Nechal jsem teda baterku znova 2hod odpojenou, zapojil na 5min otočil klíčkem do první polohy, ale bohužel žádna změna, když sedím v autě a zmáčknu dalkac tak něco cvakne v pojistkach najede na displeji economy mode, ale auta pořád nechyta. Nevíte o někom v okolí Havířova kdo by se mohl na to napíchnout? A bude teda problém když nemám ten kod od imobilizéru?
Tak jsem zkoušel nechat 5min načíst, pak i parovat klíče.,nic nepomohlo,točí ale nechytne, pořád bliká tlačítko centrálního zamykání, dálkový nejde a ani stáhnout okna, jen se při odemceni rozsvítí světlo. Popřípadě přehrání té BSI se musí jen v autorizaku, nebo to zvládnou i jinde? Kolik to tak může stát, a je problém když nemám kód od immo?
Ahoj lidi,potřeboval bych pomoct,manželka nechala na 307 2.0Hdi r.v.2001 celou noc puštěné vystražné blinkry,baterie samozřejmě uplne vybita,Tak jsem odemkl auto klasický klíčkem,vytáhl baterku nabil,vrátil zpět.Chtěl jsem nastartovat,točílo ale nechytlo.Dalkový centrál nereaguje a na palubce mi bliká pořád tlačítko alarmu a centralního zamykaní,tak predpokladam ze bude blokovany porad immo,nevíte jak si s tím poradit??Díky
Ahoj lidi,v nejbližší době nejspíš neseženu mechanika tak bych potřeboval aspon poradit popřípadě navést.Jel jsem s autem do obchodu a zpět domů už jsem jel jen krokem a na plný plyn.Auto jsem normálně nastartoval a když sešlápnu plyn tak skoro vůbec nereaguje,na neutrálu sešlápnu plyn na podlahu a otáčky se dostávaji nahoru strašně pomalu,po 10s na nějakých 1600ot,přitom žadný rachot to nedělá,nečoudí a žádná kontrolka ani hláška nevyskakuje.Děkuji předem za rady a tipy.
Ahoj,mohl bych poprosit typy kotoučů + destiček na pežucha pro manželku???Chci objednat ale nevím přesně jaké typy. VIN: VF33CRHYB82069097
Děkuji pěkně
Máš pravdu když stojí je vidět u pal. filtru taková bublina, a když mačkat tu pumpicku posouvá se. Při nastartování par bublin proletí a pak dobře. Po vypnutí motoru se jakoby ty bubliny vrátily. Co způsobilo to zavzdusneni a jak to odstranit? Kuji
Ahoj,lidi dnes ráno jsem chtěl nastartovat tak točím starterem tak 2s a nic,tak jsem točil po druhé a chytlo to až po nějakých 6s.Do ted to chytlo na první šup.Kdž potom chci startovat tak du půl hodky chytne to v pohodě a po hodce musím zase dlouho točit.Jediný můj poznatek že v noci strašně pršelo a trošku bylo mokro i v motorové části,nateklo něco přes gumu pod oknem.
Poradíte po čem se podívat??Děkuji
Peugeot 307 2.0Hdi r.v.2001 66kw