peugeotwww Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 dobry den dnes mi pri nastartovani svieti kontrolka poruchy motoru...a na displeji sa zobrazilo antipollution fault ale motor bezi tak ako predtym...jazdim na kratke vzdialenosti po meste...viac dni..nemoze to byt sposobene tym?treba ist na diagnostiku..alebo pockat a skusit auto trosku prehnat?dakujem za info.. Citovat
Tony Stark Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 1. Jaký máš typ motoru, rok výroby atd ... tyto informace nejdou vycucat z prstu 2. hláška se objevila ihned po nastartování jen tak či to dělá i v jiných situacích (předjíždění či podřazování) ... Citovat
peugeotwww Odesláno 30. květen 2014 Autor Odesláno 30. květen 2014 Peugeot 307 sw 1.6 16V 80kW rv. 2003 hned po starte motora nezhasla ziarovka od motoru a napisalo chybnu hlasku ...a stale svieti... Citovat
czer.t Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 u mě to na 307 1,4 hdi dělaly špatné žhavicí svíčky:D ..ale odhalila to diagnostika, do té doby jsem jen tápal.. [upravil dne 30/5/14 16:11 od czer.t] Citovat
Tony Stark Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 1.6 16V je benzínový motor a ten asi žhavičky nebude mít no pročti si toto vlákno, snad ti to pomůže Antipollution Fault - benzín [upravil dne 30/5/14 16:13 od Tony Stark] Citovat
MrValicekNR Odesláno 30. květen 2014 Odesláno 30. květen 2014 Takze... ta kontrolka znamena ze auto zaznamenalo nejaku chybu a treba ist stym na diagnostiku kde ty povedia co je to za chybu a pokial uz nebude aktualna ty chybu zmazu Mne to raz spravilo ked lamba sonda namerala zle hodnoty spalovania a kontrolka ostala svietit pokial chybu nezmazaly. [upravil dne 30/5/14 17:56 od MrValicekNR] dodo.71 ohodnotil 1 Citovat
peugeotwww Odesláno 30. květen 2014 Autor Odesláno 30. květen 2014 SKusim s tym pojazdit a ked nic tak si to napichnem na diagnostiku...a dakujem vsetkym za odpovede---snad to uz bude fachcit a budu liat len benzin do auta ----- Citovat
stafflik Odesláno 31. květen 2014 Odesláno 31. květen 2014 U mě to dělal vadné EGR ventil... Toto chce diagnostiku, možností je spousta. Citovat
307rg Odesláno 31. květen 2014 Odesláno 31. květen 2014 ľudia prestante už miešať problémy dieslov do problému s benzínom, iba čo sa to všetko domotá a nebude to vlákno nanič, teraz je to o benzíne... Citovat
307rg Odesláno 31. květen 2014 Odesláno 31. květen 2014 antipollution faut znamená asi toľko, že auto má nejaký problém s emisiami, v prípade benzínového motoru počítač jednoducho zistil, že z výfuku ide viacej uhľovodíkov (nespálený benzín) než ako je prípustné (resp. si to aspoň ten počítač myslí, na základe údojov zo snímačov, napr. lambda sonda) Možností prečo sa to stalo je samozrejme viac, najčastejšie porucha zapaľovania (sviečky, zapaľovacia rampa...), chybný údaj z niektorého senzora, najčastejšie lambda sonda (307čky majú dve) atď, nedávno som videl práve taký prípad aj pri odhnitom výfuku ale to by asi bolo počuť... Neodporúčam s tým jazdiť, môžeš si poškodiť katalyzátor a to nie je lacná záležitosť, diagnostika nasmeruje kde hľadať chybu. Citovat
peugeotwww Odesláno 2. červen 2014 Autor Odesláno 2. červen 2014 Dnes rano po 2 dnovom stati auta rano bez problemov nastartovalo a vsetko bezi ako ma...cize to bola asi len kratkodoba zalezitost...som zvedavy ako bude fungovat pocas nasledujucich dni ... Citovat
akim21 Odesláno 14. červenec 2014 Odesláno 14. červenec 2014 Ahoj lidi chtěl bych vás poprosit o radu,kde mi lépe poradí než tady,máme 307 asi dva měsíce a ted začalo vyskakovat tato chyba. Vyskočí pokaždé když je motor ještě studený do těch 70C,asi dvakrát tak na 1min.,vyskočí hláška,na přistrojovce ikona a auto přestane táhnout a jede max 90km/h,když se to zahřeje tak pak bezproblému.Nedávno zpátky mi známy na diag.řikal že jsem měl vyskočenou nějakou chybu na EGR,je možne že by to dělalo toto??A co stím??Jinak EGR jsem zkoušel ted vyřadit,jen tím že jsem zaslepil hadičku,jestli to náhodou něco neudělá ale pořád to same.Děkuji za každou radu a pomoc Citovat
koblih69 Odesláno 14. červenec 2014 Odesláno 14. červenec 2014 asi po dvatisíce dvacáté druhé... tahle hláška je důsledek, příčinu zjistíš pouze přes diag. Do té doby je nesmysl cokoliv opravovat. dýzl ohodnotil 1 Citovat
akim21 Odesláno 14. červenec 2014 Odesláno 14. červenec 2014 A když diagn.napíše jen chyba EGR tak co tam je špatně?? Citovat
zolco Odesláno 16. červenec 2014 Odesláno 16. červenec 2014 Egr ventil sa asi zasekava.Kontaktuj Strakiho,on ti s tym pomoze. Citovat
ferinko2 Odesláno 16. červenec 2014 Odesláno 16. červenec 2014 A když diagn.napíše jen chyba EGR tak co tam je špatně?? 1.Daj si do popisu auto,motor,najlepšie VIN - takto sa nedá debatovať ,keď nevieme o čom. 2.Diagnostika nie len o načítaní chýb.Test EGR ste robili? Nevime či je vadné ovládanie,alebo samotný EGR. Citovat
pleck Odesláno 12. prosinec 2014 Odesláno 12. prosinec 2014 @ pleck : (12 prosinec 2014 - 16:50:23) Zdarec kolegové, potřebuji poradit mám 307 2l hdi 66kw a začolo mi to hlásit antipullution fault a po diagnostice mi řekli že to muže dělat potenciometr plynového pedálu ale není to tutovka, ten potenciometr stojí 10500kč tak se chci zeptat jestli je to možné nebo né. diky moc za odpovědi a hlavně za radu. Citovat
Lukaydo 407 Odesláno 12. prosinec 2014 Odesláno 12. prosinec 2014 fap filter máš neni ucpany ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.