Guest Pifi Odesláno 3. říjen 2014 Odesláno 3. říjen 2014 (upraveno) smazano Upraveno 1. říjen 2015 uživatelem Pifi Citovat
t0m@s Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 Tie všeliaké konektory a transformátory čo si našiel podľa môjho názoru nebudú k tomu. Repro je síce 2pásmové, ale nie komponentné, čiže nepotrebujeď ani výhybku ani nič, repro priamo napojiť a malo by to fachčiť Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 me to prijde jak vykuchana nejaka reprobednatam je vyskac, stred a basak zvlast Citovat
t0m@s Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 To Roadstarove repro isto nieje z bedne :/ Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 nikdy nevis co tam kluci zluti mohli dat nebo jen vyhybky jsou z reprobedny Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 Vyhybky a terminál jsou z reprobedny, ty Roadstary jsou autoreproduktory nevalné kvality, jsou dvoupasmové a pokud budou hrát líp než chrastidla co tam má ted tak je tam muže v pohodě dát, zbytek je nejspiš tak někomu kdo využije ty cívky, kondiky budou mrtvý Citovat
Guest Pifi Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 (upraveno) smazano Upraveno 1. říjen 2015 uživatelem Pifi Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 mel sem 165mm panasonic z C1,107,Ayga ale pred tydnem sem je vyhodilna aukru, bazosi atd toho bude dost do litru ne ??popripade treba AK tak urcite taky neco vyhrabou Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 Tady vybereš slušný a třeba i do toho litru, 165mm JBL za slušnou cenu http://www.revilohifi.cz/reproduktory-do-auta/koaxialni/160-165mm/reproduktory-jbl-cs-6.html http://www.revilohifi.cz/reproduktory-do-auta/koaxialni/ Citovat
Guest Pifi Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 (upraveno) smazano Upraveno 1. říjen 2015 uživatelem Pifi Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 Pokud tam větší nedostaneš tak tam dej ty 130, taky to hraje, asi trochu míň basů, ale zase vnitřek auta je menší takže by se to mělo srovnat, nebo doplnit subwofer, ale to už je asi o něčem jiném Citovat
t0m@s Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 Ale žiadnu neznačkovú čínu, a nesledovať popis o tom že 16cm repro má 800W Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 4. říjen 2014 Odesláno 4. říjen 2014 Jako dá se najít za par šlupek celkem dobře http://www.revilohifi.cz/reproduktory-do-auta/koaxialni/130mm/reproduktory-jbl-cs-5.html http://www.revilohifi.cz/reproduktory-do-auta/koaxialni/130mm/reproduktory-helix-blue-b-5x.html a jedny strošku lepší - http://www.revilohifi.cz/reproduktory-do-auta/koaxialni/130mm/reproduktory-helix-e-105-esprit.html Citovat
Guest Pifi Odesláno 5. říjen 2014 Odesláno 5. říjen 2014 (upraveno) smazano Upraveno 1. říjen 2015 uživatelem Pifi Citovat
F.I.K Odesláno 18. říjen 2014 Odesláno 18. říjen 2014 Osobně bych se třípásmovým a podobným blábolům vyhnul. Taky bych nevolil ty srandy co maj membránu z bakelitu. Spojovat zadní a přední výstupy určitě nemůžeš... Reálně maj rádia okolo 20W na kanál. Je to jednoduchý, jestli trváš na koaxiálnim repráku, protože nemáš místo na výšku, tak bych se v té ceně co sháníš pokusil najít něco co nemá bakelitovou membránu a milion malých repráčků uprostřed. Koukni na citlivost, čím vyšší,tím hlasitěji při dodanémvýkonu bude hrát... Kouknul bych třeba na Hertz, jbl, apod. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.