Jump to content

schéma zapojení vyhřívání předních sedadel

fenyo
 Share

Recommended Posts

Čau kluci o vykendu jsem si koupil kožené sedačky:) a chtěl bych zapojit vyhřivání ale nenasel jsem žadné konektory:grr budu muset od pojistkové skrinky natáhnout kabely:myslim nemate někdo schéma zapojení vyhřívání přední sedadel? děkuji:papa

[upravil dne 27/8/14 23:17 od fenyo]

• 2 years later...
  • 2 weeks later...

Zdravím, mám trošku jiný problém s vyhříváním předního sedadla řidiče...Po zapnutí se normálně sedadlo zahřeje, ale po pár minutách, dovolil bych si říct cca během dvou minut sedadlo přestane vyhřívat a opět mi mrzne pr...l.. 407SW to je. Sedadlo spolujezdce funguje normálně. Je tam někde bimetal nebo čidlo ohřevu nebo co tam může být ještě, že vypne a už nezapne až zas po startu. Nebo je to ještě nějak softwarově možno nastavit přes palubní počítač? Dál nevím, jestli to tak je, ale při třeba -3 venku to sedadlo ani nenapadne mi dupku ohřát...až od -6 třeba... Poradíte prosím?

• 3 years later...

Páni nechcem zakladať novú tému ale chcel by som sa informovať či už niekto riešil výmenu sedadiel s výhrevom a manuálnym nastavovaním za sedadlá s výhrevom s el. ovládanim polohy sedadla. Neviem či konektor obsahuje potrebnú kabeláž aj na oživenie el. ovládania sedadla a ak nie je potrebný len zdroj  (+ - ) ?  Ďakujem za info resp. prikladám aj moje VIN: VF36DRHF8AL012131