Jump to content

Zaseknutá sedačka s pásom 807


Asocial.Nr
 Share

Recommended Posts

Ahojte, vedeli by ste mi prosím poradiť ako núdzovo vybrať zadnú sedačku s pásom? Dal som ju von z druhého radu v strede do tretieho radu, a teraz nejde ani posúvať po koľajniciach ani nejde vyklopiť. Funguje iba sklápanie operadla, sedačka je stále pevne uchytená v koľajniciach kde je úplne zaseknutá.

Ďakujem za nápady. Marek.

[upravil dne 24/8/14 09:57 od Asocial.Nr]

Link to comment
Share on other sites

Máš ji tam špatně nasazenou. Sedni na ní a zalomcuj s tím, musí tam jít normálně nasadit a vyndat. On ta prostřední má na sklápění páčku vzadu dole, ale to asi víš. Taky se podívej, j4stli tam nemáš něco přimáčknutýho, třeba koberce.

Link to comment
Share on other sites

Jde opravdu špatně zandat i vyndat, protože tam ta sedačka nepatří, v návodu píšou, že se může převážet vlevo vzadu složená. Stlač sedačku dolů, uvolňovací páku zvedni a silou předklop sedačku. Pak už jde vyndat normálně. Taky jsem ji tam jednou zacvakl a pak šla těžko ven.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Také mě letos potkal stejný problém. Prostřední sedačku z druhé řady lze skutečně umístit pouze na levou stranu za řidiče. Při umístění na pravou stranu jde špatně nasadit do kolejnic a ještě hůře vyndat. Mě se to nakonec podařilo pomocí šroubováku který jsem vložil mezi kolejnici a sedadlo. Pak to šlo vše velice snadno a bez poškození čehokoliv. Od té doby už si ale pamatuji že tam tato sedačka nepatří. :)

Nicméně důvodem proč jsem tam sedačku umístil bylo že mi nefunguje navíjení pásu na prostřední sedačce. Zatím jsme neměl čas se na to podívat. Nevíte někdo jestli se to dá doma rozdělat a zase složit? Pás nejde vůbec posunout. Díky za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

občas mě to udělalo při sklopení, resp. postavení, nějakou dobu s ním nešlo hnout a pak se najednou potvora rozhýbal, navíječ je dole pod sedačkou, když ji vyklopíš tak je na něj vidět, ale nefunguje, musí být nasazená v kolejničkách

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Priatelia ja som tu sedacku - prostednu - dnes vybral a ked som ju tam dal naspat, nezasekne sa a nezaisti, ale svojvolne lieta po kolajniciach dopredu a dozadu. Poradte co s tym ako ju vyliecit. Je to nsbezpecne aby tam niekto cestoval a ona sa posuva. Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...