Pe.Tr Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Docela mě to pobavilo , než to smažu tak menší otázka do placu. Jsem tu od 1.Května 2007 , kolik mám ve schránce celkem sz ? Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. září 2014 Autor Odesláno 20. září 2014 kdyby to byl počet jak přemek tak to sem nedavam Citovat
skuci Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 já měl limit 2000 takže nevim už sem ale musel mazat... náhodou někde k nalezení zprávy z období 17-19.9.? Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. září 2014 Autor Odesláno 20. září 2014 nenaleznes je a byl jsi o tom informovan a seznamen tak se nediv bejku a neoftopikuj mi tu Citovat
Přema Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Tak uz aspon vime co si v tom vedeni 4 roky delal.....psal jenom SZ :-) Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. září 2014 Autor Odesláno 20. září 2014 nejdou mi vkládat obrazky ani jako url Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. září 2014 Autor Odesláno 20. září 2014 aha ono tu nefunguje ctrl+V jinak teda počet sz = 1 154 538 Citovat
John Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Taky jsem se vrhl na promazáni SZ od roku 2004 Některý jsem si i po té dlouhé době rád pročetl Citovat
Péťa Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 jinak teda počet sz = 1 154 538 Byl jsem nejblíž. Co jsem vyhrál? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Nj, u vedoucích pracovníků to udělali zprávy odesílané z Administrace hromadně pro všechny členy, takže ty čísla naskakovali zavratně. Na starem foru se nezobrazovali ale k Nicku přiřazeny byli a že Pe.Tr ten spam celkem odesilal Citovat
ChouLu Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Jsem teď musel členům dát neomezené schránky, než se to vyřeší... Trávníčku Trávníčku.. děláš nám v tom bordel Citovat
Guest bluesman Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Vau, milión správ... Chcel by som byť niekedy aj ja tak v kurze. Citovat
Veverka Odesláno 20. září 2014 Odesláno 20. září 2014 Sorry za off topic - co tu všichni řešíte s promazáváním zpráv (SZ), proč jako? dík! Citovat
ChouLu Odesláno 21. září 2014 Odesláno 21. září 2014 Protože limit zpráv je několikrát překročen..., aktuálně mají členové neomezeně SZ, ale je to potřeba zredukovat na max 1000/člen Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.