Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 (upraveno) Gabriel 307 a g@briel zas takový rozdíl není (jak popisuješ Meděda a Vlka) stačilo mi napsat,že to na 100% neni technicky možné [emoji6] a měl by si klid Odesláno z aplikací Tapatalk edit:u někoho to jde celkem hladce a u někoho to je jako jít hlavou proti zdi,že jo víme o čem mluvíme. . . . a aby to nebylo až tak OT o5 napíšu dá se někde ta registrace zrušit edit 2: a nebyl to pouze jeden nick tomu sám nevěříš (jsem tady od 2009 a bylo jich několik) Upraveno 23. září 2014 uživatelem Gabriel 307
Pe.Tr Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Nj, ja to řikam taky, jenže byl tu jistý člen, který už tu není, a tomu se Nick měnil asi dvakrát, nebo třikrát, už nevím, protože bývalý předseda ten jeho tlak nevydržel a nick mu změnil, a pak to začalo že tenhle muže a jinej ne. Ja si neumim představit ten chaoz kdyby byl Kurt najednou třeba Stadion, nebo Medvěd by byl Vlk. můžeš být konkrétní ? nevybavuji si že bych někomu měnil nicky. a jestli narážíš na hyenu tak jsi krutě mimo, tam se jednalo o bany a multi registraci.
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 myslim,že myslí lukaro pak to byl Lukáš 307 Odesláno z aplikací Tapatalk
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Jo přesně, šlo o Lukara, otravoval kde koho, a u tebe bohužel uspěl
ChouLu Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Radek o tom, že to technicky možné není nevěděl, věděl jsem to zatím jen já... takže i kdyby ti to změnil, tak bych ti to během 10 minut změnil zpět... Add Lukaro: To je trošku jiný příběh s cca 20 registracema přes cca 30 IP adres... proto má taky doživotní BAN, ale do takového stadia se asi dostat nechceš co? A gábo neblbni, vždyť je to jen nick... když nejde o život, jde o hovno
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 (upraveno) Lukáši áno je to "jenom" nick ale jde o to,že u někoho to šlo-jde(nemyslím technickou stránku) a u někoho ani omylem a to mě na tom nejvíc sere(omlouvám se za výraz) to je to co mě "točí do otáček" Odesláno z aplikací Tapatalk Upraveno 23. září 2014 uživatelem Gabriel 307
Pe.Tr Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Jo přesně, šlo o Lukara, otravoval kde koho, a u tebe bohužel uspělopakuju naposlef ze jsem u neho rozhodoval jen o banech. Pokud vim tak prvni zmena nicku probehla u Saldy.taky beze mne.
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Tak mi vysvětli kdo mu měnil nick z Lukaro na Lukaš307 nebo opačně, ted nevim, ale ta změna byla na 100% udělaná
oddie Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Navrhuju vrátit zpět starou verzi fóra, která umožňovala mít v nicku zavináč nebo dolar
Pe.Tr Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 (upraveno) Nevim jestli mu to nekdo menil nebo jestli to byla dalsi registrace.pisu ze jsem mu to nemenil. Upraveno 23. září 2014 uživatelem Pe.Tr
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Lukaro a Lukaš 307 se 100% měnil ještě měl pod nickem u avataru ex Lukaro Odesláno z aplikací Tapatalk
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Oddie: o to ale vubec nejde, jde tu o to že já jsem stejneho nazoru jako byl Kurt za dob jeho adminování, že se prostě nicky nemění a měnit nebudou. Gabriel je prostě tvrdohlav a nenechá si vysvětlit že změna nicku na uplně jinej formát není stejný jako doplnění diakritiky při zachování stejneho nicku
enikybeniky Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Co nechápeš na tom, že @ v nicku mít nemůžeš?
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Hlavně nechape že nemuže mít už jinej nick, když ma několik let tenhle co má. Jinak ad Lukaro: Naposledy byl Lukaro, pod avatarem měl Ex Lukaš 307, ted jsem na to koukal
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 (upraveno) Radek: a teď tu o červený karkulce jo . . . vendelinek byl z jakého formátu ? Odesláno z aplikací Tapatalk edit:je tady xy let a příspěvků měl taky xy enikybeniky:chceš taky změnit když se tě to netýká tak . . . neboj ja to chápu,ale chci být taky pochopen Upraveno 23. září 2014 uživatelem Gabriel 307
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Vendelinka jsem ale ja nepřejmenovaval, ale pravda že že tam změna byla Prostě u mě smula, nelibi se mi to tak to dělat nebudu
enikybeniky Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Tak a teď prostě bude chtít změnit nick za každou cenu i bez @ jenom proto, aby mu bylo vyhověno. A neboj, akčoliv nejde o mě osobně, držet papulu nebudu, pokud nebudu sám chtít. Je to otevřená diskuze, pokud jsem si správně všiml.
Radek Hurvajz Odesláno 23. září 2014 Autor Odesláno 23. září 2014 Možná ještě vyhrabe další nicky které se kdysi změnili, možná proto měli nějaký vážný duvod, ja nevim, ja u toho nebyl, ale to co chce Gaba je jen rozmar, o život mu nejde a já jednou řekl že to dělat nebudu tak si za tím stojím. A vydirat se hrozbou odchodu nenechám
Gabriel 307 Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 enikybeniky:jde o princip,že u někoho to prostě jde . . ."papuľu"držet nemusíš . . . ale většina příspěvků je tady od členů který s tím měli nebo mají něco společného [emoji6] Odesláno z aplikací Tapatalk
Přema Odesláno 23. září 2014 Odesláno 23. září 2014 Gábo...v té době to prostě šlo a teď to nejde....co na tom nechápeš?
Recommended Posts