Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Guest servisman
Odesláno

Asi od pojistkové skříně zvlášt kabelem , sice nevím, ale pokud tam necháš třeba zaplou ledničku tak ti může vybíti aku

Odesláno

Jj, tak vznikají tzv. \"zkušenosti\". Případně po vybití aku se ještě neco přeprogramuje, zapomene, nejlépe na dovolené. Ale to jsou slova starého opatrného. Nene, je potřeba to zkusit. A postupně se z mladého odvážného stane starý opatrný.

Výrobce tam ten Economy mode dal proto, že už mnoho lidí \"zkusilo\".

Existuje ještě řešení s pomocnou baterkou a jejím dobíjením za jízdy. Automatické dobíjení není tak jednoduché.

[upravil dne 2.8.2014 00:04 od P607Olda]

Odesláno

U nasi 406 coz neni 307 jsem bral z \"nejake\" krabicky od tazneho - prez dalsi pojistku 5A a jede to stale nic mene jak zaznelo po nedlouhem case se koupil hlidac napeti a mame klid :)

Ale i ten doporucuji vyzkouset prvni sice indikoval vypnuto ale rele neodpadlo a lednicka vesele jela dal ...... druhy pokus byl uspesny.

Jezdime cca 1rok a nic prozatim neshorelo ;)

post-36106-14109639217331_thumb.jpg

Guest servisman
Odesláno

Ideál to je napojit tak ,aby zásuvka byla napájena po zapnutí klíčku tedy vždy s nastartovaným motorem.

Pokud to chce řešit velice rychle a nepřemýšlet u toho tak natáhni kabel od baterky rovnou a dej to přes pojistku.

Odesláno

je to kazdeho vec ako a na co to potrebuje , tak si to urobi.....

neviem , aky mas rocnik

mohol by si mat za lavym zadnym svetlom pripravu na tazne ,,,,v motor. priestore dolozis maxi poistku a mas to poriesene....ak nie tak najst kabel v interieri pri poistkach a natiahnut novy az do kufra.....

no a pre istotu mat o sebou startovacie kable.

Odesláno

Ja som myslel,ze zasuvky su v kufri normal,ci len pri SW? Mam SW a zasuvku tam mam,aj pri vypnutom kluci, nabijam si tam mobil :) Mozno to spravil predchadzajuci majitel,ale vyzera to origo,tak neviem...Skusim pozriet kable,ked bude cas

Odesláno
Ja som myslel,ze zasuvky su v kufri normal,ci len pri SW? Mam SW a zasuvku tam mam,aj pri vypnutom kluci, nabijam si tam mobil :) Mozno to spravil predchadzajuci majitel,ale vyzera to origo,tak neviem...Skusim pozriet kable,ked bude cas

ročník mám 12/04

Odesláno

ak ju tam mas , skus prehodit poistku....

mala by mat 3 kontakty ..stredny ide do zasuvky a ti si vyberies ci ju das hore , alebo dolu ....cize trvale napajanie , alebo po kluciku....

neviem ako to tam presne mas

Guest servisman
Odesláno

dej si to do podpisu a co máš za kastli HB či SW , zkusil bych se podívat zda tam není třeba příprava konektor že by se jen dodala zástrčka.

Odesláno
dej si to do podpisu a co máš za kastli HB či SW , zkusil bych se podívat zda tam není třeba příprava konektor že by se jen dodala zástrčka.

HB

Návštěvník
Odesláno

Za ty tři dny co se tady o tom debatí by jsi měl padesát zásuvek v kufru. Vezmi 5 metrů drátu, pojistkový pouzdro a zásuvku. Za hodinu nemáš co dělat. Natáhni to od baterky podél prahu až dozadu.

Guest servisman
Odesláno

Koukal jsem na service-box/307HB/ a našel jsem tam zadní obložení, kde je jedno se zásuvkou druhé bez. Takže bych se podíval pod obložení zda tam není schovaný konektor.

Odesláno
Za ty tři dny co se tady o tom debatí by jsi měl padesát zásuvek v kufru. Vezmi 5 metrů drátu, pojistkový pouzdro a zásuvku. Za hodinu nemáš co dělat. Natáhni to od baterky podél prahu až dozadu.

a jakou pojistku ( kolikátku ) ?

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Fandím všem, co si do kufru zásuvku dokážou dodělat, já bych si na to netroufal. Doplňující otázka: je možné, že ji tam nemám vůbec? Mám klasický 307 Break 2004, v manuálu ji mám popsanou, ale hledám ji marně. Social version by odpovídala i rádiu s kazetofonem...

Guest servisman
Odesláno

Pokud člověk tomu neholduje tak nemá cenu do toho se pouštět, já osobně se pouštěl prvně do nových věcí a je klid ,opravím pomohu a pak to už jde samo. Kdysy jsem vyndával jednu věc asi 10x ven za den a pak to jde i poslepu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...