Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co jste dnes udelali...


Marcel00

Recommended Posts

před 16 hodinami, ozzy56 napsal:

co bych za to dal, mít potok (vodu) někde za plotem :)

v suché roky mám studnu prázdnou a jezdím 14 KM pro vodu, abych mohl na chajdě existovat, no do kopce voda nikdy nepoteče...

Naštěstí mam nedaleko potok Labe tak vody je dost. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panstvo dnes to vezmu od konce. Včera večer jsme byl na akci Hasičská fontána 2018 v Praze na nábřeží.  Něco tak úchvatného jsem ještě neviděl a obávám se že asi ani neuvidím. Jen jedna věc mě na tom celém trochu štvala ty kvanta lidí myslel jsem si že tam budou lidi který se nějakým způsobem o hasičinu zajímají a pak pár turistů co půjdou okolo ale aby jsme měli slušný výhled tak jsme byli na místě skoro o dvě hodiny dopředu a 10 minut před začátkem už jsme se ani nemohli hnout. Jo a ještě jedna věc mě mrzí nevzal jsem foťák takže jsem buchnul pár obrázků founem ono asi by ty fotky z foťáku nebyli nic moc protože to fakt byla podívaná že jsem chvilkama ani nemluvil a padala mi brada.

WP_20180602_012.thumb.jpg.5c2b7bf3ea8d1977e83714c4dd5e6de5.jpgWP_20180602_026.thumb.jpg.b881a40b4d5e4e7e10964f6a548e53d6.jpg

 

No a jinak to byla dost příjemně strávená sobota přesto že byla pracovní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný fotky, musela to být opravdu podívaná.. Já včera dostal strašnou chuť na grilované maso ale jelikož nemám barák tak sme museli improvizovat. Zajelo se do lidlu pro nějaké to maso a koupil se "gril" a šup s ním na balkon... No chrochtal jsem si ne že ne :D

 

IMG_20180602_184717.jpg

IMG_20180602_184712.jpg

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne jako ale opravdu to bylo něco nádhernýho, kdo mě trochu zná a myslím že i odtud tak ví že k hasičině mám dost blízko ne tak jako @KoudaK takové období jsem měl jen chvilku ale vím trochu o čem to je. A když jsme na to nábřeží přijeli někdy okolo 19 hod. a viděl jsem tam ty spousty " dobráků" co tam v podstatě čekali někdy od odpoledne na pozicích tak už je v ten okamžik se mi zatajil dech chvilku jsme tam pak courali po okolí tak jsme tam všude naráželi na partičky kluků v hasičským a já jsem ze srandy říkal jsem zvědavý kolik těch kluků to nestihne protože zabloudí ve městě. Pak jsme kolem 20 šli mrknout odkud by byl dobrý výhled no a po zjištění že místa " v první brázdě" už skoro nejsou jsem teda zabrali jedny z posledních u zábradlí Palackého mostu a ty dvě hodiny tam strávili pozorováním jak se chlapy chystají. Jako byla to i přehlídka " vysportovaných " postav  protože chlapy byly při čekání v různém stadiu oblečenosti " bojáků" ( zásahových oděvů) a jak se blížila hodina " H " tak se dostrojovali a opravdu byli všichni připraveni tak 20 minut před začátkem, deset minut před začátkem nahodili " mašiny " a už jen to dunění stovek motorů čerpadel byl zážitek. Pak nezbytné kecy politiků a funkcionářů a start produkce. A víc jak  20 minut perfektní akce kdy jsem nevěděl na kterou stranu čumět dřív.  " Odehráli "   státní hymnu což bylo nádhera a pak ještě dvě sklady  a nakonec něco jako přídavek. Vůbec mi nevadilo že mě asi dvakrát opláchli protože to fakt stálo za to.  Natáčela to ČT tak snad bude někde z toho nějaký záznam k vidění.  Jednou jsem byl se známýma klukama   " stříkat " na oslavách založení nějakých  " dobráků " ale to se stříkalo v té obci na koupališti  a bylo to asi na 40 proudů byla to taky podívaná ale že uvidím něco takhle monstrozního a přitom precizně odvedeného to jsem si nemyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pe.Tr napsal:

Kupoval jsem 170m2.....  zbyly asi tri pytle, ty schovám na etapu III,  kde bude potreba dalsich 50-60m2 ale to az zase jindy....

Ahoj můžeš mi prosím. Nafotit detail?jakou máš hrubost?nebude se v tom usazovat bordel?nebo to je zalitý a povrch hladký?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Pe.Tr napsal:

Kupoval jsem 170m2.....  zbyly asi tri pytle, ty schovám na etapu III,  kde bude potreba dalsich 50-60m2 ale to az zase jindy....

Ahoj můžeš mi prosím. Nafotit detail?jakou máš hrubost?nebude se v tom usazovat bordel?nebo to je zalitý a povrch hladký?dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...