zepino Odesláno 30. září 2005 Odesláno 30. září 2005 KDO MÁTE ZKUŠENNOST - PORADTE MI ,KAM SE JEZDÍ DO POLSKA PRO NÁHRADNÍ DÍLY. JSOU TAM PREJ NĚJAKÉ BURZY,-JAK TO S TÍM JE?KDE SE TAM NEJLÍP SCHÁNĚJÍ DÍLY NA AUTA? A PRÝ JE TO TAM O DOST LEVNĚJŠÍ ? -JE TO TAK ? ZATÍM DÍK. Citovat
P607Olda Odesláno 1. říjen 2005 Odesláno 1. říjen 2005 Má to být u Ostravy nebo u Krkonoš? Jinak myslím, že tímto řešením neušetříš peníze, ale zajezdíš si. Myslím, že ke koupi patří také záruka na díl, ale také záruka že je to ten správný díl. Citovat
olda Odesláno 1. říjen 2005 Odesláno 1. říjen 2005 Burzy se konají každou sobotu v Lubani,je lepší tam jet tak na osmou ráno,v deset už to bývá rozebraný,je to asi 100 km od hranic,o ničem bližším nevím. Citovat
zepino Odesláno 1. říjen 2005 Autor Odesláno 1. říjen 2005 Původně zaslal: oddie Gliwice. Gliwice ? - co ?, kdy ?, -trochu víc informací by neuškodilo. Citovat
zepino Odesláno 1. říjen 2005 Autor Odesláno 1. říjen 2005 Původně zaslal: olda Burzy se konají každou sobotu v Lubani,je lepší tam jet tak na osmou ráno,v deset už to bývá rozebraný,je to asi 100 km od hranic,o ničem bližším nevím. [/quote Díky za informaci . Citovat
Miku Odesláno 1. říjen 2005 Odesláno 1. říjen 2005 Ohledně burzy nevím , ale pro výfuk na 405 1,8 benzín jsem byl v Polském Těšíně a za prostřední + zadní + práce jsem zaplatil 2.100,- Kč (vydržel v pohodě 3roky) - kolega teď platil stejně. Citovat
Fx Odesláno 2. říjen 2005 Odesláno 2. říjen 2005 Miku: Kde konkrétně jsi pro to byl? Výfuk už sice mám, ale za tyhle ceny si klíďo nakoupím do zásoby:D:D:D Citovat
Guest ZILA Odesláno 2. říjen 2005 Odesláno 2. říjen 2005 Gliwice. a jenom nedele--pozemek byvale šachty- nebo smner Byelsko Byala tam to je kolem cesti takove vrakače a seženeš vše [upravil dne 2/10/05 ZILA] Citovat
zepino Odesláno 2. říjen 2005 Autor Odesláno 2. říjen 2005 Díky moc za informace . Ještě někdo něco víte? Jak je to tam s cenama ? Vyplatí se to tam jed ? Citovat
Guest ZILA Odesláno 2. říjen 2005 Odesláno 2. říjen 2005 zaleži natom odkut tam opedeš a co chceš koupit jestli plechařinu nemo ND motoru no a hlavne podle kurzu koruny Citovat
zepino Odesláno 2. říjen 2005 Autor Odesláno 2. říjen 2005 Původně zaslal: ZILA zaleži natom odkut tam opedeš a co chceš koupit jestli plechařinu nemo ND motoru no a hlavne podle kurzu koruny Tam se teda platí našima ,nebo jejech penězma?co airbegy ,vyplatěj se tam koupit ? / potřebuju na megána / Citovat
Miku Odesláno 2. říjen 2005 Odesláno 2. říjen 2005 Výfuky: Je to adresa 43-400 Cieszyn ul.Brodziňskiego 8 ( za zeleninovou burzou , která je vedle velké burzy) tel. (033)8520539 Poslal jsem tam už několik lidí a všichni byli spokojení :D:D Dá se s nim domluvit Citovat
Miku Odesláno 2. říjen 2005 Odesláno 2. říjen 2005 to zepino: dá se platit korunami , přepočte to podle platného kurzu. Citovat
Guest ZILA Odesláno 3. říjen 2005 Odesláno 3. říjen 2005 Nebo Cieszyn smer Marklovice v takove doline je tam ( 50 ) dela tam vyfuky a při zakoupeni je montaž zdarma a ma tam i gut ceny koncovek vyfuku :D :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.