalaFrantisek95 Milan+ ohodnotil 1
Charlie 1 Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 To mas z výroby irigo budíky s bílým podsvícení i s ruckama nebo to je dodelavka?
Radek Hurvajz Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 Jestlo ona to nebude černobílá fotka Klemoň a enikybeniky ohodnotil 2
Guest StibTo Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 Twl Píšu, že fotka moc nevyšla, tak jsem jí zkoušel ještě v mobilu upravit, aby to číslo bylo aspoň trochu čitelné ... Ad vzduchový filtr - no jak píšu, je tam CDA, už víc jak 2 roky a upřímně zatím jsem nic nezpozoroval co by mě motivovalo vrátit zpět sérii.
TomasARN Odesláno 28. prosinec 2017 Odesláno 28. prosinec 2017 Viac vzduchu nemusi prepustit iba preto, ze je ,,viac dier,, ale preto, ze je to iny material a zaroven ked ho strieka predpisanym olejom, tak ten na seba nalepi necistoty vo vzduchu
Recommended Posts