artus500 Odesláno 1. srpen 2014 Odesláno 1. srpen 2014 Jak nejrychleji udělat zásuvku na 12V v kufru ( aby se nevypínala - a nešlo to do ekonom modu) ? Děkuji. Citovat
Guest servisman Odesláno 1. srpen 2014 Odesláno 1. srpen 2014 Asi od pojistkové skříně zvlášt kabelem , sice nevím, ale pokud tam necháš třeba zaplou ledničku tak ti může vybíti aku Citovat
P607Olda Odesláno 1. srpen 2014 Odesláno 1. srpen 2014 Jj, tak vznikají tzv. \"zkušenosti\". Případně po vybití aku se ještě neco přeprogramuje, zapomene, nejlépe na dovolené. Ale to jsou slova starého opatrného. Nene, je potřeba to zkusit. A postupně se z mladého odvážného stane starý opatrný. Výrobce tam ten Economy mode dal proto, že už mnoho lidí \"zkusilo\". Existuje ještě řešení s pomocnou baterkou a jejím dobíjením za jízdy. Automatické dobíjení není tak jednoduché. [upravil dne 2.8.2014 00:04 od P607Olda] Citovat
Lihous Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 U nasi 406 coz neni 307 jsem bral z \"nejake\" krabicky od tazneho - prez dalsi pojistku 5A a jede to stale nic mene jak zaznelo po nedlouhem case se koupil hlidac napeti a mame klid Ale i ten doporucuji vyzkouset prvni sice indikoval vypnuto ale rele neodpadlo a lednicka vesele jela dal ...... druhy pokus byl uspesny. Jezdime cca 1rok a nic prozatim neshorelo Citovat
Guest servisman Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 Ideál to je napojit tak ,aby zásuvka byla napájena po zapnutí klíčku tedy vždy s nastartovaným motorem. Pokud to chce řešit velice rychle a nepřemýšlet u toho tak natáhni kabel od baterky rovnou a dej to přes pojistku. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 pokud ti to stačí aby fungovala po nastarování tak ja jsem tahal od původní zásuvky Citovat
artus500 Odesláno 2. srpen 2014 Autor Odesláno 2. srpen 2014 ne, chci, aby to šlo bez nastartovaného motoru + nějakou pojistku ( jde mi o nabíjení baterek, nechci to přerušovat ). Citovat
vladosr Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 je to kazdeho vec ako a na co to potrebuje , tak si to urobi..... neviem , aky mas rocnik mohol by si mat za lavym zadnym svetlom pripravu na tazne ,,,,v motor. priestore dolozis maxi poistku a mas to poriesene....ak nie tak najst kabel v interieri pri poistkach a natiahnut novy az do kufra..... no a pre istotu mat o sebou startovacie kable. Citovat
kocurik Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 Ja som myslel,ze zasuvky su v kufri normal,ci len pri SW? Mam SW a zasuvku tam mam,aj pri vypnutom kluci, nabijam si tam mobil Mozno to spravil predchadzajuci majitel,ale vyzera to origo,tak neviem...Skusim pozriet kable,ked bude cas Citovat
artus500 Odesláno 2. srpen 2014 Autor Odesláno 2. srpen 2014 Ja som myslel,ze zasuvky su v kufri normal,ci len pri SW? Mam SW a zasuvku tam mam,aj pri vypnutom kluci, nabijam si tam mobil Mozno to spravil predchadzajuci majitel,ale vyzera to origo,tak neviem...Skusim pozriet kable,ked bude cas ročník mám 12/04 Citovat
vladosr Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 ak ju tam mas , skus prehodit poistku.... mala by mat 3 kontakty ..stredny ide do zasuvky a ti si vyberies ci ju das hore , alebo dolu ....cize trvale napajanie , alebo po kluciku.... neviem ako to tam presne mas Citovat
Guest servisman Odesláno 2. srpen 2014 Odesláno 2. srpen 2014 dej si to do podpisu a co máš za kastli HB či SW , zkusil bych se podívat zda tam není třeba příprava konektor že by se jen dodala zástrčka. Citovat
artus500 Odesláno 3. srpen 2014 Autor Odesláno 3. srpen 2014 dej si to do podpisu a co máš za kastli HB či SW , zkusil bych se podívat zda tam není třeba příprava konektor že by se jen dodala zástrčka. HB Citovat
Návštěvník Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 Za ty tři dny co se tady o tom debatí by jsi měl padesát zásuvek v kufru. Vezmi 5 metrů drátu, pojistkový pouzdro a zásuvku. Za hodinu nemáš co dělat. Natáhni to od baterky podél prahu až dozadu. Citovat
Guest servisman Odesláno 3. srpen 2014 Odesláno 3. srpen 2014 Koukal jsem na service-box/307HB/ a našel jsem tam zadní obložení, kde je jedno se zásuvkou druhé bez. Takže bych se podíval pod obložení zda tam není schovaný konektor. Citovat
artus500 Odesláno 3. srpen 2014 Autor Odesláno 3. srpen 2014 Za ty tři dny co se tady o tom debatí by jsi měl padesát zásuvek v kufru. Vezmi 5 metrů drátu, pojistkový pouzdro a zásuvku. Za hodinu nemáš co dělat. Natáhni to od baterky podél prahu až dozadu. a jakou pojistku ( kolikátku ) ? Citovat
Bohumil Odesláno 12. září 2014 Odesláno 12. září 2014 Jak nejrychleji udělat zásuvku na 12V v kufru ( aby se nevypínala - a nešlo to do ekonom modu) ? Děkuji. Zde jsem to popsal : Citovat
HonzaRez Odesláno 12. září 2014 Odesláno 12. září 2014 Fandím všem, co si do kufru zásuvku dokážou dodělat, já bych si na to netroufal. Doplňující otázka: je možné, že ji tam nemám vůbec? Mám klasický 307 Break 2004, v manuálu ji mám popsanou, ale hledám ji marně. Social version by odpovídala i rádiu s kazetofonem... Citovat
Guest servisman Odesláno 12. září 2014 Odesláno 12. září 2014 Pokud člověk tomu neholduje tak nemá cenu do toho se pouštět, já osobně se pouštěl prvně do nových věcí a je klid ,opravím pomohu a pak to už jde samo. Kdysy jsem vyndával jednu věc asi 10x ven za den a pak to jde i poslepu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.