Jump to content

US svícení

kusto.cz
 Share

Recommended Posts

Půjčím si slova klasika (Simony Stašové) z filmu Pelíšky:

Takový práce a přitom taková blbost...

Ale ne, jestli jsi spokojenej, proč ne. Otázka je, co na to řekne technik na STK - to by mne vážně zajímalo.

Vzhledem k tomu, jak mne dusili na STK se Suzuki Katana jenom proto, že to byl dovoz z Kanady bez evropské homologace světel... Technik buď neměl rád motorky, nebo se dost špatně vyspal a stihl mne vypr*at do bezvědomí než si všimnul zapsané výjimky v TP.

tak pánové, díky za úsměvné komentáře :) ano udělal jsem to jen ze zvědavosti a protože se mi to líbí - nic víc, nic míň :) Inspirovali mě volva co tu jezdí a mají to :) jsem hold mladej, tak mějte pochopení  :papa

tady nějaké fotečky 

http://2imgs.com/0aa294be6d

http://2imgs.com/3991a78d5e

http://2imgs.com/833b0d27f4

a video :) 

Edited by kusto.cz

Půjčím si slova klasika (Simony Stašové) z filmu Pelíšky:

Takový práce a přitom taková blbost...

Ale ne, jestli jsi spokojenej, proč ne. Otázka je, co na to řekne technik na STK - to by mne vážně zajímalo.

Vzhledem k tomu, jak mne dusili na STK se Suzuki Katana jenom proto, že to byl dovoz z Kanady bez evropské homologace světel... Technik buď neměl rád motorky, nebo se dost špatně vyspal a stihl mne vypr*at do bezvědomí než si všimnul zapsané výjimky v TP.

Jestli mě to neomrzí, tak technickou mám za rok a půl, a stačí vypojit kabel :) popřípadně udělat jednoduchý vypínač :)

Guest servisman

Ono se říká Mladej blbej nezkušenej :-)  taky jako mladej jsem si hrál ale po zaplacení pár pokud  mne to přestalo bavit , a to bylo před 30 lety :-)

Ono se říká Mladej blbej nezkušenej :-)  taky jako mladej jsem si hrál ale po zaplacení pár pokud  mne to přestalo bavit , a to bylo před 30 lety :-)

nevim co říkáš na pokuty. mám to 3 měsíce a v pohodě :) .. Volva a Bmw to mají seriově :) viz volvo v70 :)

Guest servisman

nevim co říkáš na pokuty. mám to 3 měsíce a v pohodě :) .. Volva a Bmw to mají seriově :) viz volvo v70 :)

Nevím kolik ti je  ale vím co jsem zažil před 30 lety  , ono provokovat policii není IN dnes je jiná doba bohužel

US svícení bohužel nejsme v Americe tak se proberme.

Edited by servisman